شنبه 28 مهر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 65 مورد

هم افزایی ورزش و گردشگری در راستای توسعه اقتصادی منطقه آزاد انزلی

یکی از مهم ترین شاخصه های گردشگری بهره گیری از ظرفیت های ورزشی و توریسم ورزشی است و منطقه آزاد انزلی با بهره مندی از مواهب طبیعی و ایجاد زیر ساخت های مناسب در حوزه گردشگری و ورزش های ساحلی و آبی به عنوان یکی از مراکز اصلی توریسم ورزش در سطح کشور معرفی شده است. این منطقه تا کنون با میزبانی از ۱۰۰ رویداد ورزشی در سطح منطقه ای، ملی و بین المللی در چهار سال گذشته، رشد مناسبی در جذب گردشگران داخلی و خارجی داشته است.

تیم قزاقستان قهرمان تور جهانی والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی "کاسپین کاپ"شد

در روز پایانی رقابت های سومین مرحله تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین که به میزبانی منطقه آزاد انزلی و با حضور رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مصطفی سالاری استاندار گیلان، رییس فدراسیون والیبال، جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ناظران فدراسیون جهانی والیبال، مدیران هیات های ورزشی گیلان و علاقه مندان به این رشته برگزار شد تیم "قزاقستان یک" به دلیل مصدومیت بازیکن تیم ایران و انصراف در فینال رقابت ها به مقام قهرمانی رسید.

بازنده جنگ تجاری کیست؟

سازمان تجارت جهانی(WTO)سازمانی بین المللی است که قوانین جهانی تجارت را تنظیم می کند. این سازمان به منظور دستیابی به توسعه پایدار و بهره برداری بهینه از منابع جهانی، ارتقا سطح زندگی و افزایش سهم کشورهای در حال توسعه و کمتر توسعه یافته از رشد تجارت بین المللی، در سال ۱۹۹۵ میلادی تشکیل شد و از سال ۲۰۰۰ میلادی رشد و توسعه یافته است.

ثبت رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی "کاسپین کاپ" در تقویم سالانه FIVB

نشست هماهنگی برگزاری رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی با حضور رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، رییس هیات والیبال استان گیلان، نمایندگان فدراسیون والیبال و مدیران و معاونین این سازمان و اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

احداث نخستین پارک لجستیک شمال کشور در منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از احداث نخستین پارک لجستیک شمال کشور در این منطقه با همکاری وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

منطقه آزاد انزلی میزبان تور جهانی والیبال ساحلی

یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی بین المللی ساحلی کشور با عنوان "تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی"به میزبانی این منطقه برگزار می شود.

انزلی میزبان دومین نمایشگاه محصولات کشاورزی

دومین نمایشگاه بین المللی محصولات کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته با نام (Agro Food ۲۰۱۸) از ۱۷ تا ۲۰ مهرماه سال ۹۷ در مرکز همایش ها و نمایشگاه های منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

افزایش ۲۱ درصدی تعداد گردشگران ورودی به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی

به گزارش فرینا، تعداد گردشگران ورودی به فاز تجارت و گردشگری این منطقه ظرف شش ماه ابتدایی سال ۹۷ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۱ درصد افزایش یافت.

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

سازمان منطقه آزاد انزلی و ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور تفاهم نامه همکاری های مشترک امضاء کردند.