دوشنبه 21 آبان 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 25 مورد

تبدیل البرز به قطب آی تی کشور نیازمند عزم همگانی است

مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: تبدیل این استان به قطب فناوری اطلاعات کشور نیازمند عزم استانی و ملی است.

توسعه اقتصادی در گرو توجه بیشتر به ظرفیت های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

 مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به نقش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کمک به توسعه اقتصاد کلان کشور گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مبادی هستند که با تکیه بر ظرفیت های ایجاد شده در چندین دهه در این مناطق، می توان به عنوان بازوان کشور در توسعه اقتصادی و تجارت بین المللی با محوریت کشورهای همسایه از این ظرفیت های بالقوه بهره برد.

رشد ۳۵ درصدی درآمد امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه پیام

مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از رشد ۳۵درصدی درآمد امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه پیام در مهر ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

منطقه ویژه اقتصادی پیام روی ریل توسعه

همت و تلاش شبانه روزی متخصصان، سرمایه گذاران و دولتمردان موجب شده تا در اوج تحریم دشمن بسیاری بخش ها دوران رشد، توسعه و بالندگی را طی کنند، عزمی راسخ که چرخ اقتصاد و تولید را در مناطقی همچون منطقه ویژه اقتصادی پیام با سرعت به حرکت درآورده است.

رشد 35 درصدی درآمد امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از رشد 35درصدی درآمد امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه پیام در مهر ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

افزوده شدن کاربری مسافری فرودگاه پیام به تایید شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی رسید

در جلسه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور که با ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برگزار شد موضوع افزوده شدن کاربری مسافری به فعالیت‌های فرودگاه پیام مورد تایید این شورا قرار گرفت.

اهدای تندیس سیمین مدیریت دانش به شرکت ملی صنایع پتروشیمی

شرکت ملی صنایع پتروشیمی در نخستین کنفرانس بین‌المللی و نخستین جایزه «مدیریت دانش با رویکرد توسعه» که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه خاتم برگزار شد، تندیس سیمین دریافت کرد.

بزودی پرواز کرج ـ کیش برقرار می شود

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته با شرکت هواپیمایی «کیش ایر»، پروازهای این فرودگاه به مقصد کیش از آبان ماه امسال برقرار می شود.

برنامه ریزی برای برقراری مسیرهای پروازی جدید در فرودگاه پیام

معاون هوانوردی و امور فرودگاهی شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از برنامه ریزی برای برقراری پروازهای جدید در مسیرهای مشهد، کیش، کرمانشاه و ایلام خبر داد.

ساخت یکی از بزرگترین کارخانه های تولید لوازم خانگی کشور در پیام

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: یکی از بزرگترین کارخانه های لوازم خانگی کشور در زمینی به مساحت 72 هزار متر مربع با سرمایه گذاری بالغ بر 170 میلیارد تومان و سرمایه گذاری ارزی معادل 84 میلیون دلار توسط شرکت صنایع ماشین های اداری ایران(مادیران) در منطقه ویژه اقتصادی پیام در دست اجراء است.