دوشنبه 5 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس» - تعداد یافته ها 26 مورد

افزایش روزانه ۱۰۰ میلیون متر مکعب تولید گاز در پارس جنوبی

رئیس جمهور هدف آمریکا از تحریم ایران را نگران کردن مردم از آینده دانست و با تاکید بر اینکه این تحریم ها جنایت علیه بشریت است اما آمریکا بداند ملت ایران در صف واحدند و سر فرود نخواهند آورد، گفت: آمریکا فکر می کرد تحریم، پیشرفت ما را متوقف می کند؛ ملت تاریخ ساز و ایثارگر ایران، آنها را مایوس کرد.

1 / 4 فاز جدید پارس جنوبی آماده افتتاح شد

چهار فاز جدید 13، 22، 23 و 24 پارس جنوبی فردا (یکشنبه 26 اسفند ) درآئینی با حضور حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری بهره برداری رسمی می‌شوند.

عسلویه اصلی‌ترین کانون انرژی کشور می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از آغاز فعالیت‌های زیرساختی در مناطق پارسیان و لامرد و ایجاد قطب جدید انرژی در عسلویه خبر داد.

قطب جدید انرژی در منطقه عسلویه ایجاد می شود

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: با توجه به استقرار صنایع بالادستی و پایین دستی در منطقه پارس جنوبی و آغاز فعالیت‌های زیرساختی در مناطق پارسیان و لامرد، در آینده نزدیک قطب جدید انرژی عسلویه ایجاد خواهد شد.

برگزاری دوره مهارت‌آموزی نیروهای شاغل در پارس جنوبی

مدیر امور مالی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی با اشاره به برگزاری دوره مهارت‌آموزی نیروهای پارس جنوبی گفت: کارآموزان بومی استان بوشهر می‌توانند با مهارت‌آموزی زمینه اشتغال خود را در صنایع پارس جنوبی فراهم کنند.

راه‌اندازی نخستین مرکز مشاوره درمانی در پارس جنوبی

مدیر منابع انسانی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از راه‌اندازی نخستین مرکز مشاوره روان‌شناسی درمانی برای کارکنان و جامعه محلی در این منطقه تا پایان امسال خبر داد.

سرمایه‎گذاری 100 میلیارد دلاری در پایتخت انرژی ایران

مدیر جذب سرمایه و توسعه اقتصادی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از سرمایه‎گذاری بالغ بر 100 میلیارد دلاری در این منطقه از سال 77 تاکنون خبرداد.

صرف هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار در حوزه مسئولیت‎های اجتماعی در پارس جنوبی

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: از سال 77 تا کنون هزار و 500 میلیارد تومان در حوزه فعالیت های عام‎المنفعه در منطقه پارس جنوبی هزینه شده است.

آغاز به‌کار اولین سامانه پایش برخط سیار آب و پساب در پارس جنوبی

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر از آغاز به کار اولین سامانه پایش برخط سیار آب و پساب برای ارزیابی کیفی آب‌های محیطی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس خبر داد.

مهر تایید زنگنه بر انتخاب پارسیان به عنوان هاب سوم پتروشیمی کشور

منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان بهترین منطقه برای توسعه و رشد صنعت پتروشیمی محسوب می شود. در این راستا وزارت نفت، علاقمند به سرمایه گذاری و حمایت از سرمایه گذاران در این منطقه ویژه اقتصادی است.

آخرین اخبار آرشیو