ارائه راهکارهای رفع موانع اتحادیه های صنفی در خرمشهر

مشکلات روسا و نمایندگان اتحادیه های صنفی خرمشهر در نشستی با حضور معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند مطرح و رسیدگی شد.

به گزارش فرینا، جبار عبودزاده مدیر بهبود کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند در حضور رئیس اتاق اصناف خرمشهر عمده مسائل پیش روی واحدهای اصناف خرمشهر مانند ساختمان اتاق اصناف، ساماندهی صنوف مزاحم و دستفروشان، شفاف سازی هزینه های نمایشگاهی، نحوه ی برگزاری جلسات هیئت رئیسه این اتاق و بازارچه ماهی فروشان را با معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند مطرح کرد.

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند نیز با اشاره به اینکه نباید بگذاریم با اختلافات داخلی هیئت رئیسه هزینه ای به خرمشهر و منطقه تحمیل شود گفت: ساختار صدرصد دمکراتیک و مردم سالار جامعه اصناف به دلیل نوع انتخاب آنهاست ،افرادی که در اتحادیه ها مسئولیت هایی را عهده دار می شوند با طبقه بندی از پایین تا بالا و رای دادن به مسئولیت می رسد. و این هوشمندی آنها است که از توانمندی جامعه ای کاردان به نام اصناف به خوبی بهره بگیرند.

سید علی موسوی  اولویت سازمان منطقه آزاد اروند را احداث ساختمان اتاق اصناف خرمشهر ،رسیدگی به خواست مردم این شهر، بهبود کسب و کارها و پویایی بازارهای منطقه دانست و درپایان تمامی مسئولین ذیربط را موظف به برگزاریی جلسات مرتب و مدون تاحصول کامل نتیجه کرد.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو