چهارشنبه 21 آذر 1397

تعرفه های خدمات نمایشگاهی کیش در سال 97 تغییر نمی کند

با تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مبنی برعدم افزایش نرخ ارائه خدمات در بخش های مختلف ، تعرفه های خدمات مرکز همایش ها ، تالار شهر و نمایشگاه های بین المللی کیش امسال تغییر نمی کند.

به گزارش فرینا، براساس تاکید محمد ابراهیم انصاری لاری مبنی برعدم افزایش نرخ ارائه خدمات در بخش های مختلف و با هدف رونق اقتصادی منطقه و ایجاد درآمد های پایدار برای فعالان بخشهای اقتصادی ، بازرگانی و توسعه ای و حمایت همه جانبه از مشارکت کنندگان و مجریان برگزاری نمایشگاه ها ، همایش ها و جشنواره ها، تعرفه های مربوط به بهره برداری از امکانات مرکز همایش ها ، تالارشهر وسالن نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد کیش در سال 97 مانند پارسال و بدون هیچگونه افزایش نرخ ارائه می شود.
بر اساس این گزارش اجرای این طرح بیانگر دیدگاه مشتری مداری سازمان منطقه آزاد کیش در جهت حفظ بازارهای اقتصادی ، گردشگری و تامین انتظارات مخاطبان و پاسخگویی شایسته به درخواست های آنها است که جذب گردشگران بیشتر و افزایش رضایتمندی ساکنان را به همراه خواهد داشت .
مجموعه نمایشگاههای بین المللی ، تالار همایش های بین المللی و تالار شهر کیش با امکانات و تجهیزات پیشرفته و ارائه خدمات مطلوب و استاندارد، در جذب گردشگران بیشتر و رونق اقتصادی منطقه نقش مهمی دارند.
لازم به ذکر است شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش که از جمله شرکت های تابعه سازمان منطقه آزاد کیش است و ارائه خدمات در مجموعه نمایشگاههای بین المللی ، تالار همایش های بین المللی و تالار شهر کیش را برعهده دارد باهدف جلب بیشتر رضایت مشتریان و مخاطبان در تمامی حوزه های فعالیت خود، سنجش رضایتمندی آنها از خدمات دریافتی را در دستور کار قرار داده است. به همین دلیل با برنامه ریزی های اصولی و در راستای اقدامات اصلاحی در روند ارائه خدمات، سیستم مدیریت کیفیت در این شرکت ایجاد و استانداردهای بین المللی ISO10004، ISO10002، ISO9001 نیز دریافت شد .

میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو