جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی لامرد» - تعداد یافته ها 21 مورد

لزوم تکمیل زنجیره تولید صنایع بزرگ در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: با توسعه این منطقه و تکمیل زنجیره تولید صنایع بزرگ، گام بلندی برای جلوگیری از خام فروشی برداشته می شود.

یک انتصاب در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

با حکم فدایی دولت مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد، «حسین آزاد» به عنوان مدیر جدید سایت لامرد منصوب شد.

 تسهیل دسترسی به صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: اجرای بیش از 73 کیلومترعملیات زیر سازی و آسفالت بااعتباری معادل 300 میلیارد ریال در سایت صنایع انرژی بر لامرد منجر به سهولت دسترسی به صنایع بزرگ مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لامرد شده است.

راه اندازی کارخانه آلومینیوم جنوب روند توسعه استان فارس را تسریع می‌کند

معاون اول رییس جمهور بر ضرورت تکمیل طرح‌های مهم نیمه تمام در کشور تا پایان دوره ریاست جمهوری دکتر روحانی تاکید کرد و گفت: درحال حاضر یک دوره دو ساله از دولت دوازدهم پیش رو باقی مانده و تعداد زیادی طرح‌های نیمه تمام در کشور وجود دارد که باید تلاش کنیم با برطرف کردن موانع پیش روی اتمام طرح‌های نیمه تمامی که از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردارند، این طرح‌های مهم و تاثیر گذار تا پایان عمر دولت دوازدهم به نتیجه برسند.

راه‌اندازی طرح آلومینیوم جنوب طی ماه‌های آینده

معاون اول رییس جمهوری از طرح آلومینیوم جنوب در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به عنوان یکی از پروژه‌های مهم کشور در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی یادکرد و گفت: آلومینیوم از صنایع اصلی و مورد نیاز کشور به شمار می‌آید و قرار است کارخانه آلومینیوم جنوب، در ماه‌های آتی به بهره برداری برسد.

دکتر جهانگیری از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب بازدید کرد/ تولید ۱۰۰ هزار تن شمش آلومینیوم در فاز نخست طرح

معاون اول رییس جمهور از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب مدرن‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه تولید آلومینیوم کشور واقع در منطقه ویژه اقتصادی لامرد بازدید کرد. 

معاون اول رییس جمهور وارد فرودگاه لامرد فارس شد

معاون اول رییس جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه صبح سه شنبه با هواپیمای اختصاصی وارد فرودگاه بین المللی لامرد در جنوب استان فارس شدند.

تکمیل زیرساخت‌ها و تامین پودر آلومینا با دستور ایمیدرو

مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب (سالکو) واقع در منطقه ویژه اقتصادی لامرد با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در آستانه بهره‌برداری و تولید شمش آلومینیوم قرار دارد.

کاهش ورود کالاهای ترانزیتی به گمرک منطقه ویژه اقتصادی لامرد

رئيس گمرك منطقه ويژه اقتصادي لامرد گفت:  ارزش کالاهای ورودی ترانزیتی به این گمرک در سه ماهه نخست سال جاری بالغ بر 18 میلیون دلار بوده است.

آخرین اخبار آرشیو