جستجو به دنبال کلید واژه «عبدالرحیم کردی» - تعداد یافته ها 34 مورد

ایجاد هاب لجستیکی میان چابهار و منطقه ویژه اقتصادی ناوایی ازبکستان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در حاشیه همایش تجاری ایران و ازبکستان که در چارچوب اجلاس کمیسیون همکاری‌های مشترک دو کشور برگزار شد، گفت: شرایطی که کشور ازبکستان به لحاظ اقتصادی طی سال های اخیر تجربه کرده و با رشد اقتصادی قابل قبولی مواجه بوده است.

چابهار؛ پیش به‌سوی شهر لجستیک

روایتی از آغاز عملیات اجرایی فرودگاه بین‌المللی چابهار که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد.

منطقه ‏آزاد چابهار؛ رتبه یک سودآوری

عبدالرحیم کردی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: در این سال‏ها این منطقه از لحاظ جذب سرمایه موفق عمل کرده است و رتبه یک درآمد را در مناطق آزاد دارد؛ اگر چه مشمول کردن مناطق آزاد برای پرداخت مالیات روند دستیابی به یک منطقه آزاد قابل رقابت با کشورهای همسایه را کند خواهد کرد

پرواز توسعه در چابهار تا 1400

منطقه آزاد چابهار یکی از استراتژیکی‌ترین نقاط کشور در توسعه ترانزیت با کشورهای همسایه و همچنین نقطه اتصال کریدور شمال ـ جنوب و شرق ـ غرب محسوب می‌شود؛ اهمیت موضوع تجارت در منطقه آزاد چابهار بعد از رفع تحریم‌های آمریکا از بندر با نگاه به توسعه افغانستان دوچندان شده است و روند رو به رشد توسعه چابهار با مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی نشان از آینده روشنی در این منطقه از کشور دارد.

تحول تجارت و گردشگری چابهار باساخت فرودگاه

فاز اول فرودگاه بین‌المللی چابهار با سرمایه‌گذاری ۵۵۰ میلیارد تومان از منابع منطقه آزاد چابهار و با مدیریت این منطقه اجرایی می‌شود. این فاز در ۱۳هزار مترمربع زمین و با ظرفیت حدود ۸۱۷ هزار و ۶۰۰ مسافر در سال احداث خواهد شد.

يك مجتمع آموزشى شبانه روزى به نام شهيد حسين عليمرادى تاسيس مى شود

مديرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار از تاسيس يك مجتمع آموزشى شبانه روزى در پيرسهراب دشتيارى به نام شهيد عليمرادى خبر داد و گفت: حسين عليمرادى شهيد راه انسانيت است و به ما آموخت كه مى توان از خود گذشت.

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار به مناسبت درگذشت حسین علیمرادی

در پی درگذشت حسین علیمرادی موسس و مدیرعامل موسسه دست یاری به دشتیاری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد.

منطقه آزاد چابهار، پیشتاز مسئولیت‌پذیری اجتماعی در میان مناطق آزاد

همگان باور دارند که ایفای نقش شرکت‌ها و سازمان‌ها در حوزه مسئولیت اجتماعی در دنیای مدرن، امری حیاتی و اجتناب‌ناپذیر و یک تکلیف قانونی است. این اقدام در جوامع محلی می‌تواند ضامن تعامل و تحکیم ارتباط با مردم و زمینه‌ساز پویایی و رشد و شکوفایی شرکت و سازمان باشد.

دیدار ملی پوشان رشته‌های فوتبال ساحلی و دوومیدانی با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار

سعید پیرامون و عبدالرحیم درزاده دو ملی‌پوش و افتخارآفرین رشته‌های فوتبال ساحلی و دوومیدانی کشور با عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار دیدار کردند.

منطقه آزاد چابهار وارد فصل جدیدی از توسعه می‌شود

موقعیت خاص جغرافیایی ایران از لحاظ استقرار در محل تلاقی و مسیر مبادلات بازرگانی قاره‌های آسیا، اروپا و افریقا و به لحاظ مرزهای طویل جغرافیایی با 7کشور منطقه ازجمله آسیای میانه، خاورمیانه، غرب و جنوب آسیا و...، امکانات کم‌نظیری را برای ایران فراهم نموده است.