چهارشنبه 26 دی 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس» - تعداد یافته ها 30 مورد

اتحاد استراتژیک میان سازمان مدیریت صنعتی و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

در نشست مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی و هیات همراه با مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی، طرفین بر برقراری اتحاد استراتژیک دو سازمان، تفاهم کردند.

افزایش سهم اشتغال نیروهای بومی در پروژه‎های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از جذب ٣٠٩ نفر نیروی بومی از چهار شهرستان جنوبی استان بوشهر خبر داد و بر بازتعریف سهم اشتغال نیروهای بومی در پروژه‎های این منطقه تاکید کرد.

برگزاری کلاس‌های کنکور در شهرستان‌های میانی استان بوشهر تامین اعتبار می شوند

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به مطالبه مدیرکل آموزش و پرورش استان در راستای برگزاری کلاس‌های کنکور در شهرستان‌های میانی استان گفت: اعتبار لازم برای برگزاری کلاس‌های کنکور در شهرستان‌های میانی طبق روال گذشته تخصیص و ابلاغ می شود.

نشست مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر با مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس

نشستی با حضور مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر و مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برگزار شد.

309 نیروی بومی جذب طرح های پارس جنوبی شدند

مدیرکار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: با تاکید مدیرعامل منطقه ویژه پارس در حوزه اشتغال در کمتر از یک ماه 309 نفر از نیروهای بومی استان بوشهر در طرح های پارس جنوبی مشغول به کار شدند.

روند تکمیل طرح‌های پتروشیمی منطقه ویژه پارس بررسی شد

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از چند طرح توسعه‌ای صنعت پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بازدید کرد.

اشتغال منطقه ویژه پارسیان از 2هزار نفر گذشت

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت پروژه های عمرانی در پارسیان شتاب گرفته است، گفت: تعداد اشتغال ایجاد شده در منطقه ویژه پارسیان از ابتدای امسال تا کنون از مرز 2هزار نفر گذشت.

پشتیبانی همه‎جانبه از تولید در پایتخت انرژی ایران

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه انرژی پارس در دیدار با مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی بر پشتیبانی همه‌جانبه از تولید در پایتخت انرژی کشور تاکید کرد.

بومی سازی دانش ساخت کاتالیست هیدروژناسیون استیلن در پتروشیمی مروارید

برای اولین بار در ایران، کاتالیست هیدروژناسیون استیلن در شرکت پتروشیمی مروارید در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس بومی سازی و تست گردیده که از نمونه خارجی آن عملکردی بهتری داشت.

رفع دغدغه‌های مردم عسلویه از اولویت‌های منطقه ویژه انرژی پارس

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: توجه به دغدغه‌ها و خواسته‌های مردم شهرستان عسلویه در اولویت برنامه‌های این سازمان قرار دارد.

آخرین اخبار آرشیو