تاکید بر استفاده از ظرفیت ماکو برای انتقال گردشگران خارجی و ترکیه به داخل ایران

مدیر بین الملل بزرگترین کارگزار توریسم ترابزون ترکیه گفت: چون از تهران و تبریز به مقصد ترابزون پروازی وجود ندارد، فرودگاه ماکو می تواند بار جابجایی مسافر را بر عهده بگیرد.

به گزارش فرینا، سزگین باغچه کاپلی با حضور در غرفه سازمان منطقه آزاد ماکو در نمایشگاه گردشگری کشور در محل نمایشگاه بین المللی تهران با تاکید بر ضرورت بهره بردن از ظرفیت منطقه آزاد ماکو در گردشگری ترکیبی ایران و ترکیه گفت: چون از تهران و تبریز به مقصد ترابزون پروازی وجود ندارد، فرودگاه ماکو می تواند بار جابجایی مسافر را بر عهده بگیرد.

وی تصریح کرد: با امضای تفاهم نامه بین منطقه آزاد ماکو و ترابزون، ماکو می تواند به مرکز ورود و خروج گردشگر از ایران به ترابزون و برعکس تبدیل شود.

دوازدهمین نمایشگاه گردشگری ایران روز سه‌شنبه با حضور ۱۲ کشور از جمله ایتالیا، ترکیه، مالزی، آلمان، سنگاپور، تایلند، اندونزی، هند، کامبوج، افغانستان و پاکستان برگزار شد.
این نمایشگاه که ۲۲  تا ۲۶ بهمن در نمایشگاه دائمی تهران برگزار شد، ۶۶۰ شرکت گردشگری ایرانی و خارجی از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان بودند.
بسته‌های سفر برای استانهای کمتر شناخته شده، یکی از محورهای دوازدهمین نمایشگاه بین المللی تهران و صنایع وابسته تهران است که در این رابطه یک‌صد برنامه جانبی در حاشیه این نمایشگاه به اجرا در می آید.

خبرنگار منطقه آزاد ماکو امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو