بازدید اصحاب رسانه کیش از دو شرکت تولید کننده تجهیزات حفاری چاه‌های نفتی

با هدف معرفی صنایع کیش، فعالان رسانه‌ای از دو شرکت تولید تجهیزات حفاری چاه‌های نفتی درکیش دیدن کردند.

به گزارش فرینا،  با هدف معرفی صنایع فعال در جزیره کیش اصحاب رسانه با بازدید از دو مجموعه تولید کننده تجهیزات حفاری چاه های نفتی با مسئولان این صنایع گفت وگو کردند.

منصور انوری مدیر شرکت مهندسیSeaLand در خصوص عملکرد این شرکت گفت: شرکت سی لند که به صورت کاملا خصوصی در زمینه تولید لوله های حفاری انحرافی فعالیت می کند دارای گواهی 14001ISO، 18001ISOو 9001ISO است  و بر اساس ارزیابی شرکت های مطرح دنیا از درجه استاندارد خوبی در کیفیت تولیدات وقابلیت های عملکردی برخوردار است.
منصور انوری افزود : این شرکت در چهاربخش با حضور مدیران فنی وبررسی کامل مسائل از نظر مهندسی اجرایی، سرعت عمل، توجیه اقتصادی و مقرون به صرفه بودن تولیدات و خدمات فعالیت می کند و با اشتغالزایی برای153 نفر دارای کارکنان ایرانی وخارجی است.
خبرنگاران هم چنين از شرکت دیریلینگ سرویسز  نيز بازديد كردند.
محمد صالح نیک نفس مدیرعامل عملیات این شرکت در گفت و گو با خبرنگاران گفت: این مجموعه با 20 نفر پرسنل و ارائه خدماتی در زمینه تامین، ساخت و تعمیر ابزار آلات حفاری درون چاهی  با سابقه 12 ساله مشغول به فعالیت  است و در حال حاضر سرویس دهی به برخی شرکت های خارجی و تمامی شرکت های سرزمین اصلی و جزیره کیش به ویژه سکوهای نفتی روی دریا را برعهده دارد.
کارشناس شرکت دیریلینگ سرویسز افزود: خدماتی که توسط این شرکت ارائه می شود شامل دو بخش تراشکاری و ساخت قطعات و همچنین جوش کاری مقاومتی روی قطعات حفاری است. 

برچسب ها : منطقه آزاد کیش
مهنوش اسدی امتیاز به خبر :

آخرین اخبار آرشیو