جمعه 30 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 77 مورد

آغاز به کار سامانه آنلاین ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری در منطقه آزاد انزلی

سامانه یکپارچه آنلاین ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری منطقه آزاد انزلی از ابتدای فروردین ماه سال ۹۸ به منظور خدمت رسانی به متقاضیان سرمایه گذاری و فعالیت اقتصادی در این منطقه، شروع به فعالیت نموده است.

حمایت از شرکت های دانش بنیان به منظور توسعه صادرات این حوزه به کشورهای حاشیه خزر و منطقه

مدیرعامل سازمان از نمایندگی هلدینگ آوای هوشمند هزار دستان که نرم افزارهای "کافه ‌بازار"، "دیوار"، "رسید" و نرم افزار نقشه تلفن همراه "بلد" از معروفترین محصولات این مجموعه می باشد، بازدید به عمل آورده و در جریان مسیر فعالیت های این شرکت فناور و دانش محور در این منطقه قرار گرفت.

استفاده از تمامی ظرفیت ها برای تسریع در اتصال ریل به منطقه آزاد انزلی

معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه در جلسه هماهنگی اتصال ریل به بندر کاسپین تاکید کرد: از تمامی ظرفیت ها برای تسریع در اتصال ریل به منطقه آزاد انزلی استفاده خواهیم کرد.

اتصال ریل به منطقه آزاد انزلی موجب کسب درآمد ارزی و توسعه مبادلات تجاری برای کشور میشود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در جلسه هماهنگی اتصال ریل به مجتمع بندری کاسپین که با حضور معاول اول رییس جمهور و سازمان برنامه و بودجه برگزار شد گفت: اتصال ریل به منطقه آزاد انزلی موجب کسب درآمد ارزی و توسعه مبادلات تجاری برای کشور می شود.

ارسال محموله کالا های ضروری برای کمک به سیل زدگان از منطقه آزاد انزلی

یک محموله کامل از مواد غذایی و تجهیزات مورد نیاز سیل زدگان که از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی و فعالان اقتصادی تهیه شده بود به مناطق سیل زده کشورمان ارسال شد.

ورود ۹۴۰ هزار گردشگر به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی در نوروز امسال

از ۲۶ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۷ فروردین سال جاری تعداد ۹۴۰ هزار نفر از گردشگران نوروزی، منطقه آزاد انزلی را برای سفر انتخاب کرده و با ورود این تعداد از گردشگران به فاز تجارت و گردشگری، در مقایسه با ۷۷۶هزار و ۷۳۳ گردشگری که در مدت مشابه سال گذشته از این منطقه بازدید کردند بیانگر رشد ۱۲ درصدی ورود گردشگر به این منطقه است.

بازید رییس کل گمرک ج.ا.ایران از زیرساخت های بندری و تجاری منطقه آزاد انزلی

مهدی میراشرفی رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران به همراه رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از زیرساخت های بندری، تجاری و صنعتی این منطقه بازدید و در راستای تسهیل امور گمرکی و توسعه صادرات گفت و گو کردند.

نوروز بازار، نمایشگاهی از تنوع فرهنگی بازارهای گیلان زمین

در چهارمین جشنواره ترنم بهار این منطقه نوروز بازار، نمایشگاهی از فرهنگ بازارهای گیلان زمین است که به عنوان بخش مهمی از جشنواره در فاز تجارت و گردشگری منطقه، صنایع دستی، سوغات و غذاهای محلی نقاط مختلف گیلان در آن عرضه می شود.

آخرین اخبار آرشیو