شنبه 4 اسفند 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان» - تعداد یافته ها 11 مورد

افتتاح خط انتقال برق ۲۰ کیلو ولت منطقه ویژه اقتصادی پارسیان

 همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ساختمان گمرک و خط انتقال برق ۲۰ کیلو ولت منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان افتتاح شد.

جذب سرمایه‌گذار خارجی، اولویت اصلی منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: در حال حاضر خوراک گازی طرح های منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان از خط هفتم سراسری انتقال گاز تامین می شود که با اعلام موافقت وزیر نفت و در صورت نیاز با اختصاص یک خط لوله خوراک گازی جداگانه به منطقه انرژی بر پارسیان می توانیم طرح ها و پروژه‌های بیشتری در این منطقه تعریف کنیم. 

به دنبال ایجاد هاب های منطقه ای در صنعت پتروشیمی هستیم

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: محاسن قابل توجه منطقه ویژه پارسیان و پیشرفت های چشمگیر زیر ساختی آن ما را متقاعد کرد که اینجا قطب جدید این صنعت وهاب سوم پتروشیمی کشور باشد.

پارسیان هاب سوم پتروشیمی کشور می شود

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در اولین سفر کاری خود پس از انتصاب، روز گذشته با حضور در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان ضمن بازدید از بخش های مختلف این منطقه در نشستی دو جانبه با مدیرعامل و معاونین این منطقه ویژه اقتصادی و همچنین فرماندار شهرستان پارسیان ظرفیت های همکاری مشترک را بررسی کرد .

تعیین طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

در جلسه به ریاست رئیس جمهور و با تصویب هیئت وزیران طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان تعیین شد.

اقدام ارزشی و فراتر از تعهدات زیست محیطی منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان گفت: یکی از دغدغه های همیشگی من ارتقاء ایمنی، بهداشت و محیط زیست در منطقه ویژه و پیرامون منطقه است.

برگزاری مانور پدافند غیرعامل در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان

به مناسبت هفته پدافند غیر عامل عملیات اطفا حریق و امداد و نجات در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان برگزار شد.

آمادگی پنج شرکت داخلی برای حضور در منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان گفت: با توجه به شرایط کنونی کشور، سرمایه گذاران داخلی علاقه زیادی برای فعالیت در این منطقه دارند که تاکنون درخواست پنج شرکت برای دریافت مجوز به وزارت نفت ارسال شده است.

هدف برنامه ریزی آموزشی برای جذب نیرویهای بومی در فرصت های شغلی

نشست مشترک مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان با هدف برنامه ریزی آموزشی برای جذب نیرویهای بومی در فرصت های شغلی منطقه برگزار شد.

دیدار نمایندگان شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران با مدیرعامل منطقه ویژه پارسیان

نمایندگان صنایع ملی پتروشیمی ایران در کمیته مشترک با ایمیدور بامدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان دیدار و گفتگو کردند.

آخرین اخبار آرشیو