دوشنبه 21 آبان 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس» - تعداد یافته ها 30 مورد

پشتیبانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از استمرار تولید

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: مهم‌ترین وظیفه ما در این سازمان، پشتیبانی از استمرار تولید در منطقه است.

 ایران در تولید گاز از میدان پارس جنوبی با قطر برابر شد

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با تاکید بر تسریع تکمیل فازهای باقیمانده پارس جنوبی گفت: با تدابیر وزیر نفت، ایران در تولید گاز از میدان پارس جنوبی با قطر برابرشده است.

آغاز برداشت گاز از دومین سکوی فاز ۱۴ پارس جنوبی

مجری طرح توسعه فاز ۱۴ پارس جنوبی گفت: با پایان عملیات راه‌اندازی سکوی ۱۴ C در خلیج فارس، برداشت گاز ترش از دومین سکوی گازی این فاز آغاز شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب شد

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حکمی، سید پیروز موسوی را به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس منصوب کرد.

بومی سازی دانش ساخت کاتالیست هیدروژناسیون استیلن در پتروشیمی مروارید پارس جنوبی

برای اولین بار کاتالیست هیدروژناسیون استیلن در شرکت پتروشیمی مروارید بومی سازی و تست آن با موفقیت انجام شد که از نمونه خارجی آن عملکرد بهتری داشت.

اصول ایمنی و آتش‌نشانی فاز ۳ منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تدوین می‌شود

سرپرست مدیریت اچ‌اس‌یی شرکت ملی صنایع پتروشیمی از تدوین دستورعمل تعیین صلاحیت نیروهای ایمنی و آتش‌نشانی و برنامه آموزشی ارتقای آنها و تدوین معیارها و ضوابط ایمنی و آتش‌نشانی فاز ۳ صنایع تکمیلی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خبر داد.

تکمیل 2 سد سیلاب‌گیر طرح فازهای 13 و 22 تا 24 پالایشگاه‌های پارس جنوبی

سرپرست طرح‌های پشتیبانی نفت‌ و گاز شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به بارش‌های سیلابی در پارس جنوبی، از تکمیل 2 سد سیلاب‌گیر در بالادست پالایشگاه فازهای 13 و 22 تا 24 پارس جنوبی (سایت اختر) خبر داد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر با سازمان منطقه ویژه انرژی پارس

دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند.

برگزاری 7 هزار نفرساعت دوره آموزشی از سوی مرکز اچ‌اس‌یی منطقه ویژه انرژی پارس

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از برگزاری 7 هزار و 136 نفر ساعت آموزشی در مرکز آموزش ایمنی، بهداشت و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) این سازمان در نیمه نخست امسال خبر داد.

رشد 33 درصدی سودآوری در‌ پتروشیمی«مبین»پارس جنوبی

شرکت پتروشیمی مبین، یکی از بزرگترین یوتیلیتی‌های متمرکز دنیاست. این مجتمع عظیم و مدرن صنعتی در فاز یک پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی در پنج بخش مجزا و به مساحت 88 هکتار ساخته شد.