سطح خدمات رسانی به زائران در شلمچه مطلوب است

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: نحوه خدمات‌رسانی، همراهی و همکاری تمامی دستگاه‌ها و آحاد ملت در شلمچه در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.

به گزارش فرینا، امیر دریادار حسین‌خان زادی در جریان بازدید از مرز شلمچه در جمع خبرنگاران افزود: شهادت برای ملتی که در این مسیر قدم برمی‌دارد یکی از آرمان‌ها وب بالاترین افتخار است و این ملت به‌طور حتم همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند اسارت ندارد.

دریادار خان زادی گفت: اربعین حسینی متعلق به همه شیعیان جهان و در رأس آن ملت ایران اسلامی است که همه عزادار آن حضرت هستند و در حال برگزاری این مراسم باشکوه و باعظمت هستند.

وی عنوان کرد: نیروی دریایی ارتش نیز اقدامات هم‌افزایی خوبی را در بحث اربعین انجام داده که ازجمله آن می‌توان به برپایی دو موکب در مرز شلمچه توسط پادگان شهدای تکاور خرمشهر اشاره کرد که برای پذیرایی از زائرانی که این مسیر را برای رفتن به عراق انتخاب کرده‌اند، ظرفیت خوبی ایجاد کرده است.

دریادار خان زادی گفت: در این مواکب سه وعده غذایی شامل صبحانه، ناهار و شام به انضمام میان وعده برای پذیرایی از زائران پیش‌بینی‌شده است.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به راه‌اندازی یک بیمارستان صحرایی در مرز شلمچه افزود: این بیمارستان ظرفیت بسیار خوبی را برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی برای زائران در مرز شلمچه ایجاد  کرده است.

دریادار خان زادی بابیان اینکه این بیمارستان تاکنون خدمات بسیار خوبی به زائران ارائه کرده است، گفت: به‌طور مثال دیروز بالغ‌بر ۷۰۰ نفر از زائران امام حسین از این بیمارستان خدمات درمانی گرفته‌اند.

وی همچنین به استقرار تیم واکنش سریع شامل آمبولانس و خودرو آزمایشگاهی اشاره کرد و افزود: با استقرار این تجهیزات در هر موقعیتی که نیاز به امکانات باشد، خدمات قابل‌ارائه هستند، ضمن آنکه یک پارکینگ هزار دستگاهی را نیز برای همکارانمان در منطقه شلمچه ایجاد کرده‌ایم تا بدون مزاحمت برای سایر مجموعه‌ها بتوانند به‌آسانی تردد و خدمات‌رسانی کنند.

نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: درمجموع به نظر می‌رسد که امسال نحوه خدمات‌رسانی، همراهی و همکاری تمامی دستگاه‌ها و آحاد ملت در شلمچه در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و تا امروز هم هیچ مسئله‌ای پیش نیامده است، امیدواریم تا پایان اربعین حداقل بالغ‌بر ۲۰ هزار نفر از همکارانمان را پذیرا باشیم.

دریادار خان زادی بابیان اینکه با تلاش همگان امنیت و نظم بسیار خوبی در مرز شلمچه برقرار است، افزود: مردم بافرهنگ بسیار بالایی در این مسیر در حال حرکت‌اند.

وی گفت: روز گذشته نیز از فعالیت دیگر همکارانمان در نیروهای مسلح بازدید کردیم و از نزدیک شاهد همکاری بسیار خوبی همراه با امکانات برپاشده مناسب بودیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی افزود: مجموعه این هم‌افزایی کمک می‌کند تا این نهضت بسیار ارزشمند که پشتوانه اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی است  بانظم بسیار خوبی پابرجا بماند، این نهضت شعار مشخصی دارد و آن‌هم این است که همه اینجا جمع شده‌اند تا دنبال کننده راه امام حسین و نهضت او که ظلم‌ستیزی است باشند، امید است تا پایان اربعین این خدمات به‌خوبی ارائه شود.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو