يکشنبه 29 مهر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 114 مورد

بیش از 2 هزار زائر کربلا از ترکیه وارد کشور می شوند

امام جمعه ماکو گفت: امسال بیش از 2 هزار نفر از زائران ترکیه ای و اروپایی حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) جهت شرکت در پیاده روی اربعین از طریق مرز بازرگان وارد کشور می شوند.

ضرورت تسریع در واگذاری و تعیین تکلیف اراضی ملی به بهره برداران منطقه آزاد ماکو

رئیس سازمان امور اراضی کشور بر ضرورت تسریع در واگذاری و تعیین تکلیف اراضی ملی به بهره برداران منطقه آزاد ماکو به منظور ورود مطمئن سرمایه گذاران داخلی و خارجی تأکید کرد.

بهره برداری از سد کرم آباد تحول بزرگی در کشاورزی منطقه آزاد ماکو ایجاد می کند

معاون آب و خاک وزیر جهاد کشاورزی گفت: با بهره برداری از سد کرم آباد و اجرای طرح‌های آبیاری نوین در پایاب این سد تحول بزرگی در کشاوری و صنایع وابسته آن در منطقه آزاد ماکو و به تبع آن در آذربایجان غربی ایجاد می شود.

شهر بازرگان؛ پایلوت شهر هوشمند منطقه آزاد ماکو

قائم مقام مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: بازرگان به عنوان پایلوت شهر هوشمند این منطقه انتخاب شد تا قابلیت های دنیای واقعی و مجازی به صورت توام در خدمت حل مشکلات شهری قرار بگیرد.

شعبه اقماری تامین اجتماعی در بازرگان افتتاح می شود

مدیر کل تامین اجتماعی آذربایجان غربی گفت: شعبه اقماری در شهر مرزی بازرگان افتتاح خواهد شد.

یک انتصاب در منطقه آزاد ماکو

بابک رضازاده به عنوان مدیر جدید جذب سرمایه گذاری، بانک و بیمه سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

امکان اکتشاف، استخراج، فرآوری و صادرات مواد معدنی در ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: این منطقه با دارا بودن ذخایر معدنی غنی و آماده بودن زیرساخت های سرمایه گذاری در حوزه معدن و صنایع معدنی امکان اکتشاف؛ استخراج؛ فرآوری و صادرات مواد معدنی در منطقه آزاد ماکو فراهم است.

توافقات اولیه برای احداث شهرک صنعتی مشترک با ترکیه در منطقه آزاد ماکو انجام شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: هزار هکتار زمین با امکانات جانبی برای ساخت شهرک تولید مشترک با ترکیه اختصاص‌یافته که مذاکرات اولیه با مقامات ترکیه در این خصوص انجام شده و امیدواریم در آینده‌ای نه‌چندان دور تبدیل به قطب تولید مشترک دو کشور شود.

منطقه آزاد ماکو تسهیل گر مراودات تجاری ایران و ترکیه است

نشست شورای اقتصادی روابط اقتصاد خارجی ترکیه و مسئولان منطقه آزاد ماکو با هدف افزایش مبادلات تجاری و مشارکت دو کشور در امر تولید با بهره‌مندی از ظرفیت‌های منطقه برگزار شد.

3 مدرسه بین المللی در منطقه آزاد ماکو احداث می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ماکو گفت: مطالعات احداث 3 مدرسه بین المللی در شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت آغاز شده و اکنون در حال تهیه محتوا و برنامه ریزی برای راه اندازی این مدارس هستیم.