جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 64 مورد

ظرفیت منطقه آزاد انزلی برای تبدیل شدن به مرکز پژوهش و گسترش برندهای مطرح ایرانی و خارجی

مدیرعامل شرکت گیل آزما که در مرکز شکوفایی شرکت های نوآور، کارآفرین و دانش بنیان این منطقه مشغول به فعالیت می باشد، با اشاره به حمایت های سازمان و ظرفیت های موجود شرکت های فعال در مرکز مزبور تصریح کرد که منطقه آزاد انزلی می تواند به مرکز پژوهش و گسترش R&D برندهای مطرح ایرانی و خارجی تبدیل شود.

ایجاد بانک مشترک در منطقه آزاد انزلی برای تسهیل مراودات دو جانبه

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان روسیه با استقبال از پیشنهاد ایجاد بانک مشترک در منطقه آزاد انزلی برای تسهیل مراودات دو جانبه، اضافه کرد: تأسیس این بانک مشترک اقدام درستی است که موجبات تسریع در گسترش مناسبات دو جانبه با محوریت دو منطقه را فرآهم می کند.

9 سند همکاری امروز بین ایران و روسیه به امضا می‌رسد

در روز پایانی پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه، 9 سند همکاری به امضای نمایندگان دو کشور می‌رسد.

مناطق آزاد؛ پیشگام پایلوت پروژه‌های ملی

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد امروز پیشگام پایلوت پروژه‌های ملی هستند. پایلوت دیجیتالیزیشن به طور کلی و نیز مفاهیم مهمی مانند اینفوتک، فینتک و اکسپورتک می‌تواند در مناطق آزاد باشد. 

مناطق آزاد ابزاری برای توسعه تجارت خارجی و سرمایه گذاری است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: رونق فضای کسب و کار، اجرای قوانین و همگرایی در روابط خارجی از عوامل موثر در موفقیت مناطق آزاد است.

معرفی فرصت ها و ظرفیت های منطقه آزاد انزلی در هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی اینوتکس

سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در هشتمین دوره نمایشگاه بین المللی اینوتکس (Inotex2019)، فرصت ها و ظرفیت های این منطقه را برای شرکت ها و فعالین حوزه های فناوری و نوآوری کشور معرفی نمود.

رفع تصرف ۳۰۰۰ متر از اراضی ملی و ساحلی در منطقه آزاد انزلی

در راستای ساماندهی و آزادسازی اراضی ملی منطقه، از سوی یگان حفاظت از اراضی و اجراییات و مدیریت حقوقی سازمان منطقه آزاد انزلی و با مشارکت مرزبانی بالغ بر ۳۰۰۰ متر از اراضی ملی و نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی که با دیوار کشی تصرف شده بود رفع تصرف شد.

انزلی، میزبان رویدادی متفاوت در عرصه بورس، بیمه و بانکداری

منطقه آزاد انزلی میزبان رویدادی متفاوت در عرصه بورس، بیمه و بانکداری و نیز توانمندی های صادراتی است.

آمادگی منطقه آزاد انزلی برای میزبانی از گردشگران در ایام تابستان

پنجمین جلسه ستاد هماهنگی گردشگری و خدمات سفر منطقه آزاد انزلی برای استقبال از گردشگران در ایام تابستان برگزار شد.

نخستین تولید کننده وسایل تزئینی منزل در منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل شرکت میلاد تجارت کاسپین منطقه آزاد انزلی که در شهرک صنعتی ناحیه یک این منطقه مشغول به فعالیت شده، از گروه تولید کنندگانی است که خط تولید خود را از کشور دیگر به ایران منتقل کرده، موضوعی که در فرایند جذب سرمایه گذار کشور بسیار به ندرت اتفاق افتاده و در شرایط فعلی اقتصادی کشور نوید تقویت اقتصاد ملی با تکیه بر توانمندیهای داخلی در چارچوب شاخص های اقتصاد مقاومتی را می دهد.

آخرین اخبار آرشیو