جستجو به دنبال کلید واژه «منطقه ویژه اقتصادی لامرد» - تعداد یافته ها 22 مورد

پوشش کامل مخابراتی و اینترنتی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد برقرار شد

در پی راه اندازی سایت BTS منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال پوشش کامل مخابراتی و اینترنتی در این منطقه ویژه اقتصادی برقرار شد.

منطقه ویژه اقتصادی لامرد به دروازه صادرات مصنوعات آلومینیومی تبدیل می شود

دبیر سندیکای آلومینیوم ایران با تاکید براینکه منطقه ویژه اقتصادی لامرد بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در بخش‌های صنایع پایین دست آلومینیوم محسوب می شود، گفت: در آینده ای نه چندان دور با تولید 300 هزار تن شمش آلومینیوم، منطقه ویژه اقتصادی لامرد در افق توسعه به دروازه صادرات مصنوعات آلومینیومی تبدیل می شود.

حمایت بانک صادرات از سرمایه گذاران در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

معاون شعب و بازاریابی بانک صادرات ایران گفت: فعالین در مناطق ویژه اقتصادی از جمله منطقه ویژه اقتصادی لامرد مورد حمایت و پشتیبانی این بانک قرار می گیرند.

منطقه ویژه لامرد پیشگام توسعه در استان فارس

معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور گفت: در استان فارس قابلیت های زیادی برای شکوفا نمودن اقتصاد ملی و منطقه ای وجود دارد که یک نمونه آن منطقه ویژه اقتصادی لامرد است.

لزوم حمایت دولت از فعالین بخش صنایع معدنی منطقه ویژه اقتصادی لامرد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: بازوی اصلی و مهم برای دستیابی به اهداف توسعه صنعتی استان فارس، منوط به توسعه فراگیر منطقه ویژه اقتصادی لامرد بوده، لازم است این واقعیت در همه هدف گذاری و برنامه ریزی ها لحاظ شود.

توسعه صنایع معدنی و فلزی در مناطق ویژه اقتصادی

مناطق ویژه اقتصادی صنایع معدنی، صنایع فلزی و صنایع انرژی‌بر از جمله مناطق ویژه ای هستند که اگرچه امروز شمار آنها از 4 تجاوز نمی‌کند اما نقش تعیین کننده ای در اقتصاد کشور برعهده دارند.

بهره‎برداری از دومین طرح تولیدی در منطقه ویژه لامرد

همزمان با هفته دولت دومین طرح تولیدی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد انجام گرفته به بهره‌برداری رسید.

تسریع در اجرای پروژه توسعه گمرک منطقه ویژه اقتصادی لامرد

عملیات اجرایی پروژه ۴۱ میلیارد ریالی توسعه گمرک منطقه ویژه اقتصادی لامرد در خصوص طراحی، ساخت و نصب انبارهای سرپوشیده(سوله) و فنس کشی اطراف محوطه شتاب گرفت.

لزوم تکمیل زنجیره تولید صنایع بزرگ در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: با توسعه این منطقه و تکمیل زنجیره تولید صنایع بزرگ، گام بلندی برای جلوگیری از خام فروشی برداشته می شود.

آخرین اخبار آرشیو