جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 90 مورد

نخستین جلسه ستاد تأمین منابع سازمان برگزار شد

به گزارش فرینا، جلسه "ستاد تأمین منابع سازمان" با ریاست محمد ولی روزبهان مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران و تعدادی از کارشناسان سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

منطقه آزاد انزلی محور توسعه روابط اقتصادی و ترانزیتی

در دومین و آخرین روز دوازدهمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور تفاهم‌نامه‌ 104 ماده ای همکاری‌های اقتصادی، بازرگانی، علمی، فنی و فرهنگی ایران و قرقیزستان از سوی وزرای راه دو کشور به امضا رسید.

توسعه روابط با کشورهای روسیه، چین و هند از طریق کریدورهای بین المللی در راستای ایجاد بلوک اقتصادی بین المللی باید در دستور کار قرار گیرد

به گزارش فرینا، دکتر محمد ولی روزبهان رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در نخستین جلسه شورای اداری سازمان که با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونین و مدیران برگزار شد، با قدردانی از تلاش هایی که مدیران عامل پیشین این سازمان از دوران منطقه ویژه اقتصادی تا منطقه آزاد انجام داده اند، اظهار داشت:

راه اندازی سامانه استعلام اصالت پروانه ساختمانی در منطقه آزاد انزلی

"سامانه استعلام اصالت پروانه ساختمانی منطقه آزاد انزلی"به منظور تحقق اهداف دولت الکترونیک و اطلاع از صحت اعتبار پروانه ساختمانی، در این منطقه راه اندازی گردید و به عنوان یک خدمت جدید از سوی این سازمان در دسترس عموم قرار گرفت.

ورود کارآفرینان به روستاهای گیلان

مدیر محیط‌زیست سازمان منطقه آزاد انزلی در نشست مدیریت هوشمند روستایی با محوریت منابع انسانی در رشت گفت: روستا محیطی طبیعی است که افراد در آن با محیط پیرامون خود کنش و واکنش دارند و محیط‌های روستایی به‌دلیل کاهش جمعیت آنها آسیب‌پذیر شده‌اند.

بازدید از پروژه اتصال ریل به بندر کاسپین و تأکید بر لزوم تسریع در فرآیند اجرا

ر محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در اولین روز کاری خود بررسی پروژه مجتمع بندری کاسپین به خط ریل سراسری کشور را در دستور کار قرار دارد.

مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مسئولین کشوری و استانی و جمع کثیری از فعالین اقتصادی منطقه برگزار شد.

انزلی؛ منطقه استراتژیک در معادلات منطقه ای و فرامنطقه ای

مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: منطقه آزاد انزلی منطقه بسیار استراتژیک در معادلات منطقه ای و فرامنطقه ای است که مدل فعالیتی آن باید در چارچوب همکاری با اوراسیا شکل گیرد.

تقدیر مشاور رییس جمهور از تلاش های رضا مسرور

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی از تلاش های رضا مسرور مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد انزلی تقدیر کرد.

مجتمع بندری کاسپین هویت منطقه آزاد انزلی است

مدیرعامل سابق سازمان منطقه آزاد انزلی با تأکید براینکه مجتمع بندری کاسپین هویت منطقه آزاد انزلی است، گفت: اهمیت نقش و جایگاه مجتمع بندری کاسپین در طرح جامع منطقه از طریق تعیین رویکردهای تجارت و ترانزیت به عنوان اولویت‌های کاری منطقه، مورد توجه ویژه قرار گرفته و در این میان، مهمترین زیرساخت برای هر گونه فعالیت ترانزیتی در سطح بین الملل از طریق این مجتمع بندری قابل تحقق است.

آخرین اخبار آرشیو