چهارشنبه 21 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه « مناطق آزاد» - تعداد یافته ها 104 مورد

14/ ظرفیت های مناطق آزاد کشور برای تبدیل شدن به شهرهای خلاق

معاون فرهنگی و گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: موضوع ایجاد شهرهای خلاق در مناطق آزاد باید به یک مفهوم مشارکتی بین منطقه‌ای تبدیل شده و ایجاد همپوشانی برای پیوستن این مناطق به شبکه شهرهای خلاق می تواند دیپلماسی شهری و فرهنگی در مناطق آزاد را ارتقا دهد.

12/ اولویت های اصلی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد برای افزایش توان اقتصادی مناطق آزاد

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: جوان‌گرایی، افزایش، شفافیت، یکپارچگی سیستمی فعالیت‌ها واگذاری و مشارکت بخش خصوصی توسعه فرهنگی و عنوان الگوسازی در فعالیت‌های مدیریتی به عنوان مهمترین اولویت های فعالیت دبیرخانه شورای عالی و سازمان‌های مناطق آزاد است که مورد تاکید مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور نیز قرار دارد.

10/ ضرورت اجرای نظام رتبه بندی در صنعت گردشگری در مناطق آزاد

مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: نظام رتبه بندی و رعایت استانداردهای تعریف شده مرتبط با نظام گردشگری به منظور بهبود و ارائه خدمات بهتر به گردشگران با مشارکت ذینفعان و جوامع محلی در مناطق آزاد ایجاد می شود.

2/ برگزاری نشست مشترک معاونین فرهنگی دبیرخانه شورا و سازمان های مناطق آزاد در جزیره قشم

هفدهمین نشست مشترک معاونین و مدیران فرهنگی، گردشگری و صنایع خلاق سازمان های مناطق آزاد کشور به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

مشارکت بخش خصوصی مسیر تحول گردشگری در مناطق آزاد

معاون فرهنگی، گردشگری و صنایع فرهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بر ضرورت مشارکت و همکاری بخش خصوصی در جذب گردشگران خارجی در مناطق آزاد تاکید کرد.

اهمیت لجستیک منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام(ره) در مرکز سیاسی کشور

اولین گردهمایی مدیران فرودگاهی مناطق آزاد کشور با حضور علی رستمی رئیس هیئت مدیره و سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) و جمعی از مدیران و معاونان فرودگاهی مناطق آزاد ماکو، ارس، اروند، کیش، قشم، چابهار و ... در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.

تدوین برنامه زیست بوم صنایع خلاق در مناطق آزاد کشور

مدیر توسعه صنایع فرهنگی و خلاق دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تدوین برنامه زیست بوم صنایع خلاق برای هر یک از مناطق آزاد کشور خبر داد.

بازدید مرتضی بانک از پروژه های عمرانی و زیرساخت های شهری در منطقه آزاد اروند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از پروژه ساماندهی و بهسازی شهری «کوی بهروز» در منطقه آزاد اروند بازدید کرد.

چند انتصاب در وزارت اقتصاد

فرهاد دژپسند طی احکام جداگانه ای، معاون توسعه مدیریت و منابع، مشاور وزیر و مدیر کل دفتر وزارتی و دستیار خود در امور هسته های اندیشه ورزی وزات امور اقتصادی و دارایی را منصوب کرد.

دفاع از عملکرد سازمان خصوصی‌سازی در واگذاری ها

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: این سازمان در مورد واگذاری بنگاه‌های دولتی به بخش خصوصی تاکنون حتی یک مورد هم تخلف نداشته است.

آخرین اخبار آرشیو