جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 80 مورد

الحاق 40 هکتار از اراضی استحصالی بنادر و دریانوردی استان گیلان

40 هکتار به مجموع زمین های حوزه بندری منطقه آزاد انزلی که علاوه بر امکان ارائه خدمات بندری و ترانزیتی از قابلیت بهره برداری در زمینه فرآوری کالا نیز برخوردار است، اضافه شد.

منطقه آزاد انزلی آتش نشان داوطلب تربیت می کند

برای نخستین بار، اولين دوره آموزشي آتش نشان داوطلب مخصوص آقايان باحضور جوانان متقاضي محدوده منطقه برگزار می شود.

واردات اولین محموله پیش اظهاری دام زنده در گمرک منطقه آزاد انزلی

ناظر گمرکات استان گیلان از ورود و ترخیص اولین محموله واردات بصورت پیش اظهاری شامل دام زنده در گمرک منطقه آزاد انزلی خبر داد.

حذف معافیت مالیانی 20 ساله در مناطق آزاد مغایر با شعار رونق تولید است

رییس هیأت مدیره شهرک صنعتی شماره یک منطقه آزاد انزلی گفت: تلاش به منظور حذف یا مشروط نمودن معافیت مالیاتی 20 ساله فعالین های اقتصادی در مناطق آزاد ضربه به اصل قانون مناطق آزاد و مغایر با شعار رونق تولید است.

ورود دومین محموله دام زنده از مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

در راستای افزایش حمل و نقل ترکیبی کالا، بیست و پنجمین (25) کشتی ای که در مسیر کریدور چین، قزاقستان، ایران اقدام به ترانزیت کالا نمود، به صورت همزمان علاوه بر ۲۱ کانتینر حامل کالاهای اساسی و مواد اولیه واحدهای تولیدی از مسیر این کریدور، قفس های کانتینری حمل دام زنده را در مجتمع بندری کاسپین تخلیه نمود.

ایجاد اولین کارخانه تولید خودرو سواری استان گیلان در منطقه آزاد انزلی

در نشستی که با حضور رضا مسرور سپرست سازمان و مهندس وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری و مدیر صنایع سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد، پس از بررسی درخواست، سوابق و توانمندی های شرکت مزبور، مقرر شد نخستین واحد مونتاژ و تولید خودرو سواری در استان گیلان در این منطقه احداث شود.

الحاق 40 هکتار پسکرانه بندرگاه انزلی به محدوده منطقه آزاد ضرورت دارد

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان تاکید کرد: با توجه به اهمیت جذب سرمایه گذار برای توسعه عمرانی بندرانزلی، تصویب طرح الحاق 40 هکتار پسکرانه بندرگاه انزلی برای بهره مندی از مزایای مناطق آزاد ضرورت دارد. 

تاکید در تسریع روند ساخت اسکله "رو رو" مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

رضا مسرور، سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی از روند ساخت اسکله رو رو که از سوی قرارگاه خاتم الانبیاء کشور در مجتمع بندری کاسپین در حال ساخت می باشد، بازدید به عمل آورد.

امحای بیش از ۵ تُن مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی غیر مجاز در منطقه آزاد انزلی

در شش ماه نخست سال جاری و در راستای حفاظت و صیانت از سلامتی آحاد مردم، گردشگران و مصرف کنندگان 5 تن 700 کیلوگرم مواد غذایی و آرایشی بهداشتی غیر مجاز و تاریخ مصرف گذشته به ارزش 2 میلیارد 240 میلیون ریال به همت مدیریت غذا و داروی این سازمان در سطح منطقه کشف و امحا شد.

آخرین اخبار آرشیو