آغاز به کار دهمین نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز

دهمین نمایشگاه بین‌المللی پارس با حضور شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در حوزه گردشگری و نمایندگانی از 6 کشور، سمن‌ها و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، بعدازظهر چهارشنبه 21 آذر در شیراز آغاز به کار کرد.

به گزارش فرینا به نقل از ایسنا، دهمین نمایشگاه بین‌المللی پارس با حضور شرکت‌ها و موسسه‌های فعال در حوزه گردشگری و نمایندگانی از 6 کشور، سمن‌ها و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، بعدازظهر امروز چهارشنبه 21 آذر در شیراز آغاز به کار کرد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اعضای کمیسیون فرهنگی و فراکسیون گردشگری مجلس، سفرا و کارداران سفارتخانه‌های برخی کشورها، سرپرست استانداری فارس و شهردار شیراز، برگزار شد.

دهمین نمایشگاه گردشگری پارس با محوريت توريسم سلامت، گردشگري مذهبي و با حضور شرکت‌ها و نمایندگانی از شش کشور، ٩ استان و منطقه آزاد تجاري چابهار در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شیراز در حال برگزاری است.

در اين نمايشگاه که مسئولیت اجرایی آن را سازمان همیاری شهرداری‌های فارس عهده دار است، زنجيره گردشگري سلامت، دفاتر خدمات مسافرتي، ايرلاين‌ها و هتلداران  به همراه ده‌ها مرکز بیمارستانی و درمانی  شرکت دارند.

جشنواره تاريخي، فرهنگي محور ساساني با رويكرد معرفي آثار تاريخي و ميراثي به ثبت رسيده در محورهاي سروستان، فيروزآباد و كازرون با هدف معرفي ظرفيت‌ها و زيرساخت‌هاي گردشگري نیز طی روزهای‌ آینده در حاشبه این نمایشگاه برگزار مي‌شود.

در اين نمايشگاه که آژانس‌هاي مسافرتي از كشورهاي تركيه، عمان، امارات، اندونزي، هند و سنگاپور حضور دارند، نشست‌هاي علمي و تخصصي در چهار محور هتلداري، ديجيتال، اقتصاد گردشگري سلامت، استراتژي بازاريابي و مهندسي ارزش در گردشگري از ديگر رويدادهايي است كه در حاشيه اين نمايشگاه پيش‌بيني و تعريف شده است.

استان‌هاي خراسان رضوي، اصفهان، همدان، مركزي، تهران، آذربايجان غربي و شرقي، سمنان و منطقه آزاد چابهار در اين نمايشگاه در فضای پیش‌بینی شده 17 هزار مترمربعی غرفه خود را دائر کرده‌اند.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو