دوشنبه 21 آبان 1397
جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان» - تعداد یافته ها 9 مورد

ارائه مشوق های جدید سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان از ارائه مشوق های جدید برای سرمایه گذاران در این منطقه خبر داد.

لزوم اتصال منطقه اقتصادي سلفچگان به راه آهن سراسری

 استاندار قم با اشاره به اهميت فراوان اتصال منطقه ويژه اقتصادي سلفچگان قم به راه آهن سراسري گفت: اين طرح قابليت تعريف شدن در قالب طرح هاي اقتصاد مقاومتي را نيز دارد و بايد هرچه زودتر به اتمام برسد.

فعالیت صندوق ضمانت صادرات قم در منطقه ویژه سلفچگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم گفت: صندوق ضمانت صادرات قم در منطقه اقتصادی سلفچگان با هدف ضمانت از واحدهای تولیدی و صنعتی و رسیدگی به مشکلات بانکی آنان فعالیت می کند.

برگزاری همایش آشنایی با خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران در منطقه ویژه سلفچگان 

همایش آشنایی با خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان برگزار شد.

برگزاری نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در منطقه ویژه سلفچگان

پانزدهمین نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، با حضور مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، مدیران استانی و معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری قم برگزار شد.

منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان راهی از قم به سوی بازارهای جهانی

وجود منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، موقعیت ممتازی را برای انجام فعالیت های تولیدی و تجاری به وجود آورده است و همه فعالان اقتصادی کشور می توانند با سرمایه گذاری در این منطقه و استفاده از برخی معافیت ها، محصولات تولیدی خود را به بازارهای جهانی صادر کنند.

فعالیت 123 واحد صنعتی در منطقه اقتصادی سلفچگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم گفت: 123 واحد صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان فعال است که 80 درصد نیروهای این واحدها از قم، 15 درصد از سایر استان‌ها و پنج درصد نیز غیرایرانی هستند.

سلفچگان پشتیبان بازارهای داخلی و خارجی

 مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان بیش از 20 سال سابقه فعالیت دارد که علاوه بر تامین نیاز داخلی، امکان صادرات کالاها به بازارهای خارج از کشور را نیز فراهم می کند.

برگزاری نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم گفت: وضعیت تمام واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و مناطق صنعتی این استان به صورت میدانی توسط دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و مشکل های آنان پایش می شود.