جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 226 مورد

توسعه صنعت گردشگری و صنایع‌دستی در منطقه آزاد چابهار

تاریخ و تمدن، بخش جدایی‌ناپذیر هویت هر کشور می‌باشد. کشورهایی که از این موهبت برخوردارند و به‌خوبی از پتانسیل گردشگری و صنایع‌دستی آن بهره گرفته‌اند، پیشرفت قابل‌توجهی در این بخش‌ها ایجاد نموده‌اند. ایران نیز ازجمله کشورهایی است که با تمدن و تاریخ چندین هزارساله خود، نظر هر گردشگری را به خود جلب می‌نماید. این سرزمین با یادگارهایی از دنیای کهن، تاکنون چندین اثر تاریخی و باستانی خود را در فهرست یونسکو به ثبت رسانده است.

کارگاه آموزشی شبکه‌های اجتماعی مجازی و آنومی های نوظهور

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در بخش توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد و جوامع محلی کارگاه آموزشی شبکه‌های اجتماعی مجازی و آنومی‌های نوظهور زیر نظر محمد رهبری پژوهشگر و نویسنده برگزار نمود.

بهره‌برداری از فرودگاه بین‌المللی چابهار در سال ۱۴۰۰

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار اعلام کرد که طی توافق انجام شده، فرودگاه بین المللی چابهار تا ۲۴ ماه آینده به بهره برداری می رسد.

تکمیل پازل لجستیک چابهار / دعوت وزیر راه از سرمایه‌گذاران

با آغاز عملیات ساخت فرودگاه بین المللی چابهار، مجموع پازل حمل و نقل ترکیبی چابهار تکمیل خواهد شد.

جزئیات پروژه‌های توسعه‌ای در منطقه آزاد چابهار

وزیر راه و شهرسازی گفت: با مجموع پروژه هایی که در منطقه آزاد چابهار درحال اجراست، پیوستگی در راه آهن، بندر، جاده و خطوط انرژی ایجاد می‌شود که به ایجاد شرایط مناسب برای زندگی و جذب گردشگر در این منطقه منتهی خواهد شد.

عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار آغاز شد

عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و جمعی از مدیران محلی و قشرهای مختلف مردم در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۸۱۵ هکتار و اعتبار اولیه ۵۵۰ میلیارد تومان روز پنجشنبه آغاز شد.

يك مجتمع آموزشى شبانه روزى به نام شهيد حسين عليمرادى تاسيس مى شود

مديرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از تاسيس يك مجتمع آموزشى شبانه روزى در پيرسهراب دشتيارى به نام شهيد عليمرادى خبر داد و گفت: حسين عليمرادى شهيد راه انسانيت است و به ما آموخت كه مى توان از خود گذشت.

حمایت منطقه آزاد چابهار از نابغه ریاضی استان

"یسرا سلیمانی" که با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار برای دومین سال پیاپی به مسابقات جهانی محاسبات ذهنی ریاضی "چرتکه" 2019 کامبوج اعزام شده است، از انگیزه بالای خود برای کسب چهارمین قهرمانی جهان که روز یکشنبه در این کشور برگزار می شود خبر داد.

عملیات اجرایی ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار کلید خورد/ پازل حمل‌ونقل ترکیبی چابهار تکمیل می‌شود

از امروز (پنجشنبه) ۱۴ آذرماه سال ۱۳۹۸ عملیات اجرایی ساخت فرودگاه بین‌المللی چابهار کلید خورد تا با ایجاد آن پازل شهر لجستیکی چابهار به‌عنوان یکی از چهار شهر لجستیکی کشور تکمیل شود.

عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار آغاز شد

با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم، نمایندگاه مردم زاهدان و چابهار در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران چابهار و کنارک عملیات اجرایی شهر فرودگاهی بین‌المللی چابهار در منطقه آزاد این شهر آغاز شد.

آخرین اخبار آرشیو