شروع به کار بزرگ ترین کشتارگاه صنعتی مناطق آزاد کشور در اروند

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از شروع به کار بزرگ ترین کشتارگاه صنعتی مناطق آزاد و جنوب غرب کشور خبر داد و گفت: با آغاز به کار کشتارگاه صنعتی بهین گوشت، نیاز گوشت گرم منطقه و استان تأمین خواهد شد.

به گزارش فرینا؛ سید علی موسوی در همین راستا اظهار داشت: در سال رونق تولید، امروز اولین محموله دام زنده که شامل ۱۳هزارو پانصد رأس می باشد از کشور رومانی وارد کشتارگاه صنعتی خرمشهر شد.

موسوی افزود: با شروع ذبح این احشام، نیاز استان و شهرستان های آبادان، خرمشهر، مینوشهر، اروندکنار و چوئبده و بخشی از سایر استان ها تأمین خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در همین راستا روز گذشته ده تن گوشت گرم گوسفندی از طریق این کشتارگاه میان شهرستان های خرمشهر و آبادان با قیمتی معادل هر کیلو ۴۳ هزارو پانصد تومان، توزیع شد.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند بر این باور است که این اتفاق باعث خواهد شد قیمت گوشت گرم تا حدودی تعدیل پیدا کند؛ چراکه به مرور زمان وقتی این کشتارها انجام و گوشت وارد بازار شود، قطعا در تعدیل قیمت ها موثر خواهد بود.

موسوی گفت: با توجه به ورود این محموله و محموله های بعدی به این کشتارگاه، قطعا در بحث تنظیم بازار گوشت، سال خوبی را خواهیم داشت.

وی در پایان متذکر شد: با رونق تولید در کشتارگاه صنعتی بهین گوشت، برای ۲۰۰ نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم ایجاد شده که شامل قصاب، نیروهای حراستی، نیروهای فروش، خدمات رانندگان، عوامل توزیع و فروش می شود و امیداریم این اتفاق سرآغاز خوبی برای رونق دیگر واحدهای تولیدی در منطقه آزاد اروند باشد.

خبرنگار منطقه آزاد اروند امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو