سه شنبه 20 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 87 مورد

برگزاری دورهای رایگان مهارت آموزی، فرش بافی و صنایع دستی در منطقه آزاد انزلی

سازمان منطقه آزاد انزلی در راستای عملیاتی سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی، توانمند سازی جوامع محلی و ایجاد اشتغال پایدار، از سه سال گذشته، دوره های مهارت آموزی، فرش بافی و صنایع دستی را به صورت رایگان ویژه شهروندان و علاقه مندان به این حوزه برگزار کرده است.

27/ توسعه توریسم در انزلی با برپایی مسابقات ورزشی ملی و بین المللی 

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی از برپایی مسابقات ورزشی در سطح ملی و بین المللی به عنوان رویکردی برای توسعه توریسم در این منطقه آزاد نام برد.

رضایت مندی ساکنین ، گردشگران و فعالان اقتصادی منطقه آزاد انزلی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: رضایت مندی ساکنین، گردشگران و فعالان اقتصادی منطقه از مهمترین دستاوردهای این سازمان در سالهای اخیر است.

برگزاری مانور آموزشی زلزله و امداد و نجات در سطح مدارس منطقه آزاد انزلی

مانور آموزشی زلزله و امداد و نجات با حضور معاونین و مدیران سازمان و عوامل آتش نشانی و اورژانس منطقه در ۴۲ مدرسه این منطقه برگزار شد و نکات ایمنی لازم در مواجه با شرایط بحرانی، آتش سوزی، سقوط اجسام و زلزله به دانش آموزان به عنوان حلقه وصل مدرسه به خانواده ها آموزش داده شد.

کارگاه آموزشی ارزش گذاری فناوری در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

کارگاه آموزشی ارزش گذاری فناوری با حضور جمعی از فعالان اقتصادی، فناوران، کارآفرینان و مدیران شرکت های دانش بنیان در راستای توسعه فعالیت های دانش بنیان و کسب و کار های نوین در منطقه، از سوی شورای حمایت از ایده های نوآور و کارآفرین این سازمان برگزار شد.

رشد ۱۹ درصدی ورود گردشگر به فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی

از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه سالجاری میزان گردشگران ورودی به محدوده فاز تجارت و گردشگری این منطقه با رشد ۱۹ درصدی همراه شده است.

رشد ۲۰۰ درصدی مساحت زمین های زیر کشت برنج ارگانیک در منطقه آزاد انزلی

در دومین سال تولید محصول برنج ارگانیک در محدوده این منطقه، مساحت زمین های زیر کشت برنج به سه برابر افزایش یافت.

اتصال بندر بزرگ نینگبو چین به بندرکاسپین با ارسال اولین محموله کالایی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از ارسال اولین محموله کالایی از بندر بزرگ نینگبو چین به بندرکاسپین از مسیر کریدور جدید چین ، قزاقستان ، انزلی خبر داد .

تولید مواد اولیه صنایع بهداشتی و آرایشی با تکنولوژی های خاص در منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل شرکت دانش بنیان توسعه صنایع حلزون با بیان اینکه این مجموعه تولیدی همزمان با هفته دولت سال جاری در شهرک صنعتی شماره ۲ این منطقه به صورت رسمی در مسیر تولید قرار گرفت، گفت: تولید مواد اولیه صنایع بهداشتی و آرایشی با تکنولوژی و روشی خاص به منظور صادرات به کشورهای حاشیه دریای خزر و تامین موارد اولیه تولید کنندگان داخلی هدف اصلی احداث این واحد تولیدی گفت.

توسعه مراودات باکشورهای حاشیه خزر اولویت منطقه آزادانزلی است

 مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، افزایش مراودات با روسیه و دیگر کشورهای حاشیه خزر را از اولویت های مهم این سازمان عنوان کرد.

آخرین اخبار آرشیو