شنبه 4 خرداد 1398

معاون استاندار خراسان جنوبی: با واگذاری زمین برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در «نهبندان و سربیشه» موافقت شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: در جلسه‌ای با حضور مدیر هماهنگی مناطق ویژه اقتصادی شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی کشور ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در شهرستان‌های نهبندان و سربیشه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش فرینا، مشیرالحق عابدی در جلسه‌ برنامه‌ریزی و بررسی وضعیت ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در شهرستان‌های نهبندان و سربیشه ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در این راستا اظهار داشت: پیرو مکاتبات صورت گرفته و حسب نظر شورای عالی مناطق آزاد تجاری و به منظور واگذاری زمین به سازمان مسئول برای ایجاد مناطق ویژه اقتصادی در 4 شهرستان نهبندان، سربیشه، فردوس و طبس، جلساتی با امور ارضی، منابع طبیعی و آبخیزداری، شرکت آب منطقه‌ای و حفاظت محیط زیست استان برگزار و با واگذاری زمین و تامین آب مورد نیاز این مناطق موافقت شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی گفت: صورتجلسات مربوطه به شورای عالی مناطق آزاد تجاری ارسال شده است.

وی ادامه داد: مساعدت و همکاری ویژه شورای عالی مناطق آزاد تجاری با توجه به امکان سنجی که برای سرمایه گذاران این مناطق صورت گرفته از مهمترین درخواست‌های استان است.

عابدی اظهار امیدواری کرد: با توجه ویژه‌ای که به استان خراسان جنوبی صورت می‌گیرد در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکلات موجود بر سر راه این مناطق مرتفع شده و به زودی شاهد ایجاد این مناطق ویژه اقتصادی در استان باشیم

مهنوش اسدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو