شنبه 27 مرداد 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 72 مورد

امضای تفاهم نامه سه جانبه برای احداث 2 سد در منطقه آزاد ماکو با سرمایه گذاری چینی ها

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: تفاهم نامه سه جانبه بین منطقه آزاد ماکو، شرکت چینی چاینا واتر و شرکت نفت و گاز آذراب به منظور احداث سد بدولی و سد شوط بصورت EPCF و بر اساس توافقات بعدی با وزارت نیرو امضا شد.

امضای توافق نامه سرمایه گذاری مشترک انتقال گاز به کشورهای همسایه در منطقه آزاد ماکو

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه ماکو گفت: توافق نامه سرمایه گذاری مشترک در پروژه انتقال گاز به روش CNG در منطقه آزاد ماکو به کشورهای همسایه بین شرکت سرمایه گذاری و توسعه منطقه آزاد ماکو و شرکت مهندسی توسعه صنایع نفت و گاز آذرآب منعقد شد.

نخستین نشست شورای مشورتی جوانان منطقه آزاد ماکو برگزار شد

نخستین نشست شورای مشورتی جوانان منطقه آزاد ماکو با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، قائم مقام مدیرعامل، رئیس اندیشکده توسعه ای منطقه و جمعی از جوانان منطقه برگزار شد.

رفع مشکل کمبود نقدینگی در منطقه آزاد ماکو با سامانه های ملی الکترونیک

بازرگانان و تجار در بخش خصوصی به ویژه مناطق آزاد به دلیل شتاب تحولات تکنولوژیک دریافته اند که باید فاصله خود را با تجارت الکترونیک کاهش دهند و از ابزارهای نوین ارتباطی بیش از پیش سود جویند.

لزوم اجرای سامانه های ملی الکترونیک در منطقه آزاد ماکو

بازرگانان و تجار در بخش خصوصی به ویژه مناطق آزاد به دلیل شتاب تحولات تکنولوژیک دریافته اند که باید فاصله خود را با تجارت الکترونیک کاهش دهند و از ابزارهای نوین ارتباطی بیش از پیش سود جویند.

خبرنگاران به توسعه منطقه آزاد ماکو کمک کنند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: خبرنگاران و فعالان رسانه ای با رویکرد معرفی و جذب سرمایه گذار در منطقه آزاد ماکو اطلاع رسانی کنند تا شاهد توسعه منطقه در تمامی زمینه ها باشیم.

ایران، عشق، ماکو، در دیوارنگاری‌های هنرمندان گرافیتی

ماکو شهری است مانند ماری خوش‌خط و خال که با عشوه‌گری‌هایش پیچ خورده در میانه دو کوه «قیه» و «سبد» و محصور است در طبیعتی که از شاهکارهای خلقت به‌شمار می‌رود.

بوم گردی و گردشگری الکترونیک، رویکردی نوین در صنعت گردشگری منطقه آزاد ماکو

منطقه آزاد ماکو بهشت ناشناخته پهنه گردشگری است و بوم گردی سفری با نگرشی متفاوت در کنار گردشگری الکترونیک جلوه ای از یک اقدام مطالعاتی در سازمان منطقه آزاد ماکو است.

اعلام آمادگی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی به تفویض اختیارات به منطقه آزاد ماکو

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی در دیدار با مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو، با اشاره به ماده ۶۵ احکام دائمی مناطق آزاد گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان آماده اجرای تفویض اختیارات این اداره به سازمان منطقه آزاد ماکو است.

جشنواره سفرنگاری ماکوگرام با حضور 60 فعال گردشگری آغاز شد

جشنواره سفرنگاری ماکوگرام با حضور 60 نفر از فعالان و خبرنگاران گردشگری و میراث فرهنگی از سراسر کشور در ماکو آغاز به کار کرد.

آخرین اخبار آرشیو