پنج‌شنبه 5 ارديبهشت 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان بنادر و دریانوردی» - تعداد یافته ها 20 مورد

برگزاری مانور ریلی ـ کانتینری در بندر شهید رجایی

مدیرکل امور لجستیکی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به برگزاری مانور ریل ـ بندر در بندر شهید رجایی، گفت: با رقابت‌پذیر ساختن زنجیره تأمین ریلی تلاش می‌کنیم قطارهای باری برنامه‌ای به جدیت در بنادر فعال شوند.

جزییات بازدیدهای بندری و دریایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سفر به ویتنام

با توجه به روابط خوبی که بین دو کشور برقرار است و مزیت های بندری و دریایی که ایران و ویتنام از ان برخوردار هستند، به نظر می رسد که اگر فضای لازم به وجود آید میزان تجارت دریایی دو کشور افزایش یابد، می توانیم شاهد برقراری تردد منظم خطوط کشتیرانی بین بنادر ایران و ویتنام باشیم .

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از دانشگاه علوم و فنون دریایی ویتنام بازدید کرد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جریان سفر به ویتنام از دانشگاه علوم و فنون دریایی ویتنام بازدید کرد .

بازدید مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بندر «لکهوین» ویتنام

مدیران بندر «لکهوین» ضمن استقبال گرم از مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و هیات همراه ، آنها را در جریان روند تکمیل و طرح کلیه این بندر قرار دادند .

ایجاد شهر لجستیکی؛ جذابیت بندر شهیدرجایی برای تولیدکنندگان

مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان ایجاد شهر لجستیکی در بندر شهیدرجایی را جذابیت و فرصتی بسیار مناسب برای تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران می‌داند و معتقد است که فعالیت‌های تولیدی و ارزش افزوده‌ای در این منطقه می‌تواند هزینه‌های حمل و نقل و قیمت تمام شده کالا در بازار را کاهش دهد.

حضور ۱۱۵ نفر از مقامات دولتی و بازرگانان بخش خصوصی کشورهای پیرامونی در «روز چابهار»

مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی و معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به برگزاری همایش بین‌المللی توسعه بندر چابهار در هفت اسفندماه جاری، در باره اهداف این گردهمایی گفت: با توجه به فراهم شدن ظرفیت قابل توجه عملیاتی و تجهیزاتی در بندر چابهار، لازم است این امکانات و توانمندی‌ها در قالب یک نشست بین‌المللی به بازرگانان و تجار کشورهای پیرامونی و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی داخلی معرفی شود.

مشوق‌های سازمان بنادر و دریانوردی برای جذب صاحبان کالا در بندر چابهار

کشورهای هندوستان و افغانستان با علاقمندی فراوان به توسعه بندر چابهار می‌اندیشند و ما هم باید شرایطی ر‌ا فراهم کنیم که د‌ر کنار ارتقای سرمایه‌گذاری د‌ر این بندر، آمار تخلیه و بارگیری د‌ر بندر چابهار افزایش یابد .

بندر راهبردی چابهار مسیر جدید صادرات قیر ایران می شود

معاون فنی و مهندسی شرکت نفت پاسارگاد ایران گفت: بندر راهبردی و مهم چابهار مسیر جدید صادرات قیر ایران به کشورهای مختلف دنیا می شود.

ساخت 2 بندر بزرگ در کشور بعد از انقلاب اسلامی

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پیش از انقلاب تنها 23 تن تخلیه و بارگیری از بنادر ایران انجام می‌شد، اما هم‌اکنون این میزان به بیش از 230 میلیون تن افزایش یافته است.

پایبندی ایران به تعهدات خود در قبال موافقتنامه چابهار / تاکید مجدد هند بر مشارکت در توسعه بندر چابهار

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در دیدار خداحافظی سائوراب کومار سفیر هند در تهران، از تلاش های طرف هندی در پیشبرد پروژه بزرگ چابهار قدردانی کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران به تمام تعهدات خود در قبال موافقتنامه چابهار پایبند بوده و تا کنون تمامی مراحل اجرایی سازی آن را بطور کامل و مناسب به انجام رسانده است .

آخرین اخبار آرشیو