دوشنبه 23 مهر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه « مناطق آزاد» - تعداد یافته ها 137 مورد

مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) در مناطق آزاد اجرایی می شود

با هدف کاهش هزینه ها وزمان در پروژه ها ی عمرانی، نشست هم اندیشی برای اجرای مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM) در جزیره کیش برگزار شد.

منطقه آزاد چابهار، میزبان نشست معاونین فنی و زیربنایی مناطق آزاد کشور

معاون فنی و زیر بنایی سازمان منطقه آزاد چابهار از نشست معاونین فنی و زیربنایی مناطق آزاد کشور به میزبانی چابهار خبر داد و افزود: این نشست با حضور "محمد معزالدین" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور مناطق، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و مدیران مرکز تحقیقات مسکن، راه و شهرسازی روزهای یازدهم و دوازدهم مهرماه ۹۷ به مدت دو روز در منطقه آزاد چابهار برگزارمی شود.

چشم‌انداز روشن سامانه سککوک در مناطق آزاد

ایجاد مزیت در تامین مالی کسب و کارها با بهره‌گیری از سامانه سککوک موجب شده تا بنگاه‌های مستقر در مناطق آزاد تجاری و صنعتی استقبال خوبی از این سامانه نشان دهند.

جایگاه مناطق آزاد در توسعه اقتصادی منطقه بررسی شد؛مکمل های پازل خاورمیانه

با توجه به اینکه حدود ۴۰۰ میلیـون نفـر جمعیت در کشورهای اطراف ایران سـاکن هستند کـه کشورهای آن‌ها دارای درآمـدهای نفتـی سرشاری هستند، بازاری مصرفی به شمار می‌روند که ایران می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های موجود و دعوت از سرمایه‌گذاران محصولات موردنیاز این جمعیت را در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور تولید کند.

نقش مناطق آزاد جدید در ایجاد امنیت مرزها

با نگاهی به هفت منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی فعال، به جز منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) که در پایتخت واقع شده است، سایر مناطق در کمربند مرزی کشور ایجاد شدند و نقش موثری در توسعه اقتصادی و پیشگیری از ناامنی در نوار مرزی کشور برعهده دارند.

آغاز به کار پروژه ایجاد پنجره واحد خدمات الکترونیک در مناطق آزاد

قرارداد همکاری میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و شرکت کر اکسلرنت (Core Accelerant) با محوریت ایجاد پنجره واحد خدمات الکترونیک مناطق آزاد امضاء شد.

امتیاز تاسیس مناطق ویژه اقتصادی جدید فقط به بخش خصوصی توانمند تعلق می گیرد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه امتیاز تاسیس مناطق ویژه اقتصادی جدید فقط به بخش خصوصی توانمند تعلق می‌گیرد، گفت: ایجاد مناطق ویژه اقتصادی جدید هیچ هزینه‌ای برای دولت به دنبال نخواهد داشت.

۸ منطقه آزاد تجاری صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی ایجاد می‌شود

نمایندگان مردم در خانه ملت با ایجاد ۸ منطقه آزاد تجاری صنعتی و ۱۲ منطقه ویژه اقتصادی موافقت کردند.

21 / کلنگ زنی و افتتاح پروژه ها در مرکز خداآفرین منطقه آزاد ارس

همزمان با هفته دولت، آیین کلنگ زنی پروژه احداث سالن ورزشی و پارک شهرک خداآفرین با حضور مشاور رییس جمهور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

آخرین اخبار آرشیو