دوشنبه 30 ارديبهشت 1398

سامانه اخذ عوارض املاک تجاری در منطقه آزاد اروند رونمایی شد

مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند گفت: سامانه آنلاین اخذ عوارض نقل و انتقال املاک تجاری در منطقه آزاد اروند رونمایی شد.


به گزارش فرینا، کمال رضایی افزود: 57 صنف در شهرهای آبادان و خرمشهر با عضویت بیش از 18 هزار واحد صنفی فعال از طریق این سامانه بصورت آنلاین خدمات الکترونیکی دریافت خواهند کرد که قطعا نقش بسزایی در خدمات دولت الکترونیک و حذف فرآیندهای غیرضروری خواهد داشت.
رضایی گفت: با توجه به بهبود زیر ساخت های کشور بسیاری از سازمان های دولتی به دنبال ارایه خدمات متمرکز الکترونیکی هستند چرا که روش های توزیع شده با هزینه های زیادی همراه بوده و دشواری هایی در راستای بکارگیری آنها بر جای می‌گذارد.
وی افزود: در این راستا سازمان منطقه آزاد اروند پیرو ماده 11 آیین نامه و دستورالعمل های اجرایی مناطق آزاد پیرامون اخذ عوارض خدمات شهری در ازای ارایه معافیت مالیاتی نسبت به طراحی و راه اندازی این سامانه نرم افزاری اقدام کرده است.
مدیر زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به گستره بهره مندی از این سامانه گفت: راه اندازی این سامانه خدمتی نوین به شهروندان در منطقه آزاد اروند است که به منظور تسریع در امر پرداخت عوارض بصورت آنلاین، معافیت مالیاتی و اخذ مجوز الکترونیکی نقل و انتقال توسط همشهریان در کمترین زمان ممکن رونمایی شده است.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو