جمعه 3 اسفند 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «گردشگری» - تعداد یافته ها 51 مورد

دهکده گردشگری سلامت در منطقه آزاد اروند راه اندازی می شود

سرپرست دانشکده علوم پزشکی آبادان از راه اندازی دهکده گردشگری سلامت در منطقه آزاد اروند خبر داد.

به‌زودی شاهد رونق تجارت و افزایش گردشگر در کیش خواهیم بود

مدیرعامل شرکت توسعه و مدیریت بنادر و فرودگاه‌های منطقه آزاد کیش، از تکمیل و راه‌اندازی سالن ترمینال مسافری فرودگاه با ظرفیت پذیرش سالانه 6 میلیون گردشگر خبر داد.

گردشگران نوروز ۹۸ منطقه آزاد ماکو به تاریخ و طبیعت سفر می کنند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با توجه به وجود آثارتاریخی و طبیعی بسیار در این منطقه، ده ها طرح و برنامه فرهنگی، هنری و ورزشی در سطح ملی و استانی در  نوروز ۹۸ برگزار می شود و گردشگران می توانند در فضای باستانی، تاریخی و طبیعت بکر این منطقه قرار گرفته و حس حضور در دوران گذشته تاریخ و طبیعت را پیدا کنند.

جزئیات کارت تسهیلات 20 میلیون تومانی سفر به مناطق آزاد

مدیر گردشگری و میراث فرهنگی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بابیان اینکه امکان پرداخت هزینه‌های مراکز اقامتی، حمل و نقل، مراکز پذیرایی،‌ مراکز تفریحی و حتی مراکز خرید با کارت تسهیلات سفر به مناطق آزاد وجود دارد، گفت: به احتمال قوی امکان استفاده از این کارت تسهیلات برای سفرهای نوروز 98 فراهم می‌شود و علاقه مندان می‌توانند سفرهای نوروزی خود را به مناطق آزاد با استفاده از این تسهیلات انجام دهند.

تشکیل شورای نظارت بر خدمات گردشگری در منطقه آزاد چابهار

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار، گفت: با هدف ارایه خدمات استاندارد توسط مراکز خدمات گردشگری سطح منطقه آزاد چابهار به مسافران و گردشگران، "شورای نظارت بر خدمات گردشگری" در این منطقه تشکیل شد.

قشم مهد جشنواره های گردشگری می شود

عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از ادامه روند برپایی جشنواره های گردشگری در این جزیره خبر داد.

اجرای قانون مناطق آزاد؛ واردات قطعات و مواد اولیه از مبادی مناطق آزاد نیاز به ثبت سفارش ندارد

مشاور رییس جمهورو دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: واردات قطعات و مواد اولیه از مبادی مناطق آزاد، بدون ثبت سفارش و بر اساس قانون این مناطق صورت می گیرد.

تبدیل قشم به پایلوت گردشگری کشور

معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری گفت: ظرفیت های طبیعی قشم فرصتی برای تبدیل این جزیره به پایلوت گردشگری ایران است.

نرخ بیکاری بانوان روستای سَلَخ با پروژه اَگریتوریسم، به صفر می رسد

مدیرعامل شرکت تعاونی سپهر سَلَخ گفت: پروژه اَگریتوریسم در طرح توسعه ای خود با اشتغالزایی برای 200 بانوی این روستا نرخ بیکاری بانوان سَلَخ را به صفر می رساند.

اجرای پروژه میدان فرودگاه بین المللی قشم / طراحی نوین در خدمت رونق گردشگری

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از طراحی و اجرای پروژه میدان فرودگاه بین المللی قشم خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو