11 / وزیر اقتصاد از بندر شهید بهشتی چابهار بازدید کرد

  • شنبه 13 بهمن 1397 - 09:34
  • چابهار
  • 0 دیدگاه
وزیر امور اقتصادی و دارایی /جمعه 12 بهمن ماه/ از ظرفیت های تجاری، اقتصادی، فرصت های سرمایه گذاری و زیرساخت های عمرانی و طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار بازدید کرد.

به گزارش فرینا به نقل از ایرنا، فرهاد دژپسند به همراه پنج نفر از معاونان خود از زیرساخت های عمرانی، اسکله ها و تجهیزات طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار، عملیات تخلیه و بارگیری محموله کشتی های داخلی و خارجی و ترمینال مسافری بین المللی بندر شهید کلانتری بازدید کرد.
مرتضی بانک مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد، مهدی میراشرفی رئیس کل گمرک کشور، استاندار سیستان و بلوچستان، معاونان و مدیران کل وزارت اقتصاد و دارایی و مدیران مناطق آزاد کشور در این بازدید دژپسند را همراهی کردند.
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در جریان بازدید وزیر اقتصاد از طرح های توسعه بزرگترین بندر اقیانوسی کشور از اقدامات توسعه ای، عمرانی و تجهیزاتی بندر چابهار که در یک دهه گذشته بی سابقه است گزارشی ارائه کرد.
بهروز آقایی هدف از توسعه بندر شهید بهشتی چابهار را رقابت پذیری کالاهای صادراتی، رونق ترانزیت و ترانشیپ و کاهش هزینه های وارداتی عنوان کرد.
به گزارش ایرنا همزمان با سالروز ورود بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی (ره) به میهن، آغاز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صدای بوق شناورها در بزرگترین بندر اقیانوسی کشور (بندر شهید بهشتی چابهار) به صدا در آمد.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو