شنبه 31 فروردين 1398

بهسازی معابر منطقه آزاد چابهار با 43 میلیارد ریال در حال اجراست

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: بهسازی معابر این منطقه در محدوده روستای تیس و ویلاهای مسکونی با اعتبار 43 میلیارد ریال در حال اجراست.

به گزارش فرینا به نقل از ایرنا، حمیداله بلیده ‌ای اظهار داشت: بهسازی، زیبا سازی معابر و مناسب سازی فضاهای شهری منطقه آزاد چابهار از ضرورت های مهم این منطقه است.
وی افزود: در این طرح 33 هزار مترمربع آسفالت، 22 هزار مترمربع پیاده‌ روسازی و جدول‌ گذاری به طول 12 هزار و 500 مترمربع انجام خواهد شد.
وی بیان کرد: شهر و منطقه آزاد چابهار سالانه میزبان بیش از 300 تا 400 هزار گردشگر داخلی و خارجی است و باید عملیات ساخت و بهسازی معابر در دستور کار قرار گیرد.
وی تصریح کرد: توسعه زیرساخت‌ های شهری به جذب گردشگر کمک شایانی می کند.
عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار بر تسریع در ساماندهی و توسعه زیرساخت های روستای تیس در زمینه آبرسانی، ساخت فضای آموزشی و آسفالت معابر تاکید کرد.
بلیده ای با بیان اینکه در سالهای اخیر توجه ویژه ای برای بهسازی و زیباسازی فضاها و محیط شهری منطقه آزاد چابهار انجام گرفته است، خاطرنشان کرد: تعویض لامپ ها و افزایش روشنایی معابر، رنگ آمیزی جداول، هرس به موقع درختان، ایجاد فضای با نشاط برای تفریح، اسکان و ساماندهی فضای سبز و بوستان ها انجام شده است.
وی از راه اندازی سامانه های مدیریت پروژه های عمرانی و پرتال خدمات مشتریان شهرسازی در منطقه آزاد چابهار خبر داد و افزود: با راه اندازی این سامانه فرآیندهای سازمان الکترونیکی و ارائه خدمات به مشتریان تسهیل و تسریع می شود.

میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو