جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد ماکو» - تعداد یافته ها 115 مورد

منطقه آزاد ماکو؛ شاهراه ورود سرمایه گذاران خارجی به استان

منطقه آزاد ماکو نقش اصلی در ورود سرمایه گذاران خارجی به استان آذربایجان غربی را ایفا می کند. مشوق ها و مزیت های قانونی مناطق آزاد و موقعیت خاص دسترسی به همسایگان و دروازه اروپا بنیادهای اصلی این نقش آفرینی هستند.

حضور بیش از یک‌هزار نفر در جشنواره دوچرخه‌سواری ماکو

همایش دوچرخه‌سواری خانوادگی با حضور بیش از یک‌هزار نفر از دوچرخه سواران شهرهای مختلف منطقه آزاد ماکو، خوی و تبریز برگزار شد.

موقعیت استراتژیک منطقه آزاد ماکو ، فرصتی مناسب برای ترویج کسب و کار در کشور

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد تجاری گفت: سه مولفه دانایی محوری، پاکدست بودن و تلاش و جهاد سه ضلع موفقت یک سازمان کوشا است .

رشد ١٠٠ درصدي سرمايه گذاري مناطق آزاد در سال ٩٨

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: سرمایه گذاران، مجاهدان عرصه اقتصادی هستند و اعتماد و همکاری متقابل میان مدیران و سرمایه گذاران، توسعه اقتصادی به همراه دارد. 

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

با حکم «مرتضی بانک» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «محمدرضا عبدالرحیمی» به عنوان «رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ماکو» منصوب شد.

اختصاص بخش اعظم بودجه سازمان منطقه آزاد ماکو به امور عمرانی 

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره جهت گیری بودجه سازمان منطقه آزاد در سال 98 به کاهش هزینه های جاری گفت: بخش اعظم بودجه سازمان صرف امور عمرانی می شود. 

صدور بخشنامه های غیرکارشناسی‌به مناطق آزاد، ناامنی اقتصادی پدید می آورد

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: صدور دستور العمل ها و بخشنامه های متعدد پراکنده؛ غیر کارشناسی و گاه غیر قانونی از طرف برخی از وزارت خانه ها و نهادها منجر به ایجاد فضای نا امنی اقتصادی و مشکلات برای فعالین اقتصادی و نارضایتی عمومی در مناطق شده است.

پیام تسلیت مشاور رییس جمهور در پی شهادت دو تن از مدافعان وطن در ماکو

مرتضی بانک در پیامی شهادت دوتن از جوانان و مدافعان امنیت مرزهای جمهوری اسلامی شهیدان "ستوان یکم ناصر مهدی زاده و ستوان یکم ناصر سروری" در مرزهای شهرستان ماکو را تسلیت گفت.

افزایش 16 درصدی اقامت گردشگران در ماکو

رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ماکو از افزایش 16 درصدی اقامت در اماکن اقامتی تحت پوشش میراث فرهنگی این شهرستان خبر داد. 

لجستیک؛ محور توسعه منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه آزاد ماکو و واقع شدن در کریدور غرب ـ شرق؛  لجستیک یکی از پنج محور توسعه این منطقه تعیین شده است.

آخرین اخبار آرشیو