جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 29 مورد

حکم مسئولیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار سال گذشته تمدید شده است

حکم مسئولیت عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار سال گذشته توسط دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تمدید شده و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد. 

تقویت بندر چابهار و استفاده از ظرفیت های آن مورد تاکید مقام معظم رهبری و دولت است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اینکه تقویت بندر چابهار و استفاده از ظرفیت های آن مورد تاکید مقام معظم رهبری و از برنامه های دولت است گفت: هدف از تشکیل این جلسه استفاده از ظرفیت بندر چابهار به دلیل عدم تحریم بودن آن برای ایجاد حرکت و استفاده از فرصت در راستای رونق اقتصادی است.

اهدای گواهی حضور به هنرجویان کارگاه آموزشی جشنواره بین المللی مدولباس فجر منطقه آزاد چابهار

طی آئینی با حضور "عبدالرحیم کردی" مدیرعامل، محمداکبر چاکرزهی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار در حاشیه جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد گواهی حضور هنرجویان و حاضرین در کارگاه آموزشی سه روزه بخش بین الملل جشنواره مد و لباس فجر به آنان اهداء شد.

جوانان نقش مهمی در هم‌افزایی و وحدت دارند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: جوانان با یکپارچگی در جامعه امروز می‌توانند نقش مهمی در هم‌افزایی، نشاط و وحدت داشته باشند و این سازمان نیز همیشه همراه و همگام با نشاط و شادابی جوانان گام بر می‌دارد.

از شفاف‌سازی، انعکاس مسائل و موضوعات منطقه از سوی خبرنگاران استقبال می‌کنیم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، بابیان اینکه‌ از شفاف‌سازی، انعکاس مسائل و موضوعات منطقه از سوی خبرنگاران استقبال می‌کنیم، افزود: زیرا نقد سازنده را زمینه‌ساز توسعه و خبرنگار را همکار خود می‌دانم چراکه بخشی از تلاش و کارهایی که در مجموعه اجرایی انجام می‌شود بستگی به نحوه انتقال و پوششی دارد که این عزیزان انجام می‌دهند.

اقدامات انجام‌شده در دانشگاه بین‌المللی چابهار نویددهنده اشتغال و کارهای خلاق است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در نشست هم‌اندیشی زیست بومی کارآفرینی دانش‌بنیان و توسعه کسب‌وکارهای نوپا در منطقه آزاد چابهار, گفت: اقدامات خوبی در دانشگاه بین‌المللی چابهار رخ‌داده که همه این‌ها نویددهنده اشتغال و کارهای خلاقانه و فناورانه است.

زیرساخت‌های توسعه زیست‌بوم فناوری در چابهار فراهم شده است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: خوشبختانه زیرساخت‌های لازم برای توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری در چابهار فراهم شده است.

طرح‌های ویژه گردشگری منطقه آزاد چابهار بررسی می‌شوند

نشست بررسی پروژه های گردشگری منطقه آزاد چابهار با حضور رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، استاندار سیستان و بلوچستان و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با هدف تسریع روند تکمیل این طرح ها برای استفاده گردشگران برگزار شد. 

اختصاص بودجه ۱۷۰ میلیارد تومانی به توسعه گردشگری چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ۶۰ درصد اعتبارات سال ۹۸ منطقه آزاد چابهار به حوزه گردشگری اختصاص یافته است که حدود ۱۷۰ میلیارد تومان می‌شود. ۹ هتل در چابهار در حال ساخت است.

آخرین اخبار آرشیو