يکشنبه 5 خرداد 1398

افتتاح باشگاه ملوانان بندر امیرآباد در سال آینده

مدیر منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد از ساخت باشگاه ملوانان در این منطقه ویژه اقتصادی با هدف استفاده کارکنان کشتی ها از این باشگاه خبر داد.

به گزارش فرینا، سیاوش رضوانی در گفت وگو با خبرنگار مانا افزود: یکی از شرایط الحاق منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد به کنوانسیون کار دریایی مصوبه سازمان بین المللی کار (ILO) مانند سایر بنادر دنیا ایجاد مکانی برای تفریح و استراحت کارکنان شناورها در بنادر است.
رضوانی گفت: از آنجا که منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد به کنوانسیون جهانی کار پیوسته است باید شرایط مناسب را برای کارکنان فراهم کند که یکی از این شرایط مناسب ایجاد باشگاه ملوانان است.
وی تاکید کرد: با تلاش و برنامه زیری صورت گرفته در راستای جذب اعتبارات لازم در این راستا، عملیات فیزیکی ساخت باشگاه ملوانان منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد از ابتدای سال جاری آغاز شده است.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد با اشاره به اینکه عملیات ساخت این باشگاه تا کنون با پیشرفت فیزیکی 45 درصدی همراه است، گفت: انتظار می رود اوایل سال آینده شاهد بهره برداری از این باشگاه در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد باشیم.
به گفته رضوانی، باشگاه ملوانان منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد شامل انواع امکانات رفاهی و تفریحی برای کارکنان کشتی ها خواهد بود.
وی تاکید کرد: این باشگاه در زمینی به وسعت 130 متر در دو طبقه در حال احداث است که امیدواریم به زودی شاهد بهره برداری از این مکان تفریحی- ورزشی در منطقه ویژه اقتصادی امیرآباد باشیم.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد، یادآور شد: ساخت رستوران، چایخانه سنتی، باشگاه ورزشی، اتاق بیلیارد، سوئیت های اقامتی و ... از جمله مواردی است که به منظور ساخت باشگاه ملوانان اجرایی خواهد شد.
رضوانی در ادامه سخنان خود یادآور شد: با ایجاد باشگاه ملوانان این امکان برای کارکنان شناورها و بندر امیرآباد فراهم خواهد شد تا در موقع تخلیه و بارگیری شناور ها به استراحت پرداخته و از تفریحات این باشگاه بهره مند شوند و خود را برای ادامه سفر دریایی آماده کنند.
این مقام مسئول در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد اظهار داشت: به ویژه این باشگاه برای کارکنان خارجی کشتی ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
رضوانی گفت: امیدواریم با ایجاد باشگاه ملوانان یکی از مهمترین شرایط برای عضویت منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در کنوانسیون بین المللی کار فراهم شود.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد افزود: هم اکنون باشگاه ملوانان بندر شهید رجایی در بندرعباس به عنوان یکی از پایلوت های باشگاه ملوانان کشور مطرح است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو