جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 37 مورد

اختصاص بودجه ۱۷۰ میلیارد تومانی به توسعه گردشگری چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ۶۰ درصد اعتبارات سال ۹۸ منطقه آزاد چابهار به حوزه گردشگری اختصاص یافته است که حدود ۱۷۰ میلیارد تومان می‌شود. ۹ هتل در چابهار در حال ساخت است.

تفویض اختیار در مناطق آزاد موجب تسهیل روند فعالیت‌ها در مناطق آزاد می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تعارضاتی بین دستگاه سرزمین اصلی و مناطق آزاد وجود دارد که باعث طولانی شدن فرآیند انجام کار و فرآیندها در مناطق آزاد می شود، در حالی که ماهیت وجودی مناطق آزاد در اجرای آسان و سریع فعالیت هاست .

مذاکرات جدی برای سرمایه‌گذاری هند در منطقه آزاد چابهار در حوزه‌ صنایع انرژی‌بر و پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سفیر هند در اولین سفرش به چابهار از زیرساخت‌ها و امکانات بازدید کردند و علاقه‌مند به ترغیب و تشویق سرمایه‌گذاران هندی برای فعالیت در این منطقه بودند.

فعالیت ۷ تعاونی سوزن‌دوزی در منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از فعالیت ۷ تعاونی سوزن دوزی در این منطقه خبرداد.

اقتصاد فرهنگ چابهار با صنعت سوزن دوزی بلوچ توسعه میابد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان این که هنر سوزن دوزی ریشه و اصالتی دارد که می تواند در اقتصاد فرهنگ به کار آید، گفت: سوزن دوزی بلوچ به عنوان یک اصالت ایرانی در لباس بانوان کاربردی شده است.

چابهار؛ امن‌ترین، نزدیکترین و ارزان ترین مسیر به بازار‌های منطقه ای

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: توافقنامه سه جانبه میان ایران، هند و افغانستان نقطه عطفی در تاریخ این کشورهاست و در این توافقنامه، چابهار نیز امن ترین، ارزانترین و نزدیکترین مسیر دسترسی به بازار های منطقه ای به شمار می‌رود.

تفویض اختیار معاون رئیس‌جمهور به مدیرعامل منطقه آزاد چابهار

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اختیارات انجام وظایف این سازمان را در منطقه آزاد چابهار، به مدیرعامل آن تفویض و ابلاغ کرد.

ضرورت استفاده از ظرفیت های مغفول مناطق آزاد برای رونق تولید

سالهاست در ایران ظرفیتی به نام مناطق آزاد تجاری برای رونق اقتصاد ایجاد شده است. اگرچه مدیران آن به دور از هیاهوی سیاست مشغول به کارند اما کمتر به ظرفیت های آن رجوع می شود. استراتژی تشویق توسعه صادرات، اساسا پس از یک دوره سخت در عموم کشورهای در حال توسعه بوجود آمد تا به جای سیاست واردات، به سراغ توسعه اقتصادی به پیش بروند.

دو هزارو پانصد دانش آموز چابهاری مدرسه دار می شوند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 2500 دانش آموز محروم‌ترین منطقه آموزشی ایران با همت موسسه مردم نهاد دستیاری به دشتیاری و منطقه آزاد چابهار مدرسه‌دار می‌شوند .

آخرین اخبار آرشیو