پنج‌شنبه 27 دی 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 24 مورد

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری چابهار سالیانه برگزار می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری چابهار که با دید توسعه سیستان و بلوچستان اواخر این هفته برگزار می‌شود قرار است به رویداد ثابت سالانه تبدیل شود.

بیش‌ از 100 بسته سرمایه‌گذاری در "چابهار اینوست" رونمایی می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: بیش‌ از 100 بسته سرمایه‌گذاری آخر این هفته در همایش بین‌المللی چابهار اینوست (رویداد چابهار) که فرصت‌های سرمایه‌گذاری چابهار و سیستان و بلوچستان است، رونمایی می‌شود.

چالش ها پشت سرگذاشته و راه ها پیدا می شوند

دستاورد و ماحصل سفر سه روزه وزیر امور خارجه به هند را می توان در این جمله «محمد جواد ظریف» خلاصه کرد که «چالش ها پشت سرگذاشته و راه ها پیدا می شوند».

چابهار نقش ویژه‌ای در دیپلماسی اقتصادی منطقه بازی می‌کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تغییر در آرایش اقتصادی منطقه و فعالیت‌های صنعتی چابهار فصل جدیدی در نقش منطقه‌ای و بین‌المللی گشوده است.

بیش از 400 شرکت از 15 کشور در چابهار به ثبت رسید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از ثبت بیش از سه هزار شرکت در این منطقه خبر داد و گفت: از این تعداد 400 شرکت از 15 کشور مختلف به ثبت رسید.

اولویت ما نه چین و نه هندوستان، بلکه ایران است / برخی دستورالعمل‌ها روح مناطق آزاد را خدشه‌دار می‌کند

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد چابهار با تاکید بر اینکه همه نهاد‌ها باید تفویض اختیارات به مناطق آزاد را اجرایی کنند، گفت: متاسفانه بخشنامه‌های سرزمین اصلی برای بعضی از مناطق آزاد هم اعمال می‌شود که این مسئله روح مناطق آزاد را خدشه‌دار می‌کند.

چابهار کنشگر بین المللی اقتصاد ایران

بسیاری از کشورهای جهان برای نیل به اهدافی از قبیل استفاده از مزیت های نسبی منطقه ای، جذب سرمایه های خارجی، ایجاد فرصت های شغلی، افزایش درآمدهای ناشی از فعالیت های خدماتی، تبدیل بخش های عقب مانده به قطب های توسعه و نیز توسعه ملی به تاسیس مناطق آزاد اقدام کرده اند.

اختصاص زمين رايگان براي ساخت بيمارستان در منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با مشاركت سازمان منطقه آزاد چابهار و واگذاري زمين؛عملیات اجرایی بیمارستان 540 تخت‌خوابی چابهار امروز با حضور وزیر بهداشت آغاز می‌شود.

حمله به دروازه تجارت/ ناامنی‌های هدفمند، مانع روند توسعه نیست

ساعت ۹ و ۵۵ دقیقه روز پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ فردی سوار بر وانت نیسان قصد ورود به مقر فرماندهی انتظامی چابهار را داشته که سربازان وظیفه مقابل در این ساختمان مانع از ورود او می شوند. مهاجم اما مواد منفجره همراه خود را در ورودی این ساختمان منفجر می کند.

چرا چابهار از تحریم‌ آمریکا مستثنی شد؟

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار ضمن بیان ظرفیت‌های بسیار بالای اقتصادی این منطقه، ابعاد مختلف مستثنی شدن چابهار از تحریم‌های یکجانبه و غیرقانونی آمریکا را تشریح کرد.

آخرین اخبار آرشیو