جستجو به دنبال کلید واژه « مناطق آزاد» - تعداد یافته ها 46 مورد

گردهمایی معاونین و مدیران فنی، زیربنایی و محیط زیست سازمان های مناطق آزاد کشور در تهران

امروز دوشنبه؛ «سومین نشست معاونین امور فنی و زیربنایی» و «دهمین نشست شورای راهبردی محیط زیست و توسعه پایدار مناطق آزاد» در تهران برگزار شد.

12 تکلیف برای کاهش رسوب کالا در بنادر

با توافق بین چند دستگاه و گمرک ایران و سازمان بنادر 12 تکلیف برای کاهش رسوب کالا در بنادر تعیین شده است.

20/ بیانیه هجدهمین نشست معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور

پس از پایان هجدهمین نشست دور روزه معاونان و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور در منطقه آزاد ماکو در روزهای 25 و 26 تیرماه 98، بیانیه پایانی این نشست منتشر شد.

17/ جامعه محلی باید از ظرفیت های مناطق آزاد بهره مند شوند

مشاور امور مذهبی معاونت فرهنگی گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تاکید کرد: جامعه محلی باید از ظرفیت های مناطق آزاد بهره مند شوند چرا که برای ارتقاء فرهنگی جامعه باید شهروندان از نظر معیشتی و فرهنگی غنی باشند.

13/ توسعه گردشگری سلامت در مناطق آزاد با رویکرد جذب توریسم خارجی است

مدیر سلامت ورزش و آموزش دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: توسعه گردشگری سلامت و احداث دهکده سلامت با هدف جذب گردشگران خارجی و توریسم بین المللی است.

10 /جلب مشارکت سازمان های مردم نهاد برای رفع مشکلات اجتماعی در مناطق آزاد

مدیر فرهنگی، هنری و اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: توسعه مشارکت های محلی و اجتماعی در مناطق آزاد می تواند ضعف ها و مشکلات اجتماعی و فرهنگی در این مناطق را برطرف کند.

8 / نشست مشترک معاونین فرهنگی سازمان های مناطق آزاد نقشه راه حوزه فرهنگ است

قائم مقام سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مباحث مطروحه در نشست مشترک معاونان و مدیران فرهنگی،‌اجتماعی و گردشگری نقشه راه حوزه فرهنگ است .

6/ توسعه مشارکت های اجتماعی در مناطق آزاد/ تسهیلات جدید به فعالان حوزه گردشگری در مناطق آزاد اعطاء می شود/شتابدهنده های صادراتی در راه مناطق آزاد

به گفته معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: کارآفرینی و رونق اقتصادی در مناطق آزاد در سایه مشارکت های اجتماعی و توجه به ظرفیت های جامعه محلی اتفاق می افتد.

2/ گردهمایی معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد در ایستگاه هجدهم 

منطقه آزاد ماکو، روزهای 25 و 26 تیرماه میزبان هجدهمین گردهمایی معاونین، مدیران و کارشناسان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی و سازمان های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی کشور است. 

آخرین اخبار آرشیو