جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد» - تعداد یافته ها 13 مورد

اولویت های منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در حوزه بندری، دریایی، سرمایه گذاری

مدیر بندر و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت : افزایش میزان نرم تخلیه و بارگیری با استفاده از ظرفیت تاسیسات و تجهیزات بندر و کاهش هزینه های مبادلات تجاری (صادرات و واردات) و تبدیل بندر امیراباد به مرکز تجارت از جمله مهمترین اهداف این بندر در سال 98 است .

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و بندر امیرآباد 

تفاهم‌نامه همکاری میان منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد و منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به منظور ایجاد و گسترش همکاری‌های سرمایه‌گذاری، ترانزیتی و بازرگانی امضا شد.

دوغارون؛ کانون مبادلات اقتصادی ایران و افغانستان

مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: این منطقه به عنوان بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور کانون مبادلات اقتصادی ایران و افغانستان است.

تخلیه و بارگیری کالا در بندر امیرآباد از مرز یک میلیون تن گذشت

مدیر بنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: بندرامیرآباد از آغاز سال جاری تا کنون یک میلیون و 12 هزار و 635 تن کالا را تخلیه و بارگیری کرده است.

رشد ۹۷ درصدی صادرات کالا از بندرامیرآباد

معاون امور بندری و اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد گفت: میزان صادرات کالا در دو ماهه نخست سال جاری ۹۷ درصد افزایش داشت.

تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد یک فرصت است

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: تبدیل شدن بندر امیرآباد به منطقه آزاد جذابیت سرمایه گذاری در این بندر را برای سرمایه گذاران افزایش می دهد. 

تخلیه و بار گیری۴۸۴ هزار و ۶۳۴ تن کالا چهل روز گذشته از بندرامیرآباد 

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد از تخلیه و بار گیری ۴۸۴ هزار و ۶۳۴ تن کالا چهل روز گذشته در این بندر خبر داد. 

بازدید 6 هزار و 756 گردشگر دریایی از بندرامیرآباد

معاون دریایی بنادرو دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد از بازدید 6 هزار و 756 گردشگر دریایی در مدت 22 روز اجرای طرح گردشگری دریایی در این بندر خبر داد.

آمادگی کامل بندر امیرآباد در اجرای طرح گردشگری دریایی نوروز 98

معاون دریایی بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: بندر امیرآباد با برنامه‌های مدون در اجرای طرح گردشگری دریایی به استقبال مسافران، در نوروز 98 می‌رود.

ثبت بالاترین میزان تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

مدیربنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: بالاترین میزان تخلیه و بارگیری کالا در تاریخ بندر امیرآباد به ثبت رسید .

آخرین اخبار آرشیو