شنبه 31 فروردين 1398

افزایش درآمد گمرک و ترانزیت کالا در منطقه ویژه پیام در دو ماهه نخست سال

مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از افزایش درآمد دو ماهه اول اداره کل امور گمرکی و تراتزیت کالا نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش فرینا، محمد صادق قبله گاهی افزود: درآمد اردیبهشت ماه سال جاری این اداره کل، نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۸ درصد رشد نموده است که با تجمیع درآمدهای فروردین و اردیبهشت سال جاری و مقایسه آن با مدت مشابه سال قبل، نرخ رشد صعودی بوده و عدد ۲۰ درصد را نشان می دهد. این در حالیست که در سال جاری علاوه بر نوسانات نرخ ارز، بازارهای اقتصادی نیز با شوک خروج آمریکا از برجام مواجه شده بود.

قبله گاهی گفت: این آمار نشان دهنده رشد و پویایی مجموعه پیام است که علیرغم تمامی مشکلات اقتصادی به سمت پیشرفت و تعالی در حرکت است.

مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام درباره دلایل این رشد افزود: در سال های قبل متاسفانه منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام چندان شناخته شده نبود که در دوره مدیریت فعلی با تبلیغات هدفمند و اصولی، پیام در سطح ملی و بین المللی شناخته شد. همچنین در حال حاضر تعامل ویژه ای مابین تیم مدیریتی فعلی پیام و اداره کل گمرک استان البرز ایجاد شده که این امر باعث تسهیل در امور و تسریع در روندهای جاری شده است. البته تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری نیز از جمله مواردی ست که توسط سیاست گذاران پیام ابلاغ و توسط پرسنل به دقت اجرایی می شود.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو