دوشنبه 5 فروردين 1398

کمیته معنویت به عنوان اقدام ابتکاری در کنگره ارس 2020 معرفی می شود

امام جمعه منطقه آزاد ارس در دومین جلسه شورای راهبردی شهر سالم، جامعه ایمن ارس 2020 گفت: کمیته معنویت به عنوان اقدام ابتکاری سازمان منطقه آزاد ارس در پروژه شهر سالم، جامعه ایمن 2020 در کنگره تبریز معرفی می شود.

به گزارش فرینا، حجت الاسلام و المسلمین سالار سنجری افزود: کمیته معنویت ایمنی و سلامت با هدف کلی افزایش تاثیر معنویت در اتخاذ رفتارهای ایمن و سالم به صورت ابتکاری در پروژه ارس 2020 تشکیل شده است. 
حجت الاسلام سنجری گفت: این ابتکار در کنگره جهانی شبکه بهداشت که در برای اولین بار در تبریز برگزار خواهد شد، معرفی می شود و سخنرانی هایی در زمینه این کمیته ایراد خواهد شد. 
وی خاطرنشان کرد: تلاش می کنیم تا معنویت به جای اینکه در کنار پروژه شهر سالم، جامعه ایمن باشد، روح حاکم در برنامه ارس 2020 شده و به یکی از بخش های اصلی این برنامه تبدیل شود. 
امام جمعه منطقه آزاد ارس گفت: این برنامه با بهره گیری از دستورالعمل های بین المللی سازمان بهداشت جهانی و براساس فرهنگ ایرانی اسلامی به دنبال ارتقای شاخص های ایمنی و سلامت در شهر جلفاست. 
گفتنی است، پروژه شهر سالم، جامعه ایمن ارس 2020 یکی از پروژه های مهم معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس است که می تواند جلفا را به عنوان یک شهر جهانی معرفی کند.

خبرنگار منطقه آزاد ارس امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.