جستجو به دنبال کلید واژه «چابهار» - تعداد یافته ها 9 مورد

ظرفیت‌های فناورانه و نوآوری منطقه آزاد چابهار کدامند؟

مدیر تسهیل تولید و فناوری‌های پیشرفته سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این منطقه پتانسیل‌های بالایی در حوزه ایده‌های فناورانه و نوآوری دارد. تنها تجهیزات الکترونیکی و نظامی نیاز به نوآوری ندارند بلکه نوآوری می‌بایست در ظرفیت‌های موجود و خدادادی نیز مورد توجه قرار گیرد.

برداشت آناناس در چابهار

معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه چابهار گفت: نخستین میوه آناناس کشور با حضور معاون امور باغبانی وزیر جهادکشاورزی، رئیس سازمان شیلات ایران و استاندار این استان سه شنبه 28 خرداد در چابهار برداشت شد که نوید دهنده آینده ای درخشان برای توسعه باغات این میوه است.

چابهار مستعد پرورش شتر مرغ

سیستان و بلوچستان بویژه شهرستان چابهار به دلیل آب و هوای مساعد ظرفیت مناسبی برای توسعه پرورش شتر مرغ است که توجه به این بخش می تواند اشتغالزایی خوبی به همراه داشته باشد.

پیش بینی سرمایه130 میلیون یورویی برای پروژه فولاد مکران چابهار

پیام طالبی گفت: 130 میلیون یورو سرمایه پروژه فولاد که بخش عمده ای از آن توسط صندوق تامین می شود که از مجموع 90 درصد خصوصی بوده و منطقه آزاد و ایمیدرو نیز سهامدار بخش دیگری از این پروژه هستند.

رشد درخواست سرمایه گذاری؛ در چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: طی سالهای اخیر رشد سرمایه گذاری بویژه سرمایه گذاری خارجی را در بندر چابهار داشته ایم.

موج ها و فواره طبیعی آب در ساحل چابهار

تماشای موج ها، ساحل شنی و صخره ای و موج فشان ها یا فواره طبیعی آب در ساحل صخره ای چابهار همراه با امواج زیبا و پرواز چندین متری آب در هوا برای هر گردشگری جذاب و دیدنی است.

وجود ساحل مرجانی و ماسه ای مزیت توسعه گردشگری دریایی در چابهار

وجود ساحل مرجانی، ماسه ای، صخره ای وشنی در دریای عمان (سواحل مکران) محدوده آب های ساحلی چابهار و کنارک با قابلیت های زیست محیطی بالا، مزیت های زیادی در زمینه توسعه گردشگری دریایی در این منطقه دارد و مسافران نوروزی بیشترین بازدیدها را داشته اند.

5 / بازدید وزیر اقتصاد از بندر شهید بهشتی چابهار

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان سفر دو روزه به استان سیستان و بلوچستان در رأس هیأتی بلند پایه به منظور بازدید از ظرفیت های تجاری، اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری از زیرساخت های عمرانی و طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار بازدید کرد.

آخرین اخبار آرشیو