جمعه 3 خرداد 1398

ساخت پروژه هسته پیشران اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با سرعت پیش می‌رود

در راستای هدف سال جاری شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مبنی بر کمک به اقتصاد کشور و تولید ملی جلسه بررسی آخرین وضعیت احداث هسته پیشران اقتصادی این مجموعه برگزار شد.

به گزارش فرینا، معاون توسعه و زیر ساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: یکی از پروژه‌های مهم در دست احداث شهر فرودگاهی امام ساخت سوله سرپوشیده (انبار) و ساختمان اداری گمرک مستقر در منطقه آزاد در هسته پیشران این مجموعه در زمینی به وسعت 5 هکتار است.
آذر موحدی افزود: این پروژه هم‌اکنون پیشرفت قابل‌توجهی داشته و با توجه به هدف اصلی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در سال جاری که کمک به اقتصاد کشور و رونق تولید ملی تعریف شده، در تلاش هستیم تا در آینده‌ای نزدیک از آن بهره‌برداری کنیم چرا که با بهره‌برداری از این پروژه گام اساسی در احداث و بهره‌برداری از منطقه آزاد 240 هکتاری شهر فرودگاهی برداشته خواهد شد.
موحدی با بیان اینکه عملیات ساخت محوطه و جاده‌های دسترسی هسته پیشران منطقه آزاد هم‌زمان با ساخت سوله سرپوشیده (انبار) و ساختمان اداری گمرک در حال انجام است، گفت: پارکینگ ویژه نیز در این محوطه 5 هکتاری برای خودروهای سنگین ساخته خواهد شد تا عملیات تخلیه و بارگیری در سوله سرپوشیده بدون مشکل انجام شود.
معاون توسعه زیرساخت شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به رویکرد سال جاری این شرکت مبنی بر کار جهادی مدیران و به سرانجام رساندن پروژه‌های سودآور و اقتصادی افزود: با شروع سال جدید مدیران شرکت شهر فرودگاهی امام تصمیم گرفته‌اند تا در تمامی پروژه‌های عملیاتی حضوری مستمر داشته و تا جایی که امکان دارد جلسات خودشان را در همان محیط عملیاتی برگزار کنند.
در این جلسه حسین تاجیک مجری منطقه آزاد تجاری، احمدرضا بیاتی مدیرکل برنامه‌ریزی و ساماندهی امور شهری، احمدی مدیرکل دفتر فنی و اجرایی، حمیدرضا نصرتی سرپرست دفتر تأمین و تجهیز، خزائی مدیر دفتر مدیریت پروژه، محمدرضا فاضل‌زاده معاون دفتر شهر فرودگاهی الکترونیکی، مکانی معاون دفتر حقوق شهروندی و ارزیابی عملکرد به همراه روسای ادارات تابعه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و پیمانکاران و مشاوران پروژه هسته پیشران منطقه آزاد حضور داشتند.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو