جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد » - تعداد یافته ها 117 مورد

تشویق سرمایه گذاران مهمترین راهکار مقابله با جنگ اقتصادی

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به همراه اعضای کمیسیون تعیین ارزش افزوده دبیرخانه از منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بازدید کردند.

شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو بستر سازی برای توسعه صنعت و ایجاد زیرساخت های تولید مبتني بر مزیت های جغرافیایی اقتصادی را از ماموریت های مناطق آزاد برشمرد و گفت: شهرک های صنعتی در مناطق آزاد باید الگویی اثربخش از درخشش صنعت و تولید برای سرزمین اصلی باشد.

روابط عمومی در عصر توسعه رسانه

روابط عمومی از منظرهای مختلف تعریف شده و رایج‌ترین تعریف در ارتباط با آن، علم مدیریت چرخش دو سویه اطلاعات بین یک فرد یا سازمان با عموم جامعه اطلاق می‌شود.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

تدوین منشور مبارزه با فساد برای اولین بار در سازمان منطقه آزاد کیش

فساد از جمله پدیده‌‏های سازمانی است که روند توسعه کشورها را به طور چشمگیری با چالش مواجه ساخته و موجب شکل‏‌گیری مشکلات و بحران‏‌های اساسی در سراسر جامعه می‌شود. کیش به عنوان اولین منطقه آزاد در ایران این منشور را برای جلوگیری هر چه بیشتر از این پدیده در سازمان خود دنبال می‌کند.

تاکید مشاور رییس جمهور بر اهمیت و ضرورت پروژه های شیرین سازی آب دریا

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، شیرین سازی آب دریا و انتقال آب به فلات مرکزی ایران از چابهار را سرمایه گذاری ارزشمند دانست و بر رفع موانع و تسهیل فرایند انتقال آب تاکید نمود.

توسعه منطقه‌ای، در گرو بسط فرهنگی

در دنیای ارتباطات و روابط پرسرعت امروزی، بی‌تردید نقش روابط عمومی در بدنه هر سازمانی یکی از مهم‌ترین بخش‌ها از منظر توسعه ارتباطات دورن و برون سازمانی در مسیر رسیدن به اهداف و برنامه‌های کلان مجموعه سازمان‌ها است.

بررسی معافیت مالیاتی مناطق آزاد در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس، موضوع سیاست و استراتژی کشور درباره اخذ مالیات یا معافیت مالیاتی مناطق آزاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

آخرین اخبار آرشیو