پنج‌شنبه 25 مرداد 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه آزاد چابهار » - تعداد یافته ها 170 مورد

بازدید استاندار سیستان و بلوچستان و معاون نهاد ریاست جمهوری از زیرساخت های منطقه آزاد چابهار

"دانیال محبی نیا" استاندار سیستان و بلوچستان و "سید ابوالفضل رضوی" معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری در سفر به منطقه آزاد چابهار از چند پروژه صنعتی، تولیدی و گردشگری منطقه آزاد چابهار بازدید به عمل آوردند.

با حمایت منطقه آزاد چابهار موج‌ سوار چابهاری به رقابت‌های جهانی اعزام می‌شود

رئیس انجمن موج‌سواری ایران گفت: عبدالرزاق بلوچی موج‌سوار بومی چابهار به‌ رقابت‌های جهانی موج‌سواری در ژاپن اعزام می‌شود.

نباید به دلایل سیاسی از ظرفیت های مناطق آزاد صرف نظر کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: نباید به دلیل برخی اشکالات و مباحث سیاسی از ظرفیت های موجود در مناطق آزاد صرف نظر کنیم.

نقش روستاییان و عشایر سیستان و بلوچستان در تقویت اقتصاد و توسعه جوامع محلی منطقه آزاد چابهار

جشنواره مونسون و نخستین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر استان سیستان و بلوچستان با محوریت گردشگری، صنایع‌دستی، موسیقی سنتی، غذا و لباس محلی، سوغات و هدایا، شب گذشته با حضور ۱۹ شهرستان استان در منطقه آزاد چابهار آغاز به کارکرد و تا ۲۶ مردادماه جاری به مدت ۵ روز ادامه خواهد داشت.

تجربه مناطق آزاد فعلی، کمک حال مناطق آزاد جدید

عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و منصور حجازی‌نیا مدیرپروژه منطقه آزاد سیستان در برنامه تلویزیونی حرف حساب شبکه هامون درخصوص اهمیت ایجاد منطقه آزاد سیستان با توجه به مشکلات مردم استان سیستان و بلوچستان به بحث نشستند.

مسئولیت اجتماعی، پیوندگاه توسعه اقتصادی و توسعه اجتماعی

مسئولیت اجتماعی امروزه در شرکت‌ها و سازمان‌ها مسئله و مقوله با اهمیتی است به‌گونه‌ای که در گزارش‌های سالیانه سازمان‌ها، اولین بخش قبل از ارایه عملکرد و صورت‌های مالی و سود و زیان اقتصادی، به اقدامات مربوط به حوزه مسئولیت اجتماعی می‌پردازند که نشان از اولویت‌دادن به مسئولیت اجتماعی در سازمان‌ها در سال‌های اخیر است.

 بهره‌برداری موقت هندی‌ها از پایانه بندر شهید بهشتی چابهار

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با وجود آنکه تحریم‌های جدید می‌تواند برای ایران مشکلاتی را به وجود آورد، اما قطعا دریاها برای عبور از تحریم‌ها و فشارهای جدید آمادگی کامل دارند. ​  

اجرای 300 طرح سرمایه گذاری در چابهار آغاز شده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: اجرای 300 طرح سرمایه گذاری از سال گذشته در این منطقه آغاز شده که از این میان تاکنون 160 طرح 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

چابهار ظرفیت فرآوری ۳۵۰ هزار تن برنج وارداتی را دارد

سرپرست معاونت اقتصادی منطقه آزاد چابهار گفت: این منطقه با ایجاد شهرک تخصصی برنج و فعالیت ۱۴ واحد فرآوری و بسته‌بندی ظرفیت فراوری سالانه ۳۵۰ هزار تن برنج وارداتی را دارد.

انتشار خبرنامه مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد چابهار

شماره نخست خبرنامه مسئولیت اجتماعی شرکتی سازمان منطقه آزاد چابهار (تیرماه 1397) با موضوع "جمعیت و مهاجرت" با پرداختن به موضوعاتی مانند تحولات جمعیتی شهرستان چابهار و نواحی هم‌جوار بعد از احداث منطقه آزاد چابهار، مسئولیت اجتماعی سازمان در روستای تیس با همکاری موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران منتشر شد.

آخرین اخبار آرشیو