مشارکت ۷۰ میلیارد ریالی سازمان منطقه آزاد ماکو در طرح هادی و آبرسانی روستاها

مدیر طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ماکو در جلسه بررسی پروژه های مشارکت سازمان با دستگاه های اجرایی گفت:‌ این سازمان در مطالعه و بازنگری ۱۶ طرح هادی در سال ۹۷ و ۱۶ طرح هادی در سال ۹۸ با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال مشارکت می کند.

به گزارش فرینا، نرگس نجفی با اشاره به مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو در اجرای طرح های هادی روستاهای منطقه افزود: برای ۵ روستا در سال ۹۷  و ۱۱ روستا در سال ۹۸ مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات منطقه ازاد ماکو تخصیص یافته و مابقی هزینه ها توسط دستگاه های اجرایی مرتبط تامین می شود.

نجفی ادامه داد: همچنین سازمان منطقه آزاد ماکو در آبرسانی به ۴۹ روستاهای شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت با اعتبار ۲۵ میلیارد ریال مشارکت داشته که ۱۵ روستا در سال ۹۷ و ۳۴ روستا برای سال ۹۸ در نظر گرفته شده است.

وی همچنین به مشارکت این سازمان در بهبود و ساماندهی خدمات شهری اشاره کرد و اظهارداشت: برای روشنایی بلوار ولایت ماکو ، پل خلیل آباد شوط،‌ ساماندهی ورودی شهر شوط از طرف مرگنلر،  احداث پارک مرگنلر ،‌احداث پارک پلدشت،‌ آسفالت معابر مسکن مهر ۲۲۰ واحدی پلدشت مبلغ ۲۵ میلیارد ریال توسط سازمان منطقه آزاد ماکو مشارکت می شود.

مدیر طرح و برنامه سازمان منطقه آزاد ماکو از احداث مدارس روستایی توسط این سازمان خبرداد و گفت:  در روستاهای قروشکاک،‌ آداغان، قیرکندی و شهر‌ یولاگدی توسط سازمان منطقه آزاد، مدرسه احداث می شود.

نجفی در پایان گفت:‌در بخش بیمارستان ها نیز تجهیز بیمارستان های منطقه از جمله خرید دستگاه سی تی اسکن،‌دستگاه دیالیز،‌دستگاه سونوگرافی در دستور کار است.

خبرنگار منطقه آزاد ماکو امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو