پنج‌شنبه 29 فروردين 1398

ارس 8/ برگزاری کارگروه های تخصصی با محوریت علم و فرهنگ در منطقه آزاد ارس

در روز دوم شانزدهمین گردهمایی معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورا و سازمان های مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد ارس کارگروه های تخصصی برگزار شد.

به گزارش فرینا، بر این اساس همزمان با حضور معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی سازمان های مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد ارس و در روز دوم این گردهمایی کارگروهی با عنوان «استارت آپ ها و شتاب دهندها (الگوي جهاني تجربه ايراني وضعيت مناطق و برنامه هاي آينده مناطق) توسط اكبر هاشمي مدير مسئول و سردبير هفته نامه تخصصي كسب و كارهاي نوين و محمد قنديلي مشاور كسب و كارهاي نوپا (استارت اپ ها) و شتاب دهنده ها برگزار شد. 
هم چنین کارگروه هایی با عنوان «صنایع خلاق و اقتصاد هنر» با حضور حمیدرضا شش جوانی مشاور اقتصاد فرهنگ وزیر ارشاد و «صنعت سینما» با حضور مجید شیخ انصاری تهیه کننده سینما هم در این روز برگزار شد. 
کارگروه دیگری نیز بعد از ظهر امروز با عنوان «صنعت گردشگری ایران و چین» با حضور فریدون وردی نژاد مشاور رسانه ای رییس دفتر رییس جمهور و مرتضی احمدی پژوهشگر حوزه گردشگری برگزار می شود. 
شانزدهمین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور تا روز جمعه هشتم تیرماه در منطقه آزاد ارس ادامه خواهد داشت.

برچسب ها : منطقه آزاد ارس
میثم غلامی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو