جستجو به دنبال کلید واژه «گردشگری» - تعداد یافته ها 58 مورد

لبخند چابهار به گردشگران

بندر زیبای چابهار شاید در نخستین نگاه، ناحیه‌ای محروم و فاقد جاذبه‌های گردشگری به نظر آید؛ اما واقعیت آن است که این ناحیه دارای بهترین کرانه اقیانوسی کشور و معتدل‌ترین هوای جنوب کشور است.

سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌های گردشگری منطقه آزاد چابهار

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: حدود ۱۰۰۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی برای اجرای ۹ پروژه درزمینهٔ تأمین زیرساخت‌های گردشگری به‌ویژه ساخت هتل، اماکن تفریحی، پذیرایی و اقامتی در سطح این منطقه در حال سرمایه‌گذاری است.

استقبال از سیاه چادر استان سیستان و بلوچستان به مناسبت روز ملی روستا عشایر در دانشگاه اصفهان

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سیاه چادر عشایر استان سیستان و بلوچستان که به مناسبت روز ملی روستا و عشایر با همکاری معاونت آموزشی-فرهنگی در دانشکده علوم جغرافیایی و برنامه ریزی دانشگاه اصفهان از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه ۹۸ برپا شده بود با استقبال خوب دانشجویان داخلی و خارجی قرار گرفت.

اولین جلسه هم اندیشی با فعالان حوزه گردشگری منطقه آزاد اروند برگزار شد

اولین جلسه هم اندیشی با فعالان حوزه گردشگری در ابعاد وسیع و به شکل عمومی با بررسی محورها و موضوعات مختلف برگزار شد.

توانمند کردن مردم منطقه در گرو رونق گردشگری است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: توانمند کردن مردم منطقه جهت توزیع عادلانه ثروت، در گرو رونق گردشگری است.

بازرسی از 280 واحد صنفی قشم

نیروهای بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم به پاس حضور مستمر در بازرسی از 280 واحد صنفی و تاسیسات گردشگری قشم تقدیر شدند.

هشت انجمن با 253 عضو در ارس فعال است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در نشست انجمن ها با مدیرعامل سازمان گفت: هم اکنون هشت انجمن فعال با 253 عضو در منطقه آزاد ارس فعالیت می کنند.

سند عضویت ارس در سازمان جهانی گردشگری رونمایی شد

در نشست هم اندیشی مدیران انجمن های هنری، گردشگری و فرهنگی ارس سند عضویت سازمان منطقه آزاد ارس در سازمان جهانی گردشگری رونمایی شد.

گرامیداشت روز ملی روستا و عشایر در دانشگاه اصفهان

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سیاه‌چادر عشایر به مناسبت روز ملی روستا و عشایر با همکاری معاونت آموزشی ـ فرهنگی در دانشکده علوم جغرافیایی و برنامه‌ریزی دانشگاه اصفهان از ۱۳ تا ۱۷ مهرماه ۹۸ برپاست.

آخرین اخبار آرشیو