جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 25 مورد

آمادگی فرودگاه پیام برای پروازهای مسافری

بعد از مصوبه هیات دولت و با پیگیری های معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی فرودگاه بین المللی پیام، مقدمات عملیاتی و اجرایی شدن پروازهای مسافری صورت گرفته و در حال حاضر در فرودگاه پیام آمادگی لازم برای نشست و برخاست پروازهای مسافری وجود دارد. 

پروازهای مسافری در استان البرز سرآغاز فصلی نو در حوزه حمل و‌ نقل است

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: پرواز مسافری در استان البرز سرآغاز فصلی نو در حوزه حمل و نقل استان به شمار می آید .

منطقه ویژه اقتصادی پیام حائز رتبه برتر در نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ شد

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام حائز رتبه برتر در هم افزایی و یکپارچگی در ارائه محصول بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ شد.

فرودگاه پیام آماده حضور طرف های روسی برای سرمایه گذاری

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام از ظرفیت ها و بسترهای موجود در منطقه پیام و همچنین آمادگی برای حضور طرف های روسی برای سرمایه گذاری خبر داد.

رشد ۴۰ درصدی حمل بار هوایی در فرودگاه پیام

میزان حمل بار هوایی (کارگو) از فرودگاه بین المللی پیام البرز از فروردین تا پایان مردادماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی ۴۰ درصدی داشته است.

ضرورت فراهم کردن تسهیلات برای سرمایه گذارن در مناطق ویژه اقتصادی 

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام تاکید کرد: فراهم کردن تسهیلات برای سرمایه گذارن در مناطق ویژه اقتصادی ضرورت دارد. 

پیام مسافری می‌شود

مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام از آمادگی این فرودگاه برای انجام نخستین پروازهای داخلی مسافری از دو هفته آتی خبر داد.

مناطق ویژه اقتصادی نقش تعیین کننده در توسعه شهرها دارند

مدیر نظارت و توسعه حریم معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج با بیان اینکه فرودگاه ها و مناطق ویژه اقتصادی نقش تعیین کننده در توسعه شهرها دارند، از ساماندهی اراضی فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در شهر کرج خبر داد.

برگزاری نشست تخصصی و آموزشی کنترل و تایید کیفیت کالا و خدمات در غرفه منطقه ویژه اقتصادی پیام

این منطقه ویژه اقتصادی در غرفه مستقر در بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) در طول ایام برگزاری این نمایشگاه اقدام به برگزاری نشست ها و کلاس های آموزشی تخصصی با حضور تولیدکنندگان و سایر علاقمندان می نماید.

تأسیس مرکز نیکوکاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: فرودگاه بین‌المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام در تأمین نیازهای محرومان در زمینه اشتغال، مسکن، درمان و جهیزیه با کمیته امداد استان البرز همکاری می‌کند.

آخرین اخبار آرشیو