جستجو به دنبال کلید واژه «پتروشیمی» - تعداد یافته ها 21 مورد

اقدام متقابل ایران در مقابل تحریم صنعت پتروشیمی

در نشست مشترک بین مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشمی و رئیس هیأت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) تفاهم نامه همکاری برای ایجاد قطب سوم پتروشیمی کشور در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان امضا شد.

حمایت 230 میلیون دلاری از طرح‌های پتروشیمی

بانک توسعه صادرات ایران مبلغ 230 میلیون دلار برای اعطای تسهیلات به طرح‌های نفت، گاز و پتروشیمی و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل تجاری از محل منابع صندوق توسعه ملی اختصاص داد.

15 هزار فرصت شغلی در صنایع پایین‌دستی پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به کریدور تاسیساتی این منطقه گفت: در صورت سرمایه‌گذاری در این بخش، ضمن تکمیل زنجیره تولید محصولات پایین‌دستی پتروشیمی، ١٥ هزار شغل ایجاد می‌شود.

افزایش عدالت اقتصادی با واگذاری سهم نفتی دولت

به گفته یک کارشناس بازار سرمایه، واگذاری سهم دولت در شرکت‌های پالایشی علاوه بر آنکه بهره‌وری را افزایش داده و اقتصاد را رونق می‌دهد، می‌تواند به افزایش عدالت اقتصادی در جامعه نیز کمک کند.

چابهار، امید تجارت ایران

طرح‌های فولاد، پتروشیمی،‌گلخانه و شهر فرودگاهی با هدف توسعه بندر تجاری چابهار در دست اجراست.

استقرار صنایع فولاد و پتروشیمی به روند توسعه روزافزون چابهار کمک کرده است

فصل، فصل توسعه چابهار است. به گفته اقتصاددانان آینده اقتصاد و تجارت ایران در چابهار رقم خواهد خورد. در شرایطی که بنادر خلیج فارس به‌ دلیل محدودیت‌های اقتصادی و سیاسی‌ کم‌کم از دور خارج می‌شوند، چشم امید صادرات، واردات و در یک کلام تجارت و ترانزیت ایران به تنها بندر اقیانوسی ایران، چابهار است. نقل و انتقالات از خلیج فارس در یک دهه اخیر شدت گرفته است.

شرکت پتروشیمی طب صنعت ماهشهر تاسیس شد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندرامام خمینی (ره) گفت: در راستای ساماندهی وضعیت خدمات دهی و بهبود خدمات درمانی و استفاده از ظرفیت‌های بیمارستان 200 تخت خوابی صنایع پتروشیمی شرکت پتروشیمی طب صنعت ماهشهر تأسیس شد.

انتصاب جدید در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

مجری طرح توسعه منطقه ویژه، مدیر اداری و مالی، رئیس امور زیربنایی و رئیس امور مهندسی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با احکام جداگانه از طرف مدیرعامل این سازمان منصوب شدند.

اعلام آمادگی یک کنسرسیوم ایرانی برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی 

دو شرکت ایرانی آمادگی خود را برای ایجاد یک کنسرسیوم جهت ساخت یک طرح جدید هگزان در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اعلام کردند.

20 میلیون تن محصول پتروشیمی صادر شد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: پارسال 20 میلیون تن تولیدات صنایع پتروشیمی به ارزش 10 میلیارد و 645 میلیون دلار به کشورهای مختلف دنیا صادر شد.

آخرین اخبار آرشیو