سه شنبه 31 ارديبهشت 1398

بازدید رییس و اعضای مرکز مطالعات راهبردی ناجا از بندر شهید رجایی

‌رییس و مدیران گروه های تخصصی مرکز مطالعات راهبردی ناجا با همراهی رییس پلیس و فرمانده دریابانی استان هرمزگان از بخش‌های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی بازدید کردند.

به گزارش فرینا، سردار احمدرضا رادان، رییس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی با همراهی جمعی از مدیران این مرکز، سردار عزیزالله ملکی، فرمانده انتظامی و سرهنگ علی‌اصغر خرم‌روی، فرمانده دریابانی استان هرمزگان با حضور در دروازه طلایی اقتصاد ایران در جریان آخرین وضعیت عملیاتی بندر شهید رجایی در دوره پسابرجام قرار گرفت و با تازه ترین دستاوردهای فعالان حوزه دریایی و بندری کشور آشنا شد‌.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی در نشستی مشترک با رییس و اعضای مرکز مطالعات راهبردی ناجا به بیان مأموریت‌های تخصصی سازمان بنادر و دریانوردی و حیطه فعالیت آن در صنعت حمل و نقل دریایی کشور پرداخت.

اله مراد عفیفی پور با اشاره به رشد آمار عملکرد بزرگترین بندر در دوره پسابرجام و افزایش 15درصدی حجم عملیات کانتینری در یکسال اخیر، از پیامدهای مثبت حضور پررنگ لاینرها و خطوط کشتیرانی بین المللی در بندر شهید رجایی سخن گفت.

عفیفی پور در ادامه، برنامه‌های کلان سازمان بنادر برای ارتقای جایگاه بندر شهید رجایی در عرصه بین‌المللی را نیز تشریح و توضیحاتی را در خصوص چشم انداز توسعه این بندر برای تبدیل شدن به یک بندر کانونی در منطقه ارایه کرد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان در پایان به سئوالات مطرح شده از مدیران گروه های تخصصی مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پاسخ گفت.

سردار احمدرضا رادان، رییس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن تمجید از تلاش های صورت گرفته و تقدیر از دستاوردهای حاصل شده، ابراز امیدواری کرد که با همکاری و تعامل دوسویه دو مجموعه سازمان بنادر و ناجا بتوان تدابیر و راهکارهایی علمی به منظور رفع چالش های موجود در بزرگترین بندر تجاری کشور اندیشید.  

لازم به ذکر است، رییس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و هیات همراه در جریان برنامه بازدید میدانی از پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران از بخش‌های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی شامل بندر نفتی خلیج فارس، پایانه های یک و دو کانتینری، پایانه جنرال کارگو (کالاهای متفرقه و عمومی)، اراضی پشتیبانی و سرمایه گذاری های انجام شده دیدن کرد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو