شنبه 4 اسفند 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «رضا مسرور» - تعداد یافته ها 14 مورد

پیشنهاد منطقه آزاد انزلی برای میزبانی مسابقات المپیاد جهانی شطرنج در این منطقه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در مراسم اختتامیه مسابقات بین المللی شطرنج جام کاسپین و جام ستارگان پیشنهاد داد: مسابقات المپیاد جهانی شطرنج به عنوان بالاترین سطح رقابتهای جهانی این رشته ورزشی در منطقه آزاد انزلی برگزار شود.

عملکرد مثبت منطقه آزاد انزلی در حمایت از محرومان و مسئولیت اجتماعی

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: منطقه آزاد انزلی در راستای حمایت از محرومان و ایفای مسئولیت اجتماعی عملکرد موفقی داشته است.

امضای تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان منطقه آزاد انزلی و صندوق ضمانت صادرات ایران

در مراسم تجلیل از ۱۱ واحد تولیدی صادراتی منطقه آزاد انزلی؛تفاهم نامه همکاری مشترک میان سازمان منطقه آزاد انزلی و صندوق ضمانت صادرات ایران امضا شد.

منطقه آزاد انزلی در سالهای اخیر در مسیر توسعه گام های مناسبی برداشته است

جلسه شورای قضایی استان گیلان به میزبانی منطقه آزاد انزلی با حضور مدیرعامل سازمان، رییس کل دادگستری گیلان، اعضای شورای قضایی استان و اعضای هیات مدیره و معاونین سازمان برگزار شد.

بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۵۲ طرح و پروژه صنعتی، عمرانی و گردشگری در منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی ۵۲ طرح و پروژه صنعتی، سرمایه گذاری، عمرانی، گردشگری، فرهنگی با حجم سرمایه گذاری ۱۲۸۹۱ میلیارد ریالی داخلی و ۱۱۵ میلیون یورویی خارجی با میزان اشتغالزایی مستقیم برای ۵۱۱۸ نفر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این منطقه خبر داد .

17 / انجام واردات کشور از انزلی بدون محدودیت انجام می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اعلام افتتاح بندر کاسپین در منطقه آزاد انزلی، از راه‌اندازی مسیر ترانزیتی چین ـ قزاقستان ـ ایران خبر داد و گفت: در یک ماه گذشته دو محموله از این مسیر از طریق بندر کاسپین وارد کشور شده و محموله سوم نیز هفته آینده وارد می‌شود.

ضرورت توسعه سهم ایران از بازار کشورهای حاشیه خزر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: برای حضور موفق در بازار روسیه نیازمند برنامه خاصی به منظور رفع برخی موانع فرابخشی و فرادستگاهی هستیم و این با تمرکز یک دستگاه به تنهایی حاصل نمی‌شود.

ورود نخستین محموله تجاری از بندر نینگبو چین به مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

با پهلوگیری کشتی تجاری دیبا با حضور استاندار گیلان، نمایندگان مجلس، مقامات کشوری و استانی و فعالان اقتصادی در مجتمع بندری کاسپین، نخستین محموله تجاری از مبدا بندر نینگبو در شرق چین وارد منطقه آزاد انزلی شد.

تحولات خوب و گسترده ای را در منطقه آزاد انزلی ظرف سالهای اخیر شاهد هستیم

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در برنامه تلویزیونی در مسیر توسعه که از شبکه استانی باران با حضور رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: علی رغم موانع موجود، ظرف سالهای اخیر تحولات بسیار خوبی را در منطقه آزاد انزلی شاهد هستیم.

اختصاص یک درصد از درآمد سالیانه منطقه آزاد انزلی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: اختصاص یک درصد از درآمد سالیانه منطقه آزاد انزلی به کمیته امداد امام خمینی(ره) برای امور نیازمندان یکی از حمایت‌های ویژه و اثرگذار این منطقه است.

آخرین اخبار آرشیو