نتایج فینال تورنمنت بوکس چابهار؛

قهرمانی تیم منطقه آزاد چابهار با کسب 10 مدال در جام مکران

فینال مسابقات بین المللی بوکس چابهار در سالن دو هزار نفری ورنا منطقه آزاد چابهار برگزار شد که تیم منطقه آزاد چابهار با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و 4 مدال برنز به مقام قهرمانی این تورنمنت رسید.

به گزارش فرینا، آیین اهدای مدال و حکم قهرمانی به مدال آوران از ساعت 20 با حضور حسین ثوری رییس فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی، باسام غانم ناظر کنفدراسیون بوکس آسیا و محمد اکبر چاکرزهی معاون امور فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار برگزار شد و مدال طلا به نفر اول، مدال نقره به نفر دوم و مدال برنز به طور مشترک به نفرات سوم هر وزن اهدا شد.
پس از تیم منطقه آزاد چابهار، تیم هند نیز با یک مدال طلا، 5 نقره و 2 برنز، در مجموع 19 امتیاز کسب کرد و به مقام دوم این رقابت ها رسید و تیم سورریه با دریافت 3 مدال طلا و یک برنز 23 امتیاز کسب کرد و مقام سوم این جام را از آن خود کرد.
نتایج مبارزات فینال به شرح زیر است:
«امید احمدی صفا» از تیم منطقه آزاد چابهار در وزن 52 کیلوگرم «پراساد» هندی را شکست داد و قهرمانی این وزن را از آن خود کرد.
«دانیال شه بخش» از تیم اول سیستان و بلوچستان توانست «مانیش کوشیک» هندی را مغلوب و عنوان قهرمانی وزن 60 کیلوگرم را بدست آورد.
«دپاک» از هند و «کالژانوف» از قزاقستان به ترتیب در وزن های 49 و 56 کیلوگرم حریفان خود «جعفر ناصری» و «سجاد محمدپور» هر دو از تیم منطقه آزاد چابهار را شکست دادند و قهرمانی این وزن ها را از آن خود کردند.
مسلم مقصودی» از تیم منطقه آزاد چابهار در وزن 64 کیلوگرم با غلبه بر «باقر فرجی» بوکسور تیم امید جمهوری اسلامی ایران قهرمان این وزن شد.
«سجاد کاظم زاده» دیگر بوکسور تیم منطقه آزاد چابهار «دوریودخان سینگ» هندی را شکست داد و قهرمانی وزن 69 کیلوگرم این تورنومنت را به دست آورد.
در وزن 75 کیلوگرم «سینا صفدریان» از تیم امید جمهوری اسلامی ایران مبارزه را به «احمد قصون» سوری واگذار کرد و قهرمانی این وزن از آن بوکسور سوریه شد.
«حسین دانشور» ملی پوش تیم منطقه آزاد چابهار «کیوان صفری» از تیم امید جمهوری اسلامی ایران را شکست داد و با کسب عنوان قهرمانی وزن 81 کیلوگرم، چهارمین مدال طلای این تورنومنت بین المللی را کسب و قهرمانی تیم منطقه آزاد چابهار در جام مکران را قطعی کرد.
«علاالدین قصون» از سوریه در وزن 91 کیلوگرم با شکست «سانجیت» هندی قهرمانی از وزن را بدست آورد.
«ساتیش کومار» از هند یه دلیل مصدومیت از مبارزه فینال +91 کیلوگرم انصراف داد و قهرمانی این وزن نصیب «محمد ملیاس» سوری شد.

خبرنگار منطقه آزاد چابهار امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو