جستجو به دنبال کلید واژه «رضا مسرور» - تعداد یافته ها 17 مورد

اسکله های رورو و اهمیت آن در اقتصاد بنادر

اسکله های رورو برای پهلوگیری کشتی هایی به همین نام طراحی می‌شوند و دارای رمپ هایی برای عبور وسایل نقلیه هستند که می توانند زمان و هزینه بسیاری از مبادلات تجاری را در بنادر کاهش دهند.

افزایش ترانزیت، درآمد ارزی و تبدیل به بورس کالا استراتژی منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی افزایش ترانزیت و درآمد ارزی، اتصال منطقه به کریدورها و تبدیل منطقه به بورس کالا را در کنار سایر فعالیت‌های صنعتی و اجتماعی از اهداف منطقه آزاد انزلی برشمرد.

پروژه آموزشی ـ اداری آموزشکده شهید خدادای انزلی به بهره برداری رسید

با حضور منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رضا مسرور مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی، ارسلان زارع استاندار گیلان و مدیران دانشگاه های کشور، پروژه آموزشی ـ اداری آموزشکده شهید خدادای انزلی به بهره برداری رسید.

3 / تکمیل زیرساخت ها، حمایت از سرمایه گذاران از رویکردهای اصلی منطقه است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با ایجاد زیرساخت های مناسب در منظرگاه ساحی منطقه اولین خط دریایی گردشگری میان منطقه آزاد انزلی و بندر انزلی افتتاح می شود.

صادرات محصولات تولیدی از مجتمع بندری کاسپین به بازارهای مصرف

زیرساخت های مناسب و ظرفیت های قانونی منطقه آزاد انزلی در شمال کشور ایران، استان ساراتف را به این نتیجه رهنمون کرده که بهره گیری از فرصت های ترانزیتی موجود در این منطقه را در دستور کار قرار دهد.

افتتاح و احداث 53 پروژه بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد انزلی در هفته دولت

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: همزمان با هفته دولت، 53 پروژه بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد انزلی با سرمایه گذاری بالغ بر 3500 میلیارد ریالی و اشتغالزایی مستقیم برای 891 نفر در منطقه آزاد انزلی افتتاح و عملیات احداث آنها آغاز می شود.

رایزنی مقام اقتصادی روسیه در انزلی

رییس منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه امروز از زیرساخت های بندری و تجاری منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

نقش بی بدیل منطقه آزاد انزلی در ایجاد کریدورهای تجاری

کریدورهای بین المللی شمال جنوب و مسیر تجاری جدیدی که با محوریت این منطقه از سال گذشته میان چین، قزاقستان و ایران برقرار شده از مزیت های ژئواستراتژیک منطقه آزاد انزلی قلمداد می شود.

ورود اولین محموله دام زنده از طریق مجتمع بندری کاسپین به کشور

برای نخستین بار در بنادر شمال کشور اولین محموله دام زنده از طریق مجتمع بندری کاسپین با حضور رضا مسرور و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی، مدیران کشتیرانی دریایی خزر، مدیران گمرک جمهوری اسلامی و دامپزشکی وارد کشور شد.

آخرین اخبار آرشیو