جمعه 30 فروردين 1398

سه انتصاب جدید در منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در احکام جداگانه سرپرستان معاونت فنی و عمرانی، مدیریت امور مالی و مدیر رفاه و پشتیبانی سازمان منطقه آزاد ماکو را منصوب کرد.

به گزارش فرینا، غلامرضا سلیمانی طی حکمی  فرزاد بازیار را به عنوان سرپرست معاون فنی و عمرانی، امید عارفی به سمت سرپرست مدیرامور مالی و  جواد احمدزاده را به سمت سرپرست مدیر رفاه و پشتیبانی سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب کرد.

در حکم معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ماکو آمده است: تلاش در جهت آبادانی شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت و توسعه زیرساخت‌های منطقه، از مهمترین مسئولیت‌های جنابعالی در ماموریت جدید سازمان منطقه آزاد ماکواست.

سلیمانی ابراز امیدواری کرده است: با همکاری سایر کارکنان آن حوزه و هماهنگی با دیگر مدیران سازمان بتوانید در سازماندهی جدید و توانمندسازی حوزه معاونت عمرانی موفق باشید.

همچنین در احکام مدیر امور مالی و مدیررفاه و پشتیبانی به استفاده از توان و تجربه در اجرای قوانین و تحقق سیاست های سازمان تاکید شده است.

در مراسم تکریم و معارفه مدیران جدید از حمزه سعادت معاون سابق فنی و عمرانی و سیروس رزاقی مدیر سابق امور مالی با اهدای لوح تقدیر شد.

خبرنگار منطقه آزاد ماکو امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو