پنج‌شنبه 1 فروردين 1398
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی پیام» - تعداد یافته ها 15 مورد

انتصاب اولین بانوی مدیر در فرودگاه پیام

طی حکمی از سوی نادر ثناگومطلق مدیرعامل و رئیس هیات مدیره فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام خانم نسیم نجاتی به سمت معاون اداری اداره کل امور اداری و پشتیبانی شرکت پیام منصوب شد.

سقوط بوئینگ ۷۰۷ ارتباطی با فعالیت‌های فرودگاه پیام ندارد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی فرودگاه بین‌المللی پیام گفت: سقوط بوئینگ ۷۰۷ هیچ تاثیری بر فعالیت‌های این فرودگاه نداشته است.

فرودگاه مسافربری پیام توسعه می‌یابد

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت: 3.5 میلیون نفر می‌توانند از فرودگاه پیام استفاده کنند و فرودگاه مسافربری پیام گسترش و توسعه خواهد یافت چرا که امکانات خوبی برای پذیرش پرواز در این مجموعه وجود دارد.

حمایت مجلس شورای اسلامی و سازمان هواپیمایی کشور از فرودگاه بین المللی پیام

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از فرودگاه فتح و فرودگاه بین المللی پیام که با حضور مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه ها برگزار شد، گفت: با توجه به بررسی های انجام شده تقریباً تمام هواپیماهای بزرگ کشوری می توانند در فرودگاه بین المللی پیام بنشینند.

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر کرج از فرودگاه پیام

 جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر کرج با حضور در فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، ضمن بازدید از پتانسیل ها و بخش های مختلف این مجموعه همچنین در جریان نیازها و مطالبات مسئولان از مدیریت شهری قرار گرفتند. 

مجوز پرواز کرج ـ کیش صادر شد

سرپرست فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: مجوز برقراری پرواز از مبدا کرج به سمت کیش صادر شد.

روند ثبت سفارش ها در استان البرز رضایت بخش است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز که در گذشته خبر از ثبت سفارش کالا در استان البرز داده بود از روند ثبت سفارش ها در استان ابراز رضایت کرد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نادر ثناگو مطلق به عنوان سرپرست شرکت خدمات هوایی و منطقه ویژه اقتصادی پیام منصوب شد.

خط پروازی البرز به کیش راه‌اندازی می‌شود

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: با استقبال مردم از پروازهای مسافری فرودگاه پیام و تقاضای آنها برای مسیرهای جدید، پرواز مسیر کرج به کیش این فرودگاه نیز افتتاح می‌شود.

تبدیل البرز به قطب آی تی کشور نیازمند عزم همگانی است

مدیرعامل فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: تبدیل این استان به قطب فناوری اطلاعات کشور نیازمند عزم استانی و ملی است.

آخرین اخبار آرشیو