جستجو به دنبال کلید واژه « مناطق آزاد» - تعداد یافته ها 26 مورد

بیست و هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

بیست و هشتمین جلسه شورای برنامه ریزی سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و با حضور معاونان، مدیران و مشاوران این سازمان سه شنبه 12 آذر ماه در سالن مرکز بین المللی رشد برگزار شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

طرح ایجاد هشت منطقه آزاد و 13 منطقه ویژه؛ لایحه چند ساله ای که سرانجام تصویب شد

دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی اعلام کرد: معافیت های مالیاتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با هدف ایجاد انگیزه برای جلب سرمایه گذاران داخلی و خارجی به این مناطق اعمال می شود.

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ژئوپارک جهانی قشم تقدیر شدند

12 دانش آموز برگزیده مسابقه کتابخوانی با اهدای لوح از سوی مدیریت ژئوپارک جهانی قشم برای آشنایی با مفاهیم ژئوپارک، سنگ ها و کانی ها، تقدیر شدند.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

۲۰ درصد واحدهای تولیدی مناطق آزاد در حوزه کالاهای سلامت محور کار می‌کنند/ پروژه‌های گردشگری سلامت در حال پیگیری است

مدیر سلامت، ورزش و آموزش دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ۲۰ درصد از کل واحدهای تولیدی که در مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی کشور وجود دارند، در حوزه کالاهای سلامت محور تولید انجام می دهند.

پیام تسلیت مشاور رییس جمهور در پی درگذشت بانو اعظم طالقانی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت درگذشت سرکار خانم اعظم طالقانی دبیرکل جامعه زنان انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

توسعه صنعت دریامحور اهمیت راهبردی دارد

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در نشست خبری بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی دریایی ایران، گفت: این نمایشگاه با مشارکت وزارت صنعت و هم‌چنین شورای عالی دریایی، سازمان مدیریت صنعتی، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان صمت استان هرمزگان در بندرعباس که پایتخت دریایی کشور است، برگزار خواهد شد.

امضای توافقنامه تجاری بین ‌ایران، هندوستان و افغانستان / ترانزیت کالا از ایران رونق می‌گیرد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران از امضای توافقنامه تجاری بین ‌ایران، هندوستان و افغانستان خبر داد و گفت: این توافقنامه ‌با هدف بهبود و ارتقاء وضعیت ترانزیت کالا امضا شده است.

آخرین اخبار آرشیو