نخستین جشنواره سراسری طنز «چرند و پرند» فراخوان داد

فراخوان نخستین جشنواره سراسری طنز چرند و پرند منتشر شد. این جشنواره در شش بخش و به همت منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدیدبم برگزار می شود.

به گزارش فرینا، نخستین جشنواره سراسری طنز چرند و پرند به همت منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید با موضوع آزاد در شش بخش با هدف معرفی و استفاده از توانمندی‌ها در زمینه‌های تاریخ فرهنگ و هنر فاخر و ایجاد بستری مناسب برای تقویت و ظهور استعدادهای هنری و ادبی در حوزه طنز برگزار می‌شود.
این جشنواره در بخش‌های شعر، نثر، داستان کوتاه، مقاله، کاریکاتور و استندآپ کمدی برگزار می‌شود. هنرمندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند حداکثر دو اثر در رشته‌های یاد شده ارسال کنند و در بخش شعر نیز سه شعر قابل دریافت است.
طبق اعلام دبیرخانه،‌ آخرین مهلت ارسال اثر تا 20 دی‌ماه اعلام شده و نتایج آثار راه‌یافته نیز تا 25 بهمن‌ماه اعلام خواهد شد. همچنین دبیرخانه این جشنواره در نظر دارد تا نمایشگاهی با محوریت آثار کاریکاتور در دهم تا هفدهم اسفندماه برگزار کند. اختتامیه این جشنواره نیز با یادی از زنده‌یاد علی‌اکبر دهخدا روزهای شانزدهم و هفدهم اسفندماه در ارگ جدید بم برگزار می‌شود.
بنا بر نظر داوران، برای هر بخش یاد شده به سه نفر جوایزی به این شرح اهدا می‌شود:
نفرات اول: تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و مبلغ 50 میلیون ریال
نفرات دوم: تندیس جشنواره، لوح سپاس و مبلغ 40 میلیون ریال
نفرات سوم: تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ 30 میلیون ریال.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در رشته‌های اعلام شده به نشانی تهران، خیابان شهید مطهری، منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید ارسال و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به نشانی www.charandoparand.ir مراجعه کنند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو