جستجو به دنبال کلید واژه «بندر کاسپین» - تعداد یافته ها 7 مورد

3 / تکمیل زیرساخت ها، حمایت از سرمایه گذاران از رویکردهای اصلی منطقه است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با ایجاد زیرساخت های مناسب در منظرگاه ساحی منطقه اولین خط دریایی گردشگری میان منطقه آزاد انزلی و بندر انزلی افتتاح می شود.

کالاهای پس کرانه کاسپین و انزلی در قبضه قبض انبار

سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی و سازمان مناطق آزاد انزلی طرحی را در دستور کار داریم که بر مبنای آن و برای اولین بار، کالاهایی که در پس کرانه کاسپین هستند را چه برای عرضه در بازار داخلی و چه برای صادرات به کشورهای منطقه در قالب قبض انبار (گواهی سپرده کالایی) قابل معامله در بورس کالای ایران عرضه کنیم.

چرا مجتمع بندری کاسپین در اقتصاد ایران مهم است؟

بندر کاسپین به دلیل برخورداری از ویژگی هایی همچون راه ترانزیت و قرار گرفتن در محل کریدور شمال به جنوب سهم مهمی را در اقتصاد ایران بازی می کند.

رایزنی مقام اقتصادی روسیه در انزلی

رییس منطقه ویژه اقتصادی آستراخان روسیه امروز از زیرساخت های بندری و تجاری منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

با جاذبه‌های گردشگری و تجاری منطقه آزاد انزلی آشنا شوید

جاذبه‌های گردشگری و تجاری منطقه آزاد انزلی مجموعه‌ای بی‌نظیر را برای گردشی خاطره‌انگیز فراهم آورده است از نیلوفرهای آبی تالاب گرفته تا بلوار ساحلی زیبای انزلی که در هر فصل سال پذیرای گردشگران داخلی و خارجی است.

منطقه آزاد انزلی؛ منطقه ای استراتژیک فعال در حاشیه دریای خزر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی به عنوان یک منطقه استراتژیک در حاشیه دریای خزر فعالیت می کند، گفت: این منطقه به منظور توسعه روابط ایران با روسیه و کشورهای حاشیه خزر ایجاد شده است.

آخرین اخبار آرشیو