چهارشنبه 21 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان بنادر و دریانوردی» - تعداد یافته ها 46 مورد

ضرورت استفاده از ظرفیت خالی بنادر شمالی برای صادرات به کشور های منطقه

مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از تمام فعالان اقتصادی استان های شمالی کشور می خواهیم که از ظرفیت خالی بنادر شمالی برای صادرات به کشور های منطقه و خارج از منطقه استفاده کنند.

ایران در بخش مهندسی دریایی جزو کشورهای خودکفا و پیشرفته است

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: یکی از دستاوردهای مهم حوزه دریانوردی توسعه بندر چابهار و افزایش ظرفیت این بندر از دو به هشت میلیون تن بوده است.

ضروت فرهنگ‌سازی در بهره‌برداری پایدار از سواحل و دریا

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی به سیزدهمین همایش بین‌المللی سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی (ICOPMAS ۲۰۱۸) این همایش را اتاق فکری جهت ارتقای دانش مهندسی سواحل، بنادر و عرصه‌های بین المللی برای نمایان ساختن توانمندی‌های محققان و متخصصان داخلی جهت همکاری‌های آتی برشمرد.

پیروزی دیپلماسی ایران در سازمان جهانی دریانوردی (آیمو)

سند ایران در اعتراض به تحریم های آمریکا علیه صنعت دریانوردی با حمایت قوی کشورهای عضو شورا مواجه شد.

بیانیه سازمان بنادر در خصوص وضعیت فنی و ایمنی ناوگان دریایی ایران

سازمان بنادر و دریانوردی در بیانیه ای با اشاره به وضعیت فنی و ایمنی ناوگان دریایی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: عملکرد ایمنی و کیفیت ناوگان یک کشور با کمک بررسی سوابق بین‌المللی کنترل و بازرسی، سوانح دریایی و ممیزی عملکرد از کشتی‌های آن کشور ارزیابی و تعیین می‌شود، نه ادعاهای شفاهی که به سود یا علیه آن مطرح می‌شود و آمریکا رویکرد و اقداماتی علیه روح و روند آیمو برای ارتقاء کشتیرانی بین‌المللی از طریق همکاری اتخاذ نموده است.

احداث ترمینال های LNG در بنادر کشور

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تمرکز سازمان بنادر و دریانوردی بر روی احداث ترمینال های LNG در بنادر شهید رجایی و شهید بهشتی است.

انتظار از اتحادیه اروپا برای سرمایه گذاری لجستیکی در ایران

مدیرکل لجستیکی و حمل و نقل چندوجهی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بنادر ایران در سال های اخیر از نظر عملیات بندری و عملیات گمرکی دستخوش تحولات زیادی شده است و در همین راستا از اتحادیه اروپا انتظار می رود سرمایه‌گذاری در ایران در بحث لجستیک را مد نظر قرار دهند، سرمایه‌گذاری که به طور حتم با بازگشت سرمایه اولیه همراه خواهد بود.

برگزاری سمینار آموزشی «لجستیک و زنجیره حمل و نقل» در تهران

سمینار آموزشی «لجستیک و زنجیره حمل و نقل» با حضور محمد راستاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، اعضای هیات عامل و مدیران ارشد این سازمان و ۱۶ نفر از مقامات ارشد بخش حمل و نقل اتحادیه اروپا صبح امروز در محل سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.

اراضی پس‌کرانه‌های تجاری سه بندر چابهار، شهید رجایی و امام خمینی (ره) توسعه می یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: امیدوارم با روابط مناسبی که با اتحادیه اروپا داریم همکاری ها در حوزه بندر و دریا روز به روز گسترش پیدا کند.

افزایش دوبرابری تخلیه و بارگیری کالا در بندر شهید رجایی 

مدیرکل تامین و تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بندر شهیدرجایی به آخرین نسل جرثقیل های کانتینری سوپر پست پاناماکس مجهز شد.

آخرین اخبار آرشیو