برگزاری سومین دوره مسابقات بین المللی سوپرساباکی در ماکو

رئیس کمیته سوپرساباکی فدراسیون ورزش های رزمی از برگزاری سومین دوره مسابقات بین المللی کمیته سوپرساباکی فدراسیون ورزش های رزمی با همکاری منطقه آزاد ماکو، هفتم و هشتم اسفند در بخش بانوان و نهم و دهم اسفند در بخش مردان در چند استایل در این شهر خبر داد.

به گزارش فرینا به نقل از خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، اکبر روح پرور افزود: این رقابت ها با شرکت ۴۰۰ ورزشکار داخلی و خارجی و با حضور ۱۲ کشور افغانستان، استرالیا، هند، پاکستان، عراق، سوریه، ازبکستان، ترکیه، جمهوری آذربایجان، لبنان، پاکستان و گرجستان همراه با ایران در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود و ایران در این پیکارها دو تیم دارد.
روح پرور گفت: از کشورهای آلمان، انگلیس، فرانسه و لهستان دعوت کرده بودیم که امکان حضور آن ها فراهم نشد. 
وی افزود: در سال های اخیر در رقابت های بین المللی متعددی حضور یافتیم و نمایندگان ایران موفق به کسب مدال های متعددی شدند. 
رئیس کمیته سوپرساباکی فدراسیون ورزش های رزمی درباره جوایز قهرمانان این رقابت های بین المللی توضیح داد: چون نمی توانیم این رقابت ها را به صورت حرفه ای برگزار کنیم، امکان ارائه جوایز دلاری وجود ندارد و فقط برای نفرهای برتر کمربند طلایی و جام، اهدا می شود.
روح پرور در خصوص ادوار گذشته مسابقات بین المللی سوپرساباکی گفت: دوره قبلی مسابقات با عنوان اوراسیا با حضور ۱۴ کشور در تهران برگزار شد و تیم ایران عنوان قهرمانی را به دست آورد.
وی افزود: رقابت های بین المللی ماکو با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و زیر نظر فدراسیون ورزش های رزمی برگزار می شود. 
رئیس کمیته سوپرساباکی فدراسیون ورزش های رزمی در پایان گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و هیئت استان و همچنین منطقه آزاد ماکو همکاری خوبی با ما کردند تا بتوانیم میزبان خوبی برای این رقابت بین المللی باشیم.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو