دوشنبه 23 مهر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «اسحاق جهانگیری» - تعداد یافته ها 11 مورد

مکران قطب صنعت ایران می‌شود

اواخر سال 95 بود که معاون اول رئیس‌جمهور که به منظور شرکت در همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه پایدار سواحل مکران به چابهار سفر کرده بود، اعلام کرد: «سواحل مکران به عنوان یکی از کانون‌های مهم توسعه کشور انتخاب شده است.»

منطقه آزاد قصر شیرین به یکی از قطب‌های توسعه ایران تبدیل خواهد شد

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اتحاد و همبستگی مردم در موقعیت‌های حساس و پیچیده گفت: در هنگام حمله منافقین به کشور مردم و مرزداران با اتحاد و همبستگی و بدون در نظر گرفتن اختلافات قومی و مذهبی در برابر دشمن قرار گرفتند تا از مرز‌های کشور حفاظت کنند.

10/ جهانگیری: مناطق آزاد کانون اصلی توسعه کشور هستند

معاون اول رییس جمهور در نشست مشترک با دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تعدادی از مدیران عامل مناطق آزاد کشور با اشاره به پیامد‌های تصمیم آمریکا در خروج یک جانبه و غیر قانونی از برجام، گفت: در صورت هماهنگی، انسجام و همبستگی مردم، نخبگان و مسئولان می‌توان از بحران‌های پیش رو عبور و دشمن را وادار به عقب نشینی از مواضع خود کرد.

8/ جهانگیری: تمام تلاش ما این است که به مردم سخت نگذرد

معاون اول رئیس جمهوری با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام اسلامی و ملت ایران گفت: تمام تلاش ما این است که زندگی بر مردم سخن نگذرد و کسی در فشار نباشد.

5/افتتاح واحد تولیدی کارآمد گستر منطقه آزاد انزلی

با حضور معاون اول رییس جمهور واحد تولیدی کارآمد گستر منطقه آزاد انزلی افتتاح شد.

4/اسحاق جهانگیری مجموعه گردشگری دریایی مارینا انزلی را افتتاح کرد

معاون اول رییس جمهور مجموعه گردشگری دریایی مارینا در منطقه آزاد انزلی را افتتاح و مورد بهره برداری قرار داد.

3/افتتاح بزرگترین طرح سرمایه گذاری خارجی مناطق آزاد کشور

با حضور معاون اول رییس جمهور بزرگترین طرح سرمایه گذاری خارجی مناطق آزاد ایران در حوزه گردشگری با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیون یورو مورد بهره برداری قرار گرفت.

2/معاون اول رئیس جمهوری وارد رشت شد

معاون اول رییس جمهور به منظور بازدید و افتتاح چند طرح و پروژه صنعتی، بندری و گردشگری در منطقه آزاد تجاری – صنعتی انزلی، وارد رشت شد.

1/ معاون اول رییس جمهور به منطقه آزاد انزلی سفر می‌کند

معاون اول رییس جمهور روز سه شنبه (پنجم تیر) به استان گیلان و منطقه آزاد انزلی سفر می کند.

صادرات پتروشیمی سالانه 13 میلیارد دلار ارزآوری دارد

رییس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان این که خوشبختانه پتروشیمی‌ها توانسته‌اند خود را با قیمت 4200 تومانی دلار تطبیق دهند، اضافه کرد: سالانه بیش از 13 میلیارد دلار ارز از طریق صادرات محصولات پتروشیمی به اقتصاد کشور تزریق می شود.

آخرین اخبار آرشیو