سه شنبه 24 مهر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «سازمان بنادر و دریانوردی» - تعداد یافته ها 40 مورد

دیدار معاون امور دریایی سازمان بنادر با سفیر و نماینده دائم ایران در لندن

در حاشیه حضور در بیست و پنجمین نشست مجمع ایمسو، هادی حق شناس؛ معاون امور دریایی سازمان بنادر و خانم ماندانا منصوریان؛ نماینده سازمان بنادر و دریانوردی ومعاون نماینده دائم ایران در آیمو (سازمان جهانی دریانوردی) با حمید بعیدی نژاد؛ سفیر و نماینده دائم ایران در لندن دیدار و گفتگو کردند.

برگزاری چهل و چهارمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان هرمزگان

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از اقدامات و تلاش‌های مجدّانه مسئولان ستادی و استانی سازمان بنادر و دریانوردی در زمینه تدوین بسته حمایتی از شرکت ها، ارایه ساز وکارهای موثر پیرامون تسهیل حمل کالاهای اساسی از بندر شهید رجایی و اطلاع رسانی مستمر در رسانه ها قدردانی کرد. 

ارتقای سطح کیفی تخلیه و بارگیری در بندر شهیدرجایی با فعالیت ۱۲ دستگاه گنتری کرین

 معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح اولویت های سازمان بنادر در تامین تجهیزات استراتژیک دریایی و بندری کشور، گفت: توجه به توان داخلی کشور در بخش ساخت و ساز، تامین تجهیزات دریایی، بندری و مطالعات پایه مورد توجه این سازمان است.

دیدار نمایندگان ایران با مدیر کل سازمان جهانی ماهواره های دریایی

نماینده سازمان بنادر و دریانوردی در آیمو (سازمان جهانی دریانوردی) گفت: در آستانه اجلاس مجمع سازمان جهانی ماهواره های دریایی (ایمسو) که هر دو سال یکبار برگزار می شود هیأت نمایندگی ایران با مدیر کل این سازمان جهانی ماهواره ای دریایی دیدار و گفتگو کرد.

آمادگی سازمان بنادر برای مکانیزه شدن فرایند برگزاری مناقصه ها و مزایده ها

نشست بررسی چگونگی فرایند انجام معاملات از طریق سامانه "تدارکات الکترونیکی دولت موسوم به ستاد" و سامانه مدیریت یکپارجه معاملات (سمیم) " با رویکرد مکانیزه شدن روند خرید دستگاه های اجرایی و تسریع در فرایند انجام مناقصه ها و مزایده ها، با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد.

تشریح فعالیت های ٦ ماهه نخست سال جاری سازمان بنادر در بخش دریایی

معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طی شش ماهه سال جاری میزان سرمایه گذاری و ظرفیت پایانه های مسافری افزایش یافته است.

انتظارات سازمان بنادر از دولت هند برای حضور در بندر شهید بهشتی چابهار

مشاور وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ابراز امیداری کرد هر چه سریعتر مراسم رسمی واگذاری کوتاه مدت بخشی از فاز اول بندر شهید بهشتی چابهار به شرکت IPGL هند انجام شود.

افزایش سرعت ترخیص کالا از بنادر کشور

معاون وزیرراه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: هدف راهبردی و مهم این سازمان در شرایط فعلی اقتصاد کشور به حداقل رساندن میزان رسوب کالا در بنادر، در جهت افزایش سرعت عرضه محصولات به بازار مصرف است.

افزایش جابجایی کالا از راه ریلی در هرمزگان

مدیرکل راه آهن هرمزگان گفت: 9 میلیون و 859 هزار تن انواع کالا در 6 ماه نخست امسال از طریق راه آهن این استان جابجا شدند که این میزان درهمسنجی با سال گذشته 2 درصد افزایش داشته است.

کاهش یکماهه مدت زمان نگهداری کالا در بنادر کشور

مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی از افزایش سرعت ترخیص کالا و کاهش میزان رسوب کالا در بنادر طی ۱۵ روز اخیر خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو