يکشنبه 30 دی 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 21 مورد

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کرج از فرودگاه پیام

 جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج با حضور در فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، ضمن بازدید از پتانسیل ها و بخش های مختلف این مجموعه همچنین در جریان نیازها و مطالبات مسئولان از مدیریت شهری قرار گرفتند. 

مجوز پرواز کرج ـ کیش صادر شد

سرپرست فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: مجوز برقراری پرواز از مبدا کرج به سمت کیش صادر شد.

روند ثبت سفارش ها در استان البرز رضایت بخش است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز که در گذشته خبر از ثبت سفارش کالا در استان البرز داده بود از روند ثبت سفارش ها در استان ابراز رضایت کرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نادر ثناگو مطلق به عنوان سرپرست شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب شد.

خط پروازی البرز به کیش راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: با استقبال مردم از پروازهای مسافری فرودگاه پیام و تقاضای آنها برای مسیرهای جدید، پرواز مسیر کرج به کیش این فرودگاه نیز افتتاح می‌شود.

تبدیل البرز به قطب آی تی کشور نیازمند عزم همگانی است

مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: تبدیل این استان به قطب فناوری اطلاعات کشور نیازمند عزم استانی و ملی است.

توسعه اقتصادی در گرو توجه بیشتر به ظرفیت های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

 مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به نقش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کمک به توسعه اقتصاد کلان کشور گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی مبادی هستند که با تکیه بر ظرفیت های ایجاد شده در چندین دهه در این مناطق، می توان به عنوان بازوان کشور در توسعه اقتصادی و تجارت بین المللی با محوریت کشورهای همسایه از این ظرفیت های بالقوه بهره برد.

رشد ۳۵ درصدی درآمد امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه پیام

مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از رشد ۳۵درصدی درآمد امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه پیام در مهر ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

منطقه ویژه اقتصادی پیام روی ریل توسعه

همت و تلاش شبانه روزی متخصصان، سرمایه گذاران و دولتمردان موجب شده تا در اوج تحریم دشمن بسیاری بخش ها دوران رشد، توسعه و بالندگی را طی کنند، عزمی راسخ که چرخ اقتصاد و تولید را در مناطقی همچون منطقه ویژه اقتصادی پیام با سرعت به حرکت درآورده است.

رشد 35 درصدی درآمد امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیر کل امور گمرکی و ترانزیت کالای شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از رشد 35درصدی درآمد امور گمرکی و ترانزیت کالا در منطقه ویژه پیام در مهر ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

آخرین اخبار آرشیو