پنج‌شنبه 25 مرداد 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد » - تعداد یافته ها 49 مورد

مناطق آزاد به استارتاپ ها تسهیلات می دهند

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد با حمایت صندوق شکوفایی امید به استارتاپ ها تسهیلات می دهند.

صدا و سیما آدرس غلط به مردم ندهد

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: به عنوان یک توصیه برای مسئولین صدا و سیما می‌گویم اگر در جایگاه خود آدرس غلط به مردم بدهید حتما نتیجه منفی می گیرید. آدرس غلط هم این است که بعضی ها از بخش زیادی از امکاناتی کشور بر خلاف مقررات استفاده کنند و در سایه این نوع تبلیغاتی که صدا و سیما می کند آنهایی که در سراسر کشور خلاف می کنند مصون شوند. چون نگاه مسئولین را به سمت موضوع دیگری منتقل می کند که واقعیت ندارد.

بازدید مشاو رییس جمهور از خبرگزاری برنا به مناسبت روز خبرنگار

مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی همزمان با فرا رسیدن روز خبرنگار، از خبرگزاری برنا بازدید کرد.

لزوم جذب استارتاپ ها در مناطق آزاد برای رشد صنعت و تولید

استاد دانشگاه و کارشناس ارشد معاونت تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: آیین نامه فناوری در مناطق آزاد برای جذب استارتاپ ها ارائه شده تا در بحث شتاب دهندگی به تحقیق - توسعه به رشد صنعت در این مناطق دست پیدا کنیم.

نقش کلیدی مناطق آزاد در جذب سرمایه های خارجی در دوران تحریم

با توجه به شروع تحریم های جدید علیه ایران،نقش مناطق آزاد در جذب سرمایه های خارجی از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

مناطق آزاد در سیستان و بلوچستان ضامن تولید و اشتغال هستند

نماینده مردم چابهار، کنارک، قصرقند و بخش مرکزی نیکشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در نقاط مختلف سیستان و بلوچستان ضامن تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار هستند.

برگزاری سومین کمیته راهبردی فناوری اطلاعات مناطق آزاد

سومین کمیته راهبردی فناوری اطلاعات مناطق آزاد با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و علیرضا جعفری معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی در تهران برگزار شد.

اصلاح مقررات کار و اشتغال نیروی انسانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مسیر تصویب

دبیر شورای راهبردی اشتغال و تأمین اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از بازنگری و اصلاح قانون کار و اشتغال در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور خبر داد و گفت: مقررات کار و اشتغال نیروی انسانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور که از پیش مورد بازنگری قرارگرفته بود در مسیر تشریفات تصویب قرار گرفت.

جريان اقتصادي كشور بايد به سمت تولي گري بخش خصوصي برود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: تصميمات نظام در قالب قانون چگونگي اداره مناطق آزاد بايد توسط همه متوليان امور اجرا و پشتيباني شود.

قاچاق سازمان یافته ای در مناطق آزاد نداریم

مدیر برنامه ریزی، بودجه و سرمایه گذاری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: به دلیل درآمد حاصل از واردات و کنترل و پرداخت عوارض منطقه‌ای قاچاق سازمان یافته‌ای در این مناطق نداریم.

آخرین اخبار آرشیو