جستجو به دنبال کلید واژه « مناطق آزاد» - تعداد یافته ها 35 مورد

امضای توافقنامه تجاری بین ‌ایران، هندوستان و افغانستان / ترانزیت کالا از ایران رونق می‌گیرد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران از امضای توافقنامه تجاری بین ‌ایران، هندوستان و افغانستان خبر داد و گفت: این توافقنامه ‌با هدف بهبود و ارتقاء وضعیت ترانزیت کالا امضا شده است.

3 / فرآیندهای ایجاد «سامانه جامع صدور مجوزهای عمرانی» در مناطق آزاد بررسی شد

در اولین روز از برگزاری نشست هم اندیشی مدیران فناوری اطلاعات سازمان‏ های مناطق آزاد در نوبت بعد از ظهر در تهران، موضوع «سامانه جامع صدور مجوزهای عمرانی مناطق آزاد» مورد بررسی قرار گرفت.

مناطق آزاد نیجریه، بهشت سرمایه‌گذاران خارجی / تلاش برای تبدیل شدن به مرکز تجارت جهانی

نیجریه به عنوان بزرگترین صادرکننده نفت قاره آفریقا ۱۲ منطقه فعال آزاد و ۱۳ منطقه آزاد در دست احداث دارد. منطقه آزاد کالابر یکی از این مناطق است که با هدف تبدیل به یک مرکز تجارت جهانی که با هنگ کنگ یا دبی قابل مقایسه باشد، فعالیت خود را ادامه می‌دهد.

حمایت از راه اندازی آرت رزیدنسی های بین المللی یکی از اولویت های مناطق آزاد است

مدیر فرهنگی، هنری و اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تهیه دستورالعمل فعالیت و حمایت از آرت رزیدنسی های بین المللی در مناطق آزاد خبر داد.

صادرات محموله‌های مواد معدنی از بندر چابهار با ابزارهای تشویقی

به دلیل گرانی حمل و نقل کالا، طبق دستور دولت حمل بار از بندر چابهار به داخل کشور با هدف کاهش هزینه برای تردد کامیون‌ها علاوه بر مسیر برگشت صورت می گیرد تا کامیونداران در مسیر رفت به چابهار نیز دارای بار باشند، از این‌رو مقرر شد بخشی از محموله‌های صادراتی مواد معدنی به چابهار حمل و از بندر چابهار به مقاصد صادراتی ارسال شود.

گردهمایی معاونین و مدیران فنی، زیربنایی و محیط زیست سازمان های مناطق آزاد کشور در تهران

امروز دوشنبه؛ «سومین نشست معاونین امور فنی و زیربنایی» و «دهمین نشست شورای راهبردی محیط زیست و توسعه پایدار مناطق آزاد» در تهران برگزار شد.

12 تکلیف برای کاهش رسوب کالا در بنادر

با توافق بین چند دستگاه و گمرک ایران و سازمان بنادر 12 تکلیف برای کاهش رسوب کالا در بنادر تعیین شده است.

آخرین اخبار آرشیو