جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان بنادر و دریانوردی» - تعداد یافته ها 26 مورد

ارائه مشوق ها و تخفیف ۴۰ درصدی دولت هند به خطوط کشتیرانی فعال در چابهار

سفیر جمهوری هند در ایران با اشاره به "تاثیر بسیار زیاد بندر چابهار بر اقتصاد دو کشور ایران و هندوستان و همچنین کشور های همجوار"، تاکید کرد: افزایش جدابیت بندر چابهار و شناسایی صاحبان خطوط کشتیرانی، دو هدف راهبردی دولت و وزارت کشتیرانی هندوستان در چابهار است.

بررسی راهکارهای رفع موانع شرکت های خصوصی فعال در بندر چابهار

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به علاقه دو کشور ایران و هند برای توسعه روابط تجاری و جذاب سازی فعالیت در بندر چابهار، گفت: توسعه ظرفیت و به کارگیری پتانسیل های موجود در بندر چابهار، می تواند اقتصاد منطقه را تحت تاثیر زیادی قرار دهد.

رشد 8 درصدی فعالیت های غیر نفتی بنادر

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام رشد وزنی تخلیه و بارگیری در بنادر بازرگانی کشور طی 4 ماه گذشته، گفت: بنادر تجاری کشور با تخلیه و بارگیری 52 میلیون و 617 هزار و 754 تن، نسبت به مدت مشابه سال قبل، رشد 4/3 درصدی در جا به جایی کالاهای نفتی و غیر نفتی داشته است.

تشریح اولویت هاى بنادر سیستان و بلوچستان در سال ٩٨

مدیرکل بنادر و دریانوردى سیستان و بلوچستان اولویت هاى بندرى و اقتصادى، دریایى، فنى و نگهدارى بنادر این استان را در سال ٩٨ اعلام کرد.

نمره مثبت ممیزان ایتالیایی به صحت سنجی و شفافیت فرآیندها در سازمان بنادر

مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر گفت: این ادره کل بر اساس گزارش ممیزی صورت گرفته توسط موسسه IMQ ایتالیا در ابتدای سال۱۳۹۸، حایز موفقیت در ممیزی سیستم مدیریت کیفیت در نیل به اهداف ISO ۹۰۰۱,۲۰۱۵ شده است.

ایجاد اسکله های مسافری و تفریحی در غرب هرمزگان

با توجه به مسئولیت های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی، در زمینه تامین اسکله های شناور تفریحی و گردشگری در این منطقه، مطابق با الگوی سایر مناطق استان هرمزگان اقدامات لازم صورت خواهد گرفت . 

کارنامه موفق بندر شهید رجایی در تخلیه کالاهای اساسی

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر با اشاره به تامین زیرساخت ها در بحث رونق بخشیدن به بنادر ملوانی گفت: در هر بندری از استان که فعالیت تجاری وجود دارد و گمرک نیز مستقر شده است، باید زیرساخت های مناسب فراهم شود.

بنادر سبز با هدف ایجاد تعادل زیست محیطی ایجاد می شود

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از طرح «تبدیل بنادر کشور به بنادر سبز بر اساس پارامترهای زیست محیطی» خبر داد و هدف از ایجاد بنادر سبز از طریق راه اندازی ایستگاه های پایش برخط مبتنی بر پارامترهای زیست محیطی را تعادل بین محیط زیست و فعالیت های دریایی عنوان کرد.

بهبود مسیرهای ارتباط بنادر با دریا با رویکرد آینده‌نگر به توسعه بنادر

راهبردهای بخش دریایی در حوزه‌های مختلف " تسهیل تجارت و توسعه ترانزیت" و "ایمنی، امنیت و محیط‌زیست دریایی"، "مسئولیت‌پذیری، پایداری مالی، توسعه اقتصادی، هماهنگی" و "نظام حکمرانی" بر اساس چشم انداز ۲۰ ساله فعالیت‌های سازمان بنادر و دریانوردی تشریح شد.

"ارتقای سطح کیفیت خدمات" و "کاهش زمان انتظار کشتی ها" در دستور کار بنادر

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اهمیت سامانه اطلاعات مکانی سواحل و بنادر GIS، گفت: این سامانه، به لحاظ برنامه ریزی مدیریتی و تسهیل تصمیم گیری و سیاستگذاری در سواحل و بنادر جنوب کشور، گنجینه بسیار مفیدی برای سازمان بنادر محسوب می شود و این سامانه باید مبنای تصمیم گیری ها در بنادر باشد.

آخرین اخبار آرشیو