جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد» - تعداد یافته ها 12 مورد

مشکلات ارزی، حقوقی و عوارض گمرکی، علل دپوی کالا در بنادر کشور

در روزهای آینده با هماهنگی گمرک، کالاهای دپو شده در بندرامیرآباد ترخیص می شوند.

قرارداد سرمایه‌گذاری 2 هزار میلیارد ریالی در بندر امیرآباد

مدیر بنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: میزان سرمایه گذاری بهره برداری شده بخش خصوصی تا پایان سال 97 را 6900 میلیارد ریال ، سرمایه گذاری در حال ساخت را 6700 میلیارد ریال و میزان قرارداد سرمایه گذاری در حال مذاکره و در دست اقدام در سال جاری را 2270 میلیارد ریال برشمرد.

رشد 2 برابری عملیات کانتینری در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: در 4 ماهه نخست سال جاری میزان تخلیه و بارگیری کانتینر در بندرامیرآباد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از رشد بیش از 2 برابری برخوردار بوده است.

آماده‌سازی بندر امیرآباد برای صادرات سوخت به روسیه

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: توافق اولیه برای صادرات نفت از بندرامیرآباد به آستاراخان روسیه با همکاری نفت شمال انجام شد.

اولویت های منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در حوزه بندری، دریایی، سرمایه گذاری

مدیر بندر و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت : افزایش میزان نرم تخلیه و بارگیری با استفاده از ظرفیت تاسیسات و تجهیزات بندر و کاهش هزینه های مبادلات تجاری (صادرات و واردات) و تبدیل بندر امیراباد به مرکز تجارت از جمله مهمترین اهداف این بندر در سال 98 است .

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان منطقه ویژه اقتصادی دوغارون و بندر امیرآباد 

تفاهم‌نامه همکاری میان منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد و منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به منظور ایجاد و گسترش همکاری‌های سرمایه‌گذاری، ترانزیتی و بازرگانی امضا شد.

دوغارون؛ کانون مبادلات اقتصادی ایران و افغانستان

مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: این منطقه به عنوان بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور کانون مبادلات اقتصادی ایران و افغانستان است.

تخلیه و بارگیری کالا در بندر امیرآباد از مرز یک میلیون تن گذشت

مدیر بنادرودریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: بندرامیرآباد از آغاز سال جاری تا کنون یک میلیون و 12 هزار و 635 تن کالا را تخلیه و بارگیری کرده است.

رشد ۹۷ درصدی صادرات کالا از بندرامیرآباد

معاون امور بندری و اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد گفت: میزان صادرات کالا در دو ماهه نخست سال جاری ۹۷ درصد افزایش داشت.

تبدیل بندر امیرآباد به منطقه آزاد یک فرصت است

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت: تبدیل شدن بندر امیرآباد به منطقه آزاد جذابیت سرمایه گذاری در این بندر را برای سرمایه گذاران افزایش می دهد. 

آخرین اخبار آرشیو