بازدید مرتضی بانک از «مجموعه تجاری ـ تفریحی گلکسی سنتر آبادان»

مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از «مجموعه تجاری تفریحی گلکسی سنتر آبادان» در منطقه آزاد اروند بازدید کرد.

به گزارش فرینا، این پروژه در زمینی به مساحت 50 هزار متر مربع و زیربنای 33 هزار متر مربع، توسط سرمایه گذار ایرانی با سرمایه گذاری 3 هزار و صد میلیارد ریال در حال احداث است. این پروژه تجاری ـ تفریحی 380 نفر اشتغالزایی به همراه دارد و در حال حاضر 9 درصد پیشرفت فیزیک داشته است.
«مجموعه تجاری ـ تفریحی گلکسی سنتر آبادان» در سه بخش اسپیس فرم، باغ راه ایرانی و سالن جانبی در حال ساخت است. 
گسترش فعالیت های تجاری و اقتصادی در منطقه آزاد اروند، توسعه صنعت گردشگری، ایجاد اشتغال پایدار و ایجاد محیطی امن و سالم جهت گذراندن زمان تفریح خانواده ها از مهم ترین مزایای احداث این پروژه است.
گفتنی است، مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور افتتاح و کلنگ زنی طرح های تولیدی و صنعتی و پروژه های عمرانی و زیربنایی به منطقه آزاد اروند سفر کرده است. 
یادآور می شود؛ عليرضا جعفري هرندي معاون توسعه مديريت، اكبر افتخاري معاون توليد، صادرات و فناوري، محمود منزوی زاده مشاور امور بین الملل و ‌مدیر کل حوزه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور مرتضی بانک را در این سفر همراهی می‌کنند.
به گزارش فرینا، منطقه آزاد اروند با مساحت 37 هزار و 400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) است که در محل تلاقی دو رودخانه اروند رود و کارون واقع است.
این منطقه همجوار کشورهای عراق و کویت بوده و با داشتن ظرفیتی از قبیل حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
 

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو