جستجو به دنبال کلید واژه « منطقه آزاد انزلی» - تعداد یافته ها 8 مورد

صادرات 450 TEU كانتینر تجاری از مسیر كریدور چین – قزاقستان – ایران (منطقه آزاد انزلی)

به گزارش فرینا، مهندس امین افقی معاون اموربندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه توسعه رویکرد صادرات محور مجتمع بندری کاسپین از طریق ارائه مشوق ها و بسته های حمایتی متنوع به عنوان یک راهبرد توسط سازمان در دستور کار قرار دارد اظهار داشت:

محل دفع نخاله های ساختمانی منطقه آزاد ماکو تعیین شد

مدیر محیط زیست سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ پیرو جلسه برنامه ریزی پاک سازی فضاهای شهری، بین شهری و روستایی، موقعیت محل دفع نخاله های ساختمانی شهری، بین شهری و روستایی واقع در محدوده منطقه آزاد ماکو تعیین شد.

واردات بیش از ۵۳ هزار حلقه لاستیک خودروهای سنگین از مجتمع بندری کاسپین

با پیگیری های انجام شده از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی "انواع تایرهای خودروهای سواری" نیز به زودی از این کریدور وارد کشور خواهند شد.

اسبچه خزر؛ موهبتی ناشناخته برای منطقه آزاد انزلی

اسبچه خزر علاوه بر قدمت و سابقه تاریخی از ارزش بالای زیستی، اقتصادی و فرهنگی برخوردار است، نگهداری و پرورش این اسب نادر و محبوب جهان فرصتی برای صادرات و ارز آوری نیز ایجاد می‌کند.

مزایای سرمایه گذاری در منطقه آزاد انزلی باید بالفعل شوند / انتقاد از حاکمیت چندگانه در مناطق آزاد

دبیر انجمن سرمایه گذاران و کار آفرینان منطقه آزاد انزلی گفت: در منطقه آزاد انزلی بستر برای سرمایه‌گذاری فراهم است، زیر ساخت‌ها نیز آماده هستند و شهرک‌های صنعتی هم فعالیت می‌کنند؛ بنابراین مزیت وجود دارد اما بالفعل نشده است.

کاهش هزینه ها، ترانزیت یک محموله آزمایشی در مسیر و بررسی فرصت ها و چالش های پیش روی

دومین گفتگوی اقتصادی استراتژیک هند و روسیه با دعوت از مدیران عامل سازمان منطقه آزاد انزلی و چابهار و با حضور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان، سایر مقامات روسیه و مدیران فدراسیون انجمن حمل و نقل هند به میزبانی دهلی نو پایتخت هندوستان برگزار ‌شد.

آخرین اخبار آرشیو