جستجو به دنبال کلید واژه «مرتضی بانک» - تعداد یافته ها 79 مورد

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

تاکید مشاور رییس جمهور بر اهمیت و ضرورت پروژه های شیرین سازی آب دریا

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، شیرین سازی آب دریا و انتقال آب به فلات مرکزی ایران از چابهار را سرمایه گذاری ارزشمند دانست و بر رفع موانع و تسهیل فرایند انتقال آب تاکید نمود.

بررسی معافیت مالیاتی مناطق آزاد در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست کمیسیون اقتصادی مجلس، موضوع سیاست و استراتژی کشور درباره اخذ مالیات یا معافیت مالیاتی مناطق آزاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

5 / شفاف سازی در مناطق آزاد با تکیه بر فناوری اطلاعات

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: ایجاد شفافیت در عملکرد و عملیاتی کردن سیستم پنجره واحد در مناطق آزاد موجب اعتماد بیشتر مردم و سرمایه گذاران می شود. 

سفر رئیس کل بانک مرکزی به کیش؛ نکته ها، گفته ها و دستاوردها

سفر رئیس کل بانک مرکزی، دبیر مناطق آزاد و هیات همراه به کیش هوایی تازه را در فضای اقتصادی این منطقه و سایر مناطق آزاد به ارمغان آورد و به تصمیم گیری های امید بخش منجر شد.

گردشگری به توزیع عادلانه ثروت کمک می‌کند 

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با بیان این‌که ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه گردشگری در کشور وجود دارد و این صنعت روند رو‌به‌رشدی را در کشور دنبال می‌کند، گفت:  باید به کشور اول منطقه در حوزه گردشگری تبدیل شویم. 

آغاز همایش ملی «روز جهانی گردشگری» در زاهدان

همایش «روز جهانی گردشگری» با حضور «علی اصغر مونسان» وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، «مرتضی بانک» مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و شماری از مسئولان کشوری و استانی برای نخستین بار خارج از پایتخت و در زاهدان آغاز شد. 

علی اصغر مونسان و مرتضی بانک به زاهدان سفر کردند

«علی اصغر مونسان» وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و «مرتضی بانک» مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، امروز (شنبه) به منظور حضور در رویداد «روزجهانی گردشگری» به زاهدان سفر کردند.

آخرین اخبار آرشیو