دوشنبه 19 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» - تعداد یافته ها 19 مورد

راهکارهای قانونی ورود کالاهای تجاری از مناطق آزاد به داخل کشور بررسی شد

نشست هم اندیشی مدیران گمرک (توسعه تجارت)، بازرگانی و حقوقی سازمان های مناطق آزاد کشور به منظور بررسی بررسی راهکارهای قانونی ورود کالاهای تجاری از طریق مناطق آزاد به داخل کشور در تهران برگزار شد.

الگوهای نوین آموزشی در مناطق آزاد پیاده سازی می شود

«دومین نشست کارگروه های شورای راهبردی آموزش و پرورش مناطق آزاد کشور» در تهران برگزار شد.

رویکرد جوانگرایی در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور  

با گذشت یکسال از استقرار مدیریت جدید در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ وعده های دبیر شورایعالی در راستای جوانگرایی و ایجاد تحرک و پویایی در پیشبرد برنامه ها در مناطق آزاد با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص محقق شد.

بررسی راهکارهای رفع موانع فعالیت های اقتصادی در مناطق آزاد کشور 

در نشست معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مشکلات و چالش های فعالین اقتصادی و واحدهای کسب و کار فعال در مناطق آزاد کشور بررسی شد.

فضای کسب و کار در مناطق آزاد پوینده است

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فضای کسب و کار در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کشور پوینده و از یک شرایط بسیار مناسبی برخوردار است.

مناطق آزاد به مرکز حمایت از استارتاپ ها تبدیل می شوند

معاون تولید، صادرات و فناوری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با هدف حمایت از جوانان کارآفرین و نوآور، مراکز نوآوری و فناوری در مناطق آزاد با تمرکز بر توسعه استارتاپ ها ایجاد می شود.

مناطق آزاد صندوق مشارکتی ضمانت و حمایت از فعالین اقتصادی تاسیس می کنند

با برگزاری اولین نشست هیات موسس «صندوق حمایت و ضمانت سرمایه گذاران، تولیدکنندگان و واحدهای کسب و کار مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه  اقتصادی» گام های اولیه تاسیس این صندوق برداشته شد. 

پارسال فقط 1.2 میلیارد دلار کالا به مناطق آزاد وارد شد/ درباره رقم ورود کالا به مناطق آزاد اغراق می‌شود 

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تعداد مناطق آزاد متصل به سامانه گمرکات کشور را 4 منطقه برشمرد و خبرداد که تا دو ماه آینده سه منطقه آزاد دیگر هم به سامانه گمرکات متصل خواهد شد. 

برگزاری کارگاه نحوه نگارش قراردادها در مناطق آزاد

دومین روز از «سومین نشست شورای هماهنگی مدیران حقوقی سازمان های مناطق آزاد» در تهران برگزار شد.

جوامع محلی ذینفعان اصلی صنعت گردشگری در مناطق آزاد

به گفته مدیر گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی جوامع محلی و بومیان یکی از ذینفعان اصلی صنعت گردشگری در مناطق آزاد محسوب می شوند.

آخرین اخبار آرشیو