دوشنبه 5 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 38 مورد

رونق تولید و اشتغال سرلوحه مدیران در منطقه آزاد چابهار است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: توجه بیشتر به رفاه، معیشت مردم، توسعه، رونق تولید و اشتغال سرلوحه فعالیت های مدیران قسمت های مختلف این منطقه در سالجاری خواهد بود.

فعالیت‌های سال 97 سازمان زمینه‌ساز رونق تولید در سال 98 منطقه آزاد چابهار خواهد بود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: کارکنان سازمان منطقه آزاد چابهار لحظات تحویل سال نو 98 را میهمان شهدای گمنام بودند و مراسم ویژه تحویل سال نو را در مزار شهدای گمنام واقع در صحن مسجد پیامبر اعظم (ص) منطقه آزاد چابهار برگزار کردند.

الحاق بنادر و شهر چابهار به منطقه آزاد

با تصویب توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار در شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی - صنعتی کشور، شهر چابهار، بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری، شهر جدید تیس و اراضی مورد نیاز برای صنایع سنگین به محدوده منطقه آزاد چابهار ملحق می شود.

تحول دیجیتال در گردشگری چابهار

منطقه آزاد چابهار با راه اندازی باشگاه دوستداران چابهار قدمی در شعار امسال سازمان جهانی گردشگری «تحول دیجیتال در گردشگری» برداشت.

امنیت و آرامش امروز کشور را مدیون شهدا و ایثارگرانیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: امنیت، آرامش و بستر توسعه ای که امروز در ایران وجود دارد را مدیون ایثارگری، جانفشانی و از خودگذشتگی های شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم.

مناطق آزاد‌؛ میانبر گذر از تحریم‌ها

عبدالرحیم کردی می‌گوید: به نظر من سال ۹۸ برای چابهار سال پرترافیکی خواهد بود؛ مسئولیت و کار چابهار خیلی بیشتر می‌شود. نقشی که باید بپذیرد در حوزه اقتصاد و سطح ملی پررنگ‌تر و جدی‌تر باید باشد. تجربه چنین چیزی را در سال‌های جنگ داشتیم و چابهار پشتیبان خیلی خوبی برای جنگ بود. به همین دلیل نقش پشتیبانی و حمایتی چابهار در این دوره هم تشدید می‌شود.

10 / چابهار بهترین مسیر برای اتصال کشورهای محصور در خشکی منطقه به آب‌های آزاد است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار این بندر را سریع‌ترین و نزدیک‌ترین مسیر برای اتصال کشورهای محصور در خشکی منطقه به آب‌های آزاد و بازارهای بین‌المللی عنوان کرد.

سند جامع مسئولیت های اجتماعی سازمان در اختیار شهروندان منطقه قرار می گیرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار ضمن اعلام تهیه سند جامع مسئولیت های اجتماعی این سازمان از قرار دادن این سند در اختیار شهروندان منطقه خبر داد.

می‌خواهیم باریشه در تاریخمان زبان بین‌المللی داشته باشیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر چابهار گفت: در برگزاری جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر و ارتباط صنعتگران بومی سوزن‌دوزی منطقه با اساتید و صنعتگران بین‌المللی، به دنبال توانمندسازی زنان بلوچ در یادگیری زبان بین‌المللی برای ارائه هنر اصیل خود به بازارهای جهانی بودیم و این اهداف را با برنامه‌های مستمر و دائمی همچون راه‌اندازی مدرسه عالی هنر چابهار پی خواهیم گرفت.

بلوچستان و مالزی روابط تاریخی و فرهنگی خوبی دارند که باید مستحکم‌تر شود

سفیر مالزی در ایران با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار و روابط دوجانبه این منطقه با کشورش را موردبررسی قراردادند.