جمعه 30 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «مناطق آزاد » - تعداد یافته ها 102 مورد

تصویب بودجه سال ۹۸ و اصلاحیه بودجه سال ۹۷ سازمان‌های مناطق آزاد تجاری - صنعتی

جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.

مناطق آزاد هیچگاه محلی برای قاچاق کالا نبوده است

مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورایعای مناطق آزاد با تاکید بر اینکه این مناطق هیچگاه محلی برای بروز و ظهور قاچاق نبوده است، از این مناطق در کشور رفع اتهام کرد.

صدور مجوزهای لازم سرمایه‌گذاری در کمترین زمان ممکن در هرمزگان

استاندار هرمزگان از صدور مجوزهای لازم برای سرمایه‌گذاری در کمترین زمان ممکن در استان خبر داد و گفت: با توجه به ظرفیت‌های بالای استان هرمزگان، آمادگی پذیرش سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی را داریم.

بورس بین‌الملل؛ مکانیسم جدید فعالیت‌ های مالی و پولی در مناطق آزاد

مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با توجه به ظرفیت‌هایی که در مناطق آزاد وجود دارد پیش‌بینی ما این است که در سال 98 میزان حضور گردشگر و سرمایه در این ‏مناطق افزایش چشمگیر پیدا کند.

عبور مناطق آزاد از سد تحریم ها

به گفته مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ با توجه به شرایط سخت اقتصادی در کشور شاهد توسعه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هستیم.

امضاء سه تفاهم نامه برای توسعه فرهنگ و اقتصاد فرهنگی در مناطق آزاد

امروز یکشنبه (26 اسفندماه) سه تفاهم نامه همکاری میان «دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی»، «انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات»، «سازمان جهاد دانشگاهی» و «موسسه آینده پژوهی جهان اسلام» امضا شد.

واردات 10 هزار کانتینر قطعات خودرو به مناطق آزاد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از دپوی 10 هزار کانتینر قطعات خودرو در مناطق آزاد خبر داد و گفت: قطعات یدکی و لاستیک هم معاف از ثبت سفارش هستند و بدون تشریفات ثبت سفارش وارد مناطق آزاد شده‌اند.

حضور معاون وزیر ارتباطات و رییس فیرا در غرفه سککوک

نصرالله جهانگرد، معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری، سید احمد معتمدی رییس دانشگاه صنعتی امیر کبیر به همراه پروفسور جکی بالتز، رئیس فدراسیون بین المللی رباتیک (فیرا) در غرفه سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار (سککوک) در هشتمین جشنواره بین المللی رباتیک، هوش مصنوعی و اتوماسیون ایران حضور یافتند.

بازدهي بالا، ريسك كم و هزينه پایین توليد، امتيازات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برای سرمایه گذاران

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به توسعه گرایی مناطق آزاد در دنیا و ایران گفت: مناطق آزاد صرفاً توسعه اقتصادی را رقم نمی زنند بلکه حلقه های پیوند توسعه اجتماعی و دروازه های توسعه بین المللی هستند.

نصاب معاملات مناطق آزاد

یکی از ظرفیت های مهمی که در آیین نامه مالی و معاملاتی مصوب 1391 مناطق آزاد همچون قانون برگزاری مناقصات مورد توجه قرارگرفته و باید هر ساله مورد بازنگری هیات وزیران قرار گیرد، نصاب معاملات است .

آخرین اخبار آرشیو