جستجو به دنبال کلید واژه «گردشگری» - تعداد یافته ها 49 مورد

استقبال از روز فرهنگ و هنر شهرستان چابهار در جشنواره تابستانی مونسون

روز فرهنگ و هنر شهرستان چابهار که همزمان با جشنواره تابستانی مونسون و نمایشگاه صنایع‌دستی و سوغات و هدایای استان‌های مختلف کشور در "نمایشگاه بین‌المللی منطقه آزاد چابهار" برگزار شد، با استقبال خوب مردم مواجه شد.

جفا به سیستان و بلوچستان باید با ساخت فیلم های جذاب جبران شود

مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات سازمان میراث فرهنگی گفت: هر چقدر به سیستان و بلوچستان با ساخت فیلم‌ها و ارائه تصویر منفی جفا شده، کافیست؛ وقت آن رسیده فیلم‌های جذاب از این استان ساخته شود.

آمادگی منطقه آزاد چابهار برای برگزاری جشنواره تابستانی مونسون

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها، آمادگی لازم جهت برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره تابستانی مونسون منطقه آزاد چابهار را دارد.

مونسون چابهار، تجربه بهار در دل تابستان

سرزمین چهاربهار ایران‌زمین، سرزمین نهانی است که چون نگینی درخشان در دیار سیستان و بلوچستان می‌درخشد، نگینی که سالیانه صدها هزار نفر را در قامت توریست به سبب جاذبه‌های بی‌شمارش در درون خود جای می‌دهد.

نسیم توسعه و آبادانی بر پیکره سواحل طلایی مکران

مجموعه گردشگری لیپار یکی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای توسعه اقتصاد محلی است. این مجموعه علاوه بر کارکرد تفریحی و گردشگری با دارا بودن 23 بسته سرمایه‌گذاری خرد و کلان، باعث اشتغال‌زایی مستقیم و غیرمستقیم در بخش گردشگری خواهد شد.

شب‌های درخشان چابهار در قاب شب فیروزه‌ای

جنگ شبانه «شب فیروزه‎ای» امشب (دوشنبه 7 مرداد) میزبان فلور نظری، بازیگر سینما و تلویزیون در بندر چابهار می‎شود.

موج‌سواری در سرزمین مریخی‌ها

چابهار سرزمین جادوست؛ از کویر و اقیانوس تا کوه و جنگ را همه باهم دارد و سرزمین بکر و غذاهای متنوعش تجربه‌ای از جهانگردی در یک بندر ایرانی است.

توافق منطقه آزاد اروند و بصره عراق برای اجرای برنامه های مشترک فرهنگی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در راستای گسترش روابط فرهنگی و هنری بین 2 کشور ایران و عراق، ویژه برنامه های مشترک فرهنگی در منطقه آزاد اروند و استان بصره عراق برگزار می شود.

15/ مناطق آزاد ماکو و ارس به منطقه حفاظت شده مراکان گره خورده اند

رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری گفت: گره خودن مناطق آزاد ماکو و ارس از طریق منطقه حفاظت شده مراکان می تواند تحولی در گردشگری ایجاد کند.

14/ گردشگری سلامت در کشور نیازمند «دیجیتال مارکتینگ» است

رئیس هیئت مدیره «شرکت گردشگری سلامت آریا» با اشاره به اینکه گردشگری سلامت در کشور نیازمند «دیجیتال مارکتینگ» است گفت: خدمات ارائه شده در این حوزه صرفه اقتصادی به همراه دارد و برای همین می توان سرمایه گذاری و هزینه های بیشتری در این بخش انجام شود.

آخرین اخبار آرشیو