دوشنبه 6 خرداد 1398

جلسه مدیران عامل منطقه آزاد ارس و بانک صادرات آذربایجان شرقی برگزار شد

مدیرعامل بانک صادرات استان آذربایجان شرقی از آمادگی این بانک برای ارایه تسهیلات بانکی و گشایش اعتبارات اسنادی ارزی و ریالی به منظور کمک به واحد‌های درحال احداث و فعال منطقه آزاد ارس خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس، محسن نریمان در نشست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با مدیرعامل بانک صادرات استان آذربایجان شرقی با اشاره به مزیت های منطقه آزاد ارس در حوزه های مختلف، منطقه آزاد ارس را برای فعالیت هر چه بیشتر بانک صادرات، مناسب عنوان کرد. 
محسن نریمان افزود: بانک صادرات استان می تواند از فرصت های به وجود آمده در منطقه آزاد ارس برای ارائه خدمات به سرمایه گذاران استفاده کند. 
مدیرعامل بانک صادرات استان آذربایجان شرقی نیز از آمادگی این بانک برای ارایه تسهیلات بانکی و گشایش اعتبارات اسنادی ارزی و ریالی به منظور کمک به واحد‌های درحال احداث و فعال منطقه آزاد ارس خبر داد. 
مرتضی فتحعلی زاده عنوان کرد: برای عبور از مشکلات ناشی از تحریم و توسعه خدمات بانک صادرات، آماده برگزاری جلسات و گفتگو با سرمایه‌گذاران ارس هستیم و این جلسات با موافقت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس طی هفته های آتی انجام می‌گیرد. 
در ادامه این نشست و بر اساس پیشنهاد سازمان منطقه آزاد ارس، بررسی تمهیدات لازم برای راه‌اندازی صرافی اختصاصی بانک صادرات شعبه ارس در دستور کار قرار گرفت.
گفتنی است، در این نشست اعضای هیات مدیره و برخی از مدیران سازمان منطقه آزاد ارس و بانک صادرات آذربایجان شرقی نیز حضور داشتند.

خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.