روند ثبت سفارش ها در استان البرز رضایت بخش است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز که در گذشته خبر از ثبت سفارش کالا در استان البرز داده بود از روند ثبت سفارش ها در استان ابراز رضایت کرد.

به گزارش فرینا، جهانگیرشاهمرادی افزود: با توجه به تفویض اختیار وزیر صنعت، معدن و تجارت به استانها مدتی ست که عملیات ثبت سفارش کالاهای گروه دو در استان انجام می شود که این امر سبب شده است تجار و بازرگانان استان البرز بدون مراجعه به تهران، کار ثبت سفارش را در همین استان انجام دهند.
شاهمرادی درباره شرایط ثبت سفارش در استان البرز گفت: استقرار واحدهای صنعتی در استان البرز و دارا بودن کارت بازرگانی این استان، مهم ترین پیش نیاز برای ثبت سفارش در استان البرز به شمار می رود.
وی تصریح کرد: با توجه به شناخت دقیق کارشناسان ما از واحدهای تجاری و صنعتی استان، روند ثبت سفارش تسهیل شده و سرعت بیشتری نسبت به گذشته خواهد داشت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز درباره ثبت سفارش واحدهای صنعتی گفت: مواد اولیه و ماشین آلات صنعتی در گروه کالایی دو قرار گرفته و امکان واردات آن در چهارچوب قانون و با تخصیص ارز از سامانه نیما وجود دارد البته کارشناسان ما نیز در جهت حمایت از این واحدهای صنعتی، روند ثبت سفارش آنها را با دقت و سرعت به سرانجام خواهند رساند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو