دوشنبه 6 خرداد 1398
از ابتدای آذرماه؛

ناوگان عملیات زمستانی در شهر فرودگاهی امام(ره) مستقر می‌شود

معاون توسعه زیرساخت شرکت شهر فرودگاهی جزئیات برنامه عملیات برف‌روبی زمستانی در فرودگاه بین المللی امام(ره) را تشریح کرد.

به گزارش فرینا، آذر موحدی، به آمادگی کامل شهر فرودگاهی برای عملیات زمستانی و برف روبی اشاره کرد و افزود: امسال برای اولین بار دستورالعمل و استاندارد عملیات زمستانی در شهر فرودگاهی تهیه و تدوین شده است که از ابتدای آذرماه در دو بخش لندساید و ایرساید اجرا خواهد شد.
موحدی با بیان اینکه 80 دستگاه ماشین سبک و سنگین امسال به ناوگان تجهیزات عملیات زمستانی افزوده می شود، گفت: همچنین 140 نفر نیروی انسانی جدید و باتجربه برای عملیات برف روبی در لندساید و ایرساید به مجموعه اضافه خواهند شد.

معاون توسعه زیرساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ادامه داد: 250 تن اوره و 100 تن نمک در بخش ایرساید و 1000 تن نمک و 350 تن شن در بخش لندساید شهر فرودگاهی دپو شده است و به شکر خدا هیچ مشکلی برای تأمین مصالح و تجهیزات عملیات برف روبی وجود ندارد.
موحدی با بیان اینکه 180 کیلومتر جاده در بخش لندساید شهر فرودگاهی وجود دارد که در صورت لزوم باید برف روبی شود، گفت: محل دپوی تاکسیرانی به عنوان انبار اصلی مصالح عملیات زمستانی درنظر گرفته شده و چهار ایستگاه استقرار ماشین آلات برف روبی را در مبادی ورودی شهر فرودگاهی در جاده تهران ـ قم، تهران ـ ساوه، کمربندی شمالی و نیز میدان کمرگ پیش بینی کرده ایم.
وی خاطرنشان کرد: همچنین تمهیداتی برای تأمین سوخت گازوئیل و بسته های خشک مواد غذایی در شرایط بحران در نظر گرفته شده و انشاالله براي سال اتي قصد داریم تعدادی ماشین برف خور یا جارو مكانيزه جهت شهر فرودگاهي تهيه و تامين نماييم.
معاون توسعه زیرساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) افزود: تاکنون حدود ٢٠دستگاه ماشین سنگین و سبك برای عملیات زمستانی اورهال شده و به زودی در جاده های اسپاین شهر فرودگاهی امام(ره) مستقر می شوند و امیدواریم امسال با تصميمات اتخاذ شده از سوي ستاد عمليات برف روبي با بارش فراوان نزولات الهی بتوانیم با ناوگانی مجهز و کامل عملیات برف روبی را به نحو احسن انجام  داده و از اين موهبت الهي شكر گزار باشيم.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.