پنج‌شنبه 25 مرداد 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 25 مورد

زیر ساخت های ایجاد شده توسط منطقه آزاد انزلی قابل تقدیر است

مدیر کل گمرک جمهوری اسلامی ایران در جریان بازدید از زیر ساخت های تجاری، اقتصادی، گردشگری و مجتمع بندری کاسپین گفت: طبق مصوب هیات دولت گمرک در مبادب ورودی و خروجی مناطق آزاد استقرار داشته و از تمامی اختیارات گمرک و قوانین موجود در راستای سرعت بخشیدن به تولید و کار های زیر بنایی در مناطق آزاد به خصوص در منطقه آزاد انزلی استفاده خواهیم کرد و در کنار این سازمان تلاش می کنیم تا علاوه بر رفع موانع در بخش تامین مواد اولیه در بخش تولید نیز در شهرک های صنعتی این منطقه مشکلی وجود نداشته باشد.

برگزاری مسابقات والیبال ساحلی جوانان قهرمانی کشور در انزلی

نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی جوانان قهرمانی کشور به میزبانی منطقه آزاد انزلی در مجموعه ورزش های ساحلی زنده یاد سیروس قایقران آغاز بکار کرد.

برگزاری دوره آموزشی نحوه ثبت سفارش کالا در منطقه آزاد انزلی

در راستای آگاهی و آشنایی هرچه بیشتر فعالان اقتصادی منطقه از ضوابط و جزئیات انجام عملیات ثبت سفارش کالای وارداتی به مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، کارگاه آموزشی یک روزه ای در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در جشنواره تابستانی منطقه آزاد انزلی

همزمان با حضور چشم گیر گردشگران تابستانه در فاز تجارت و گردشگری این منطقه، مجموعه ای از برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در جشنواره تابستانی با هدف معرفی سرمایه های هنری و اجتماعی، ایجاد فضایی شاد، مفرح و تکریم مناسبتهای ملی و مذهبی برگزار می شود.

ورود 30 هزار گردشگر به مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد انزلی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به استقبال خوب گردشگران از مرکز تفریحات دریایی منطقه گفت: با توسعه زیر ساخت ها و امکانات گردشگری و انجام اقدامات لازم در فصل شنا، از پانزدهم خرداد تا نیمه مرداد ماه سال جاری، بیش از 30 هزار گردشگر با حضور در مرکز تفریحات دریایی آقایان و بانوان و همچنین استخر ساحلی این منطقه از امکانات کامل این مراکز تفریحی ساحلی بهره مند شدند.

افزایش 27 درصدی صدور مجوزهای فعالیت اقتصادی از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی

سازمان منطقه آزاد انزلی از ابتدای فروردین لغایت پایان تیرماه سال جاری در شاخص اقتصادی صدور مجوز فعالیت اقتصادی در قیاس با مدت مشابه سال گذشته این سازمان به رشد 27 درصدی دست یافته است.

منطقه آزاد انزلی مرکز داد و ستد کشور‌های حاشیه خزر می‌شود

مدیر توسعه صادرات، امور گمرکی و ارزش افزوده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اقدامات منطقه آزاد انزلی در حمایت از سرمایه گذاران منجر به رشد تولید، صادرات و ایجاد اشتغال شده است.

احداث پاسگاه پلیس راه در منطقه آزاد انزلی

جلسه شورای ترافیک منطقه آزاد انزلی به منظور ارتقای امنیت در جاده ها و ارائه خدمات مناسب به گردشگران و تسهیل تردد شهروندان برگزار شد.

افتتاح اولین نیروگاه تولید برق منطقه آزاد انزلی ظرف سه ماه آینده

اولین نیروگاه تولید برق منطقه آزاد انزلی که پنجمین نیروگاه تولید برق ۲۵ مگاواتی کشور و نخستین نیروگاه تولید برق در این ابعاد در استان گیلان است با سرمایه گذاری بخش خصوصی ظرف سه ماه آینده در این منطقه شروع به کار می کند.

صدور ۲۳ مجوز سرمایه گذاری به ارزش ۹۷۱۶ میلیارد ریال در منطقه آزاد انزلی

در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، این سازمان در چهار ماهه ابتدایی امسال موفق به رشد ۱۲ درصدی در ارزش ریالی مجوز سرمایه گذاری صادر شده گردید که بیانگر تداوم رشد شاخص های اقتصادی در این منطقه است.

آخرین اخبار آرشیو