جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 125 مورد

انتصاب سرپرست مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد ماکو

طی حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو، رضا حسن پور به سمت سرپرست مدیریت منابع انسانی سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

سرپرست مدیریت پشتیبانی سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

طی حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو، امیر اسدی قربانی به سمت سرپرست مدیریت پشتیبانی سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ماکو منصوب شد.

اهتمام جدی سازمان منطقه آزاد ماکو برای ارتقاي كيفيت معابر و زيبا سازي محيط شهري

منطقه آزاد ماکو در زمره مناطقی است که باید بیش از پیش به مسئله سیما و منظر شهرهای آن اهمیت داده شود و به جهت قرار گیری در دروازه ورودی ایران از سمت اروپا، ارتقاي كيفيت معابر و زيبا سازي محيط شهري آن ضروری است و از شاخص هاي افزايش نشاط و سلامتي در بحث جامعه و از طرح هاي اولويت دار سازمان منطقه آزاد ماکو است.

خرید یک دستگاه سی تی اسکن پیشرفته به بیمارستان فجر ماکو

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ماکو گفت: یک دستگاه سی تی اسکن پیشرفته توشیبا توسط سازمان منطقه آزاد ماکو خریداری و در بیمارستان فجر ماکو به بهره برداری رسید.

عزم منطقه آزاد ماکو برای توسعه شهرک های کشاورزی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: توسعه شهرک های صنعتی و ایجاد کشت و صنعت در منطقه آزاد ماکو را با اهتمام ویژه پیگیری می کنیم و در این رابطه از همکاری شرکت شهرک های کشاورزی آذربایجان غربی بهره خواهیم جست.

مطالعات طرح جامع پسماند منطقه آزاد ماکو انجام شد

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در راستای ساماندهی به وضعیت نابسامان پسماند در سطح منطقه، در سال ۱۳۹۵ سازمان منطقه آزاد ماکو اقدام به انجام مطالعات طرح جامع پسماند منطقه (شامل بازنگری مطالعات انجام شده توسط شهرداری ها، تهیه مطالعات برای مناطق فاقد مطالعه و جانمایی زمین) توسط مهندس مشاور مشانیر نمود.

مراحل تعیین مسیر خط راه آهن ایران ـ ترکیه از مسیر منطقه آزاد ماکو نهایی می شود

مدیر شهرسازی و اطلاعات جغرافیایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با تکمیل مطالعات مشاور در رابطه با حد فاصل ارتباطی گزینه ها، مسیر خط اتصال ریلی در ماه آتی تایید نهایی و از طرف شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران به راه آهن کشور ترکیه اعلام می شود.

سلامت روان بخش مغفول مانده در حوزه سلامت جامعه

مدیر اجتماعی، سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: سلامت روان یکی از ابعاد سلامتی جامعه است که در عین حال بخش مغفولی از سلامت در جامعه به شمار می‌رود که نیازمند آگاهی و اطلاع رسانی بیشتر است.

اجراي طرح مدارس مروج سلامت در ۱۴۲ مدرسه منطقه آزاد ماکو

مدیرغذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه طرح مدارس مروج سلامت در ۱۴۲ مدرسه منطقه آزاد ماکو در سه مرحله اجرایی شد گفت: در سال جاری طرح مدارس مروج سلامت به منظور ارتقاي سلامت دانش آموزان در ۶۲ مدرسه در منطقه آزاد ماکو اجرا می شود.

مدیر فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

با حکم غلامرضا رضایی معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو، رضا ابراهیمی به عنوان سرپرست مدیریت فناوری اطلاعات و تحول اداری سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

آخرین اخبار آرشیو