چهارشنبه 21 آذر 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «مرتضی بانک» - تعداد یافته ها 171 مورد

7 / بازدید اسحاق جهانگیری از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحلی

معاون اول رئیس جمهور از مجتمع کشتی سازی و صنایع فراساحل ایران بازدید کرد.

6 / اسحاق جهانگیری: هیچ محدودیتی برای واردات کالا‌های اساسی وجود ندارد

معاون اول رئیس جمهور از طرح توسعه بندر شهید رجایی و گمرک بازدید کرد و در جریان ظرفیت بارگیری، ترخیص و تخلیه کالا قرار گرفت.

5 / تا سال ١۴٠۴؛ ٨ هزار شغل مستقیم در منطقه ویژه خلیج فارس ایجاد می شود

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تا سال ١۴٠۴؛ ٨ هزار شغل مستقیم  صنعتي در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ایجاد می شود اين در حالي است كه در حال حاضر بالغ بر ١٢٠٠٠ نفر در اين منطقه و در حوزه هاي مختلف توليدي و صنعتي مشغول فعاليت هستند.

4 / با حضور جهانگیری؛ بهره برداری از فاز نخست پروژه آب شیرین کن یکصد هزار متر مکعبی 

با حضور معاون اول رییس جمهور فاز نخست بزرگترین پروژه آب شیرین کن کشور در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به بهره برداری رسید.

3 / با حضور جهانگیری؛ بهره برداری از فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز

با حضور معاون اول رئیس جمهور «فاز نخست نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز» در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس مورد بهره برداری قرار گرفت.

2 / بازدید مرتضی بانک از مناطق ویژه اقتصادی صنايع معدني و فلزی و كشتي سازي خليج فارس

مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور همراهي و ميزباني از اسحاق جهانگيري معاون اول رییس جمهور به استان هرمزگان سفر کرد.

1/ معاون اول رییس جمهور از فاز3 طرح توسعه بندر شهید رجایی بازدید می کند

اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور فردا سه شنبه 20 آذرماه در جریان سفر به استان هرمزگان از فاز 3 طرح توسعه بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین و پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران بازدید می کند.

تكميل زنجيره اكو سيستم كسب و كار در مناطق آزاد

تفاهم نامه همکاری های متقابل و توسعه مراودات بانکی فی مابین دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی و بانک ملت امضا شد. 

امضای تفاهم نامه همکاری میان دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و بانک ملت

تفاهم نامه همکاری میان بانک ملت و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با هدف افزایش تعاملات فی ما بین به امضا رسید.

ارائه خدمات متمركز بانك ملت به مناطق آزاد کشور

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: حضور بانک ها در مناطق آزاد یکی از اساسی ترین نیاز توسعه این مناطق است و همکاری جدی با بانک ملت که از موفق ترین بانک های کشور محسوب می شود موجب تقویت سیستم بانکداری در مناطق می شود.

آخرین اخبار آرشیو