برگزاری جشنواره یلدا در اروند

مسئول مدیریت توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: امسال با نزدیک شدن به شب یلدا مراسم متنوع و ویژه ای در منطقه برگزار خواهد شد.

به گزارش فرینا، محمد سیدی در توضیح برگزاری این مراسم‌ها افزود: منطقه ما با وجود دو رودخانه اروند و بهمنشیر ظرفیت بالایی در گردشگری آبی دارد، به همین منظور و به بهانه شب یلدا ۲ تور گردشگری آبی نیز توسط بخش خصوصی در نظر گرفته شده است.
سیدی گفت: کشتی لیلیان و نگین علاوه بر خدمات دهی به گردشگران در همه ایام، امسال بطور ویژه نیز و به مناسبت شب یلدا برنامه‌های شاد و متنوعی را در گشت‌های آبی خود برای مردم پیش بینی کرده‌اند.
وی افزود: از دیگر برنامه‌های شاد و مفرحی که به مناسبت این شب در نظر گرفته شده، گردهمایی بزرگ گردشگران در هتل پارسیان آبادان است که گروه موسیقی معلولین انجمن تکما نیز در کنار دیگر برنامه‌های متنوع، هنرنمایی خواهند کرد.

مسئول مدیریت توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند به برگزاری ۳شب پیاپی جشنواره یلدا در بازار بزرگ امام رضا(ع) خرمشهر اشاره کرد و گفت: این جشنواره که با حمایت مدیریت توسعه اجتماعی و ورزشی سازمان منطقه آزاد اروند به اجرا درخواهد آمد؛ شامل بخش‌های متنوعی نظیر مسابقه غذاهای محلی، سفره یلدا، عکاسی و…است که از ۲۷ تا ۳۰ آذر در بازار امام رضا خرمشهر از ساعت ۱۷ الی ۲۲ برگزار خواهد شد.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو