جمعه 30 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «گردشگری» - تعداد یافته ها 53 مورد

691 هزار اقامت گردشگر در چابهار طی نوروز 98

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از 691 هزار اقامت گردشگر نوروزی در چابهار طی تعطیلات نوروز 98 خبر داد.

اختصاص 300 میلیون تومان اعتبار به 6 روستای هدف گردشگری چابهار

رئیس کمیته روستاهای ستاد خدمات سفر منطقه آزاد چابهار گفت: 300 میلیون تومان اعتبار در قالب تفاهم نامه ‌ای با استانداری سیستان و بلوچستان به 6 روستای ساحلی هدف گردشگری شامل رمین، گواتر، جُد، پزم، درک و تنگ اختصاص یافت.

استقبال گردشگران نوروزی از اقامتگاه‌های بومگردی در روستاهای هدف گردشگری

رئیس کمیته ساماندهی روستاها ستاد دائمی خدمات سفر سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: اقامتگاه‌های بومگردی با چیدمان سنتی، امکانات رفاهی مناسب و نرخ ارزان نسبت به سایر اماکن اقامتی در روستاهای هدف گردشگری شهرستان‌های چابهار و کنارک باعث جذب مسافرین نوروزی شده است.

رشد 41 درصدی مسافرت‌ها به چابهار

دبیر ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: از 29 اسفند تا نهم فروردین‌ماه بیش از 766 هزار نفر به چابهار سفر کردند.

برگزاری 8 رویداد ورزشی ـ تفریحی در منطقه آزاد چابهار

رئیس کارگروه اجتماعی و ورزش ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی منطقه آزاد چابهار گفت: 8 رویداد ورزشی-تفریحی در نوروز 98 در منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

افزایش چشم گیر شمار مسافران نوروزی در اروند

آمار مسافران نوروزی که به منطقه آزاد اروند سفر کرده اند نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش یافته است.

چابهار پدیده گردشگری ایران در نوروز 98

چابهار و سواحل مکران که در شرق و غرب منطقه در جنوب استان سیستان و بلوچستان امتداد دارند با در اختیار داشتن اغلب جاذبه‌های گردشگری در دو سه سال اخیر در حال تبدیل‌شدن به هدف اصلی بسیاری از گردشگران بوده و این موضوع در نوروز امسال به اوج خود تاکنون رسیده است.

300 میلیون تومان به 6 روستای هدف گردشگری نوار ساحلی مکران تخصیص یافت

رئیس کمیته روستاهای ستاد خدمات سفر منطقه آزاد چابهار گفت: 300 میلیون تومان در قالب تفاهم‌نامه‌ای با استانداری سیستان و بلوچستان به 6 روستای هدف گردشگری نوار ساحلی مکران اختصاص یافت.

افزایش ده درصدی اقامت گردشگران در هتل‌ها و اماکن اقامتی منطقه آزاد انزلی

در دور اول سفرهای نوروزی 98 فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی میزبان حدود 250 هزار گردشگر بوده است.

نخلستان های سرسبز

نخلستان های سرسبز آبادان و خرمشهر از دیرباز مورد توجه گردشگران بوده. نخل هایی که شاید بی مهری تغییرات اقلیمی، جنگ و شوری آب کمی از طراوتشان کاسته باشد، اما همچنان محکم و استوار ایستاده اند و هنوز هم نوار سبز این دوشهر را تشکیل می دهند.

آخرین اخبار آرشیو