پنج‌شنبه 2 اسفند 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان بنادر و دریانوردی» - تعداد یافته ها 34 مورد

مشوق‌های سازمان بنادر و دریانوردی برای جذب صاحبان کالا در بندر چابهار

کشورهای هندوستان و افغانستان با علاقمندی فراوان به توسعه بندر چابهار می‌اندیشند و ما هم باید شرایطی ر‌ا فراهم کنیم که د‌ر کنار ارتقای سرمایه‌گذاری د‌ر این بندر، آمار تخلیه و بارگیری د‌ر بندر چابهار افزایش یابد .

بندر راهبردی چابهار مسیر جدید صادرات قیر ایران می شود

معاون فنی و مهندسی شرکت نفت پاسارگاد ایران گفت: بندر راهبردی و مهم چابهار مسیر جدید صادرات قیر ایران به کشورهای مختلف دنیا می شود.

ساخت 2 بندر بزرگ در کشور بعد از انقلاب اسلامی

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پیش از انقلاب تنها 23 تن تخلیه و بارگیری از بنادر ایران انجام می‌شد، اما هم‌اکنون این میزان به بیش از 230 میلیون تن افزایش یافته است.

پایبندی ایران به تعهدات خود در قبال موافقتنامه چابهار / تاکید مجدد هند بر مشارکت در توسعه بندر چابهار

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در دیدار خداحافظی سائوراب کومار سفیر هند در تهران، از تلاش های طرف هندی در پیشبرد پروژه بزرگ چابهار قدردانی کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران به تمام تعهدات خود در قبال موافقتنامه چابهار پایبند بوده و تا کنون تمامی مراحل اجرایی سازی آن را بطور کامل و مناسب به انجام رسانده است .

اصلاح و بازنگری دستورالعمل سرمایه گذاری در بنادر در دستور کار

مدیرکل مناطق ویژه بندری و سرمایه گذاری سازمان بنادر و دریانوردی از اصلاح "دستورالعمل سرمایه گذاری در بنادر" در کارگروه مربوطه خبر داد و گفت: این اصلاحیه به زودی جهت تصویب و ابلاغ به هیئت عامل سازمان ارسال خواهد شد.

آخرین وضعیت پس‌کرانه۵ بندر بزرگ ایران

معاون وزیر راه و شهروسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برنامه توسعه پس ‌کرانه های بنادر کشور یکی از دستور کارهای مهم این سازمان است.

اظهارنظر کارشناسی درباره «لایحه الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده منطقه آزاد چابهار»

مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در یک گزارش مجزا درباره «لایحه الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار» اظهار نظر کرد.

احداث اسکله تفریحی و مسافری در شهر انزلی

در جریان همایش روز ملی حمل و نقل، تفاهم نامه همکاری احداث اسکله تفریحی، مسافری در شهر انزلی، میان سازمان منطقه آزاد انزلی و سازمان بنادر و دریانوردی به منظور توسعه گردشگری دریایی در استان گیلان منعقد شد.

برگزاری دوره پیاده سازی پنج زیر سیستم سامانه جامع مناطق بندری در بندر بوشهر

با حضور رییس اداره امور مناطق ویژه و آزاد بندری سازمان بنادرودریانوردی، دوره پیاده سازی پنج زیر سیستم سامانه جامع مناطق بندری در سالن جلسات برج بندر برگزار‌شد.

بزرگترین کشتی محموله فله ذرت در بندر چابهار پهلو گرفت/ رشد ۴۰ درصدی تزانزیت در بندر چابهار

معاون زیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از ورود بزرگترین کشتی با ظرفیت ۷۳ هزار تن محموله فله ذرت به بندر چابهار خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو