جمعه 3 اسفند 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد » - تعداد یافته ها 174 مورد

تاسیس بورس در مناطق آزاد فرش قرمزی برای سرمایه‌گذاران خارجی

مدیرنظارت بر بورس های سازمان بورس گفت: باید شرایط لازم برای سرمایه گذاری در ایران تسهیل یابد که در این راستا تاسیس و فعالیت بورس در مناطق آزاد اقدام موثری محسوب می شود.

سککوک با زاگرس نشینان، صادرات را توسعه می دهد

پنل استانی سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) در استان چهار محال و بختیاری- در مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار شهرکرد- با حضور مدیران شرکت شهرک های صنعتی ، SME ها، مدیران عامل، نمایندگان شرکت های تولیدی و صنعتی، مدیران بانک ها و نهادهای دولتی استان برگزار شد.

جشنواره موسیقی فجر با استقبال مردم آبادان و خرمشهر روبرو شد

اجرای گروه های موسیقی سی و چهارمین جشنواره فجر در آبادان و خرمشهر مورد توجه اهالی فرهنگ و هنر و شهروندان این 2 شهرستان قرار گرفت.

افزایش سهمیه ارز واحدهای تولیدی و صنعتی در مناطق آزاد

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از رایزنی با بانک مرکزی برای افزایش سهمیه تامین ارز واحدهای تولیدی و صنعتی مناطق آزاد و ویژه خبر داد.

6 / پنجره واحد خدمات الکترونیکی کیش رونمایی شد

سامانه پنجره واحد خدمات الکترونیکی جزیره کیش در مراسمی با حضور 'مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش رونمایی و فعالیت خود را آغاز کرد.

 حتی به صورت شخصی؛ مجوز واردات خودروهای ورزشی به منطقه ویژه زرندیه و مناطق آزاد کشور صادر شد

مدیر هماهنگی مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: واردات خودروهای ورزشی که طی روزهای اخیر از سوی دولت اعلام شده، مزیت استثنایی منطقه ویژه اقتصادی شهرستان زرندیه است که مجوز آن صادر شد.

5 / «نانو فیلترِ سوخت جت» در منطقه آزاد اروند رونمایی شد

با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان از «نانو فیلترِ سوخت جت» در منطقه آزاد اروند رونمایی شد.

2 / با حضور مشاور رییس جمهور؛ پروژه ساحل سازی اروند کبیر افتتاح شد

پروژه ساحل سازی اروند کبیر با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی افتتاح شد.

مناطق آزاد کشور؛ الزامات، عملکرد، چالش ها و راهبردهای پیش رو / 1397

ارائه شده توسط روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

آخرین اخبار آرشیو