دوشنبه 19 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی» - تعداد یافته ها 5 مورد

بیش از پنج میلیون تن فرآورده نفتی از بندر شهیدرجایی صادر شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون پنج میلیون و 109 هزار و 386 تن فرآورده نفتی از طریق بندر شهیدرجایی صادر شد.

ترانزیت 38میلیون تن کالا در بزرگترین بندر کشور

مدیرکل بنادر هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی با اشاره ترانزیت 38میلیون تن کالادر بزرگترین بندر تجاری کشور گفت: در سال جاری 1600فروند کشتی بالای هزارتن در بندرشهید رجایی پهلو گرفته است.

تخلیه و بارگیری 32میلیون تن کالا در بندر شهید رجایی

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از تخلیه و بارگیری 32 میلیون تن انواع کالا و کاهش 52 درصدی حجم واردات فرآورده های نفتی در بندر شهید رجایی طی پنج ماه اخیر خبر داد.

رشد سه درصدی صادرات غیر نفتی از بنادر هرمزگان

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از ترابری دریایی بالغ بر شش میلیون و ۹۰۰ هزار نفر سفر در پایانه های مسافری دریایی این استان و تردد ۳۷هزار شناور به بنادر با افزایش سه برابری طی چهار ماهه نخست سال جاری خبر داد.

تدوین بسته توسعه گردشگری دریایی در هرمزگان/ شناسایی و جانمایی 13 بندرگاه و اسکله گردشگری

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهیدرجایی از تدوین بسته توسعه گردشگری دریایی در این استان، تهیه فهرست نیازمندی ها و شناسایی 13 بندرگاه و اسکله در جزایر و مناطق ساحلی خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو